0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,047 puan) tarafından
Hanımlar bir kaç gündür göğüs ucum çatladı emzirirken mahvoluyorum. Birde emzirdikten bı beş dk sonra göğüslerim öyle sızlıyor ki delirmek üzereyim. Bebeğim 1 aylık.  Sizde de böyle oluyor mu yaptığınız kullandığınız bişey var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(14,003 puan) tarafından
Ben eczaneeye gitmiştim onlar bana 2 krem vermişti çok iyi gelmişti ya çok acılı bir süreç
(6,047 puan) tarafından
Evde bir tane yara kremi var kullandım iki defa aslında iyi de geliyor gibiydi ama emin olamadım yikadigim zaman aklım kalıyordu acaba krem kalıntısı kalmış mıdır diye . Emzirmeden önce yıkanması gerekiyordu
(14,003 puan) tarafından
Evet canım yıkanması gerekiyor benim kullandiklarimda öyleydi
(6,047 puan) tarafından
Yıkayınca aklım kalıyor çünkü kremsi gibi yumuşak oluyor göğüs ucum.
(14,003 puan) tarafından
Evet öyle oluyor iyice yika inşallah kalmaz krem
(6,047 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Lansinoh krem al kullan kuzum geçmiş olsun ilk kizimda çok çektim yarilmislardi resmen kanıyorlardi
(6,047 puan) tarafından
Ne.kadar sürede geçti canım.. teşekkürler
(7,098 puan) tarafından
Çok uğraştım ben kuzum en son kremi alınca 3 günde iyileşti çok şükür
(6,047 puan) tarafından
Teşekkür ederim alacağım en erken zamanda
0 oy
tarafından
Benim de 1 buçuk aylik bebeğim var ilk başlarda göğüslerim hep yara oldu öldüm resmen ağlıyordum emzirirken hiç bir ilaç kullanmadım sürekli sütümü ucunu sürüyordum sızlamasi için de ılık duşa girip ovuyordum göğüslerimi iyi geliyordu 
(6,047 puan) tarafından
Bende sutumu sürüyorum da pek bı işe yaramıyor sanki
tarafından
Sürekli yap cnm fırsat buldukça yap iyi gelir ben öyle geçirdim walla ağlıyordum ölüyordum ağrıdan şimdi hala da sızlıyor göğüslerim sürekli emziriyorum maşallah sütüm çok bazen de sağıyorum rahatliyorum
(6,047 puan) tarafından
Bu ağrıyı doğum sancısiyla eş değer tutuyorum. Mahvoldum geçer inşallah
tarafından
Hiç sorma ben bilirim o acıyı çok ağladım inşallah geçer
(6,047 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
iltahap kapmış olabilir 
tarafından
evet yengem krem sürüyordu çatlak diye sürekli iyilesmeyince doktora gitti iltihap kapmış çatlak kremi kullanıyorsan ve gecmiyorsa iltihaptir çatlaksa krem kantoron falan sürünce geçer
(6,047 puan) tarafından
Sadece çatlar var iltihap yok. Birde göğüs ucu değil emzirdikten beş dk sonra genel bütün gogsum sızlıyor.
tarafından
kantoron yağı veya göğüs ucu kremi kullan geçmezse doktora git
(6,047 puan) tarafından
Kantaron yagini her emzirme öncesi yikiyormuyuz birde günlük sürme kısıtlaması var mı. Günde kaç defa kullanmalıyız
tarafından
bi kaç defa sur emzirmeden yıka mutlaka kokusu ağır bebeği rahatsız edebilir
0 oy
(60 puan) tarafından
Aynı şeyi her emzirmede yaşıyorum göğüs ucu yaralarımı lansinoh krem ile iyileştirdim ama emmeyi bitirince göğüsüm çok çok fena sızlıyorrr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 537 göst.
16 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 232 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 385 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde Miray a (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Annelik_duygusuuuuuu (2 puan) tarafından soruldu

376,961 soru

11,281,822 cevap

34,684 kullanıcı

...