0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Selam 30 gundur dogum yaptim kan artik gelmiyor sari akinti cok  az geliyor ama vajinamda kotu koku oldigunu  hiss etdim  hangi ilac komnaliyim vajinama

12 Cevaplar

0 oy
(119,353 puan) tarafından
dr gitmelisin      
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora git bence belki intihap falan vardır 
0 oy
tarafından
40 çıkana kadar o leş  kokusu oluyor canim
(10 puan) tarafından
Ya(( cok koti
tarafından
Leş kokuyor sanki değilmi
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım aynı dertten muzdaribim yıllardır. Vucudum uretiyormus olöadıgım test kalmadı. Emziriyorsan ilaç içme gibi bir lğxun yok ben eczanede bir İltim temizleme ilacı var ondan aldım ama aldıgım ilac kozmetik degil bende baya işe yaradı tavsiye ederim 38 TL filan 
(621 puan) tarafından
Adı ne ilacın canım
(10,972 puan) tarafından
Gvyna canım
(10 puan) tarafından
Canim bilmem Azerbaycanda varmi ilacdan sormaliyim
0 oy
tarafından
Önce bi doktora görün 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Daktira gidersen çözüm bulabilirsin şimdi ne desek doğru olmaz

0 oy
(2,493 puan) tarafından
O sarı akıntı gelirken maalesef o iğrenç koku oluyor. Ben de öyle bir post açmıştım. Tecrübeli arkadaşlar normal olduğunu ve kendi kendine geçtiğini söyledi. Evet zamanla geçti ama çok rahatsız edici. Löşi akıntısıymış sanırım
0 oy
(36 puan) tarafından
Ayni dertten bende çok çektim 40imdan sonra 1 ay o koku beni iyice yıprattı Dr iltihap falan olmadığını söyledi günde 4 kere banyoya giriyordum psikolojik yipranmistim olabildiğince hava alsın sürekli yıka geçiyor:))
0 oy
tarafından
Bendede olmustu canm 40 cikinca gecmisti
0 oy
(451 puan) tarafından
30 gun cok erken niye gelmiyor kan en az 6 hafta  doktora gitmelisin birde bol bol su ic ve tuvalete git rahmin kuculsun koku icinde usutmusde olabilirsin belki
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Temizliğine dikkat et. Ayrıca doktora da gitmelisin kendi kafana göre ilaç falan kullanma. 2 doğum yaptım hiç öyle birşey yaşamadım. Enfeksiyon da olabilir.
0 oy
tarafından
Enfeksiyon kapmis olblrsn doktotuna gorun canm gecmis olsn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 176 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 529 göst.
1 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,361 cevap

34,888 kullanıcı

...