0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Kizlar.benim esim cok para muhabbeti yapardi ben para harcamaya korkardim resmen kizardim ama genede korkardim mesela 10 tl ye bisi alcam git 5 tl ye al kizima bisi alcakken simdi ne gerek var ben bosa harcama yapan biri degilimdir mesela 10 tllik bi kazakta giyerim yani hic sknti değil ayda yilda bisiler alirim kendime bu yuzden hep kavga ederdik anneme gidicem 1 hafta kalcam mesela 100 tl verir yollardi cocuklu kadinim sonuçta para biterdi 1 hafta demeden sonra para isteyince ne cabuk harcadin derdi kizardim bende sizin eslerinizde boyle olan varmi yaa ben gerci artik muhattap değilim ama genede sormak istedim 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin çok pinti canım en sevmediğim erkek tipi benimki tam tersi
(964 puan) tarafından
Ben ayirdim artik evimi ama beni cok uzdu 3 sene bu yuzden hadi cok harcayan biei olsaydim tamamda cok üzülürdüm
tarafından
Ayrıldınız mi canım işte yanlış yapmış cok
(964 puan) tarafından
Evet canim ayrildil bosanicaz
tarafından
Hayırlısı olsun canim hakkında Rabbim güç versin sana
(964 puan) tarafından
Amin canim xok saol
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Cimri erkekten nefret ederim çok şükür öyle değil kendisi der ihtiyacın varsa sormana gerek yok al para sende zaten diye 
(964 puan) tarafından
Banada verirdi bazen kartini al derdi bisi aldommida niye aliyon ediyon
(12,494 puan) tarafından
E ne diye al diyor o zaman tuhaf adam
(964 puan) tarafından
Manyak iste
0 oy
tarafından
Böyle erkeklerden nefret ederim 

Benim eşim de para verir git harca diye ben harcamayınca kızar bana
(964 puan) tarafından
Ne guzel kuzum beni 3 sene cok uzdu
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Sukur rabbime calıstım ben hep. Yoksa ister istemez oluyor 
(964 puan) tarafından
Bende calistigim zaman yleydi bebek olunca tabii evdeydim
(10,978 puan) tarafından
Aynen bacım calıs maas gununu sorarlar
(964 puan) tarafından
Aayriliyoz artik naparsa yapsin
(10,978 puan) tarafından
Üzüldüm bacım bizde ayrılıyoruz
(964 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun kuzum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yok çok şükür  valla asla yapmaz 
(964 puan) tarafından
Ne guzel ne mutlu ya
0 oy
(119,481 puan) tarafından
yok benimki para konusunda hic bisi demez tum para kartlar bendedir
(964 puan) tarafından
Oh valla ne guzel.herci biz ayriliyoruz artik harcasin kendi
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Esinle esim kardes mi acaba benimkide oylee canim aama artik muhataba bile almiyorum a dan z ye herseyi soyluyorum aliyor fazla fazla aldiriyorum 
(964 puan) tarafından
Ne guzel valla biz ayrilicaz artik umrumda degil
(6,833 puan) tarafından
Bosanacakmisiniz
(964 puan) tarafından
Evet bizim baska meselelerimizde var
0 oy
tarafından
Nefret  ederim  oyle erkekten  yaaa cok.şükür  oyle degil benimki
(964 puan) tarafından
Ne guzel senin adina sevindim kuzu
0 oy
tarafından
Eşimle birlikte gideriz heryere kıyafet almaya kendisi alır yani bana bile bırakmaz ağzım cikacak söze bakar yani 
(964 puan) tarafından
Oh kiz ne guzel valla
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşim tam tersi elinden gelse fazlasını verir alir yapar..madem eşinin ev gecindirmeye bi tarafi yemiyodu ne b.k yemeye evlenmiş..en nefret ettiğim pinti erkek tipi 
(964 puan) tarafından
Biz zaten boşanıyoruz yapamadik
(9,626 puan) tarafından
En iyisini yapiyosun böyle insanla ömür mu gecer ya..bu resmen insanin agzindaki lokmalarini sayar
(964 puan) tarafından
Gecmez kuzum gecmez cok yordu 3 sene
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sevgili olarak tanıdığım için bilerek evlendim ailesi öyle ama eşim değil çok şükür. Felseme aykırı kaynanayı görümceleri 7 yıl çekebildim. Topladım eşyamı eşimle beraber ailemin yanına döndüm.
(964 puan) tarafından
Bende yokluk icinde büyüdüm kendisi bilirdi cok para harcandığimi mesela ornek yengesi sacina 500 tl harcar her ay ben tam tersi evde sacimi boyardım bi kasa giderdim kuaföre ama artık cokk yoruldum ayrılıyoruz zatn
(13,202 puan) tarafından
Evet benim görümceler de öyle bi ayakkabıya monta 500-1000 verirler kuaföre öyle ama sen harcadı mı laf olur kıyafet alsan savruk olursun. Tatile gitsen savruk olursun. Ben de öyle evde boyuyorum saçımı falan. Ağda masrafım bile yok. Yani hakkında hayırlısı olsun eminim sadece bu değildir sebep.
(964 puan) tarafından
Değil canim daha cok sey var en iyisi ayrilmak omur gecmez kendimi mahvedemem
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah senin için
(964 puan) tarafından
Saol canim saol
0 oy
tarafından
Benimkide tam tersi bana para verir annemlere giderken ben harcamam harcadim derim saklarim geri cikaririm ortaya ogrenmis huyumu gecen annesine diyordu verdigim parayi harcamadan geri geliyor diye bu devirde tutumluluk sart ama cimrilik iyi birşey degil Allah bile cimri kulunu sevmez senin sevmemen cok normal
(964 puan) tarafından
Tutumlu olmasaydim 2 sene icinde hemen ev alamazdik alcam seyi sinra alirim dedim koydum kenara bisi alalim dedik hep erteledik evet birikim iyi bisi ama pinti ve cimrilik berbat ama ben kurtuliyom cok sukurr
tarafından
Allah hakkında hayırlısıni versin inşallah
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm esimde boyle soyle ben alayim der para vermez gereksiz gordugunu almaz.
(964 puan) tarafından
Oda yanlis iste halbuki evlenince senin benim param olmamali
(3,895 puan) tarafından
Aynen.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Allah korusun en korktuğum insan tipi 
(964 puan) tarafından
Ben ayriliyom cano kurtuluyom
(4,961 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin canım ömür geçmez öyle zstn
0 oy
tarafından
Bnmkide bişe demez para orda git al ama bn para harcayan biri değilim sıkıntı orda en son kendime n zmn kıyafet aldım hatırlamam evin alışverisnede çok dikkat ederim pahaliysa almam  birazda bu yüzden bişe demio belki de
(964 puan) tarafından
Kiz bak bizim bankada cok birikmisimkz vardi ev almamiza ragmen bide cocuk var düşün ayakkabi yada bi tisort ne zaman aldin de bende ayniyim anneme gelirdim çocuklu kadinim demi ver elimde 300 falan çünkü uzak yer kimseye muhtac olmayim yok 100 yeter bitti deyince delirri
tarafından
O konuda bnm eşimde öyleydi cnm giderdim aneme para vermezdi aklına gelmio herhalde sonradan bnd istemeye başladım veriyor şükür sormazda naptın die Allah razı olsun
(964 puan) tarafından
Annemden istemeye cekinirdim çünkü dicek kadin kocan vermiyomuu ben biktim artik zaten baska seyleride vardi ayriliyom
0 oy
tarafından

Benim elim çok açık eşim para esirgemez ama cok aşırı harcadigimda cok açılma der :)

(964 puan) tarafından
Kizz nerdee ben jic para harcamazdim hamilelikten oncw bo sigaram vardi onuda birakmistim zaten ayda yilda bir harcarim 10 tllik kazak bile giyerim sknti degil sknti benim kocamdaydi ama simdi tekmeyi bastim
tarafından
Cimrileri hiç sevmem sanki mezarina götürecek parayı
(964 puan) tarafından
Sorma canim sorma dunya mali dunyada kalir ama nerde
tarafından
Aynen canm
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yok kuzum hic yapmaz para muhabbeti. Markete gidiceksem zaten ihtiyaci alirim. Kiyafet alicam dersem tamam der. Kartim var zaten bir sey lazim olursa ondan alirim. Esler arasında bence para muhabbeti olmamali da.
(964 puan) tarafından
Aynen oyle ben ilk calisiyodum o zaman kendi parami harciyodum o zaman sknti yokru ne zaman isi biraktim basladi
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kizim konusunda pintilik yapmaz ben konusunda da pek yapmaz aslında ama maddi olarak imkan olmayinca adam da ne versin gibi bi durum var bizde. yani parası olupta pintilik yaparsa vay haline onun burnundan getiririm valla. 
(964 puan) tarafından
Olmaz mi maas harici kenarda kac bin tl parasi var ve ben cok harcayan insan degilim
0 oy
tarafından
Benim eşimde çok savurgan ben ona kızarım fazla harcama birikim yapalım diye bazen icimden dua ediyorum keşke biraz cimri olsa diye eli çok açık 
(964 puan) tarafından
Kiz beb kurtuluyom
tarafından
Valla bosaniyon mu
(964 puan) tarafından
Evet canim bizim tabi baska sorunlarimizda var
tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun
(964 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Valla cimri biriyle asla yapamazdm bn cnm ki esimin eli cok aciktir..bn cekememe cimri adam
(964 puan) tarafından
Zaten bende cekmiyom

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 366 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 420 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nirkurnaz (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu