0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bı arkadaşım sözlüydu ben ondan sonra nisanlandim evlendim toplamda 200 lira taktı bana ama hep imalarla dile getirirdi Suna şunu taktım getiricek bana takicak kim kime ne taktiysa aynısını o da takicak vs diye ben evlendikten sonra kıskançlıgindan ne aradı ne sordu ben ona yazınca kısa kesti tavırlı konuştu vs şimdi düğünü var düğününe yirmi gün var hala davet etmedi davet etsede ben hamileyim gidemem uzakta zaten ona bı yakinimla takisini göndersem mi gitmedigim için kalsın mi 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmediğin düğüne takı takılmaz bildiğim kadarı ile 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence gönder laf edecek birine benziyor 
0 oy
tarafından
O sna takmış sonuçta gönder davet ederse bence
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben genelde böyle durumlarda hesap nosuna atarım parayi
0 oy
tarafından
Davet etsin bi ederse takını gönderirsin etmezse de davet etmedin dersin .
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Davet etmese bile gönder. Bu takilar borc gibi oluyor , en iyisi yollamak. 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Davet etmezse ne takı göndercen ona yaa ay fesat insanmış o sana takmış zorla mı sanki durumun neyse onu takarsın o bana bunu taktı bende ona takmak zorundayım diye bşy yok. Takmasaymış oda sanki borçmu veriyo bu muhabbet bana acayip saçma geliyo
tarafından
Birde düğünü erteledi önceki düğün zamanına yakın arıyor başkalari üzerinden örnek verip alttan alttan ima ediyor ben yine giderdim ama nisanliyken benim nikah tarihi alıp da pandemiden dolayı erteledigim gün de o nikah tarihimde normalde hiç öyle paylaşım yapmaz kahkahalarla fotoğraflar paylasmisti dalga geçer gibi ama ilahi adalet diyorum
(25,223 puan) tarafından
Ay ne terbiyesizlik ya yüzsüze bak buna 200 lira değil 20 lira bile değmez
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Davet etmzse hiçte gönderme o gıcığa sinir oldum
tarafından
Birde düğünü erteledi önceki düğün zamanına yakın arıyor başkalari üzerinden örnek verip alttan alttan ima ediyor ben yine giderdim ama nisanliyken benim nikah tarihi alıp da pandemiden dolayı erteledigim gün de o nikah tarihimde normalde hiç öyle paylaşım yapmaz kahkahalarla fotoğraflar paylasmisti dalga geçer gibi ama ilahi adalet diyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
davet ederse olabilir .Ama yaptığı yüzsüzlük şuna şunu taktım oda bana aynısını  takacak demesi çok terbiyesizce
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Yanj bir nevi borç onlar gönderin bence,haram falan eder o ne olur ne olmaz 
0 oy
(339 puan) tarafından
Dawet etse bile qitmem hayırdır yani verdiği parayı da iban yoluyla atarım keşke vermeseydin diyede not düşerim arkadaşlığını bozdu felan die bi para yüzünden bozuluyorsa zaten bozulsun o arkadaşlıktan hayır qelmez
tarafından
(339 puan) tarafından
Kız madem böyle biri o zaman hiç bisi yollama da vermede sen zorla taktirmadin sonuçta boşver 200 tl yle ölmez zaten
0 oy
tarafından
Arkadasinsa tabiki yollamalisin gitmedigin dugune taki takilmaz diye bisey yok sonucta bi hukukunuz gecmis 
0 oy
(119,997 puan) tarafından
Giden biriyle gonder ayip olmaz
0 oy
tarafından
Davet etmezse gonderme
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Cagirirsa eğer yollarsn sende 200 TL sini ağzı susar
0 oy
(324 puan) tarafından
Gitmediğin düğüne taki takma canım bende en yakın arkadaşıma künye taktım düğünde  ama oda benim düğünüme gelmedi takı da getirmedi ben taktığımda kaldım:)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hesap numarası işte yolla ben öyle yaptım gidemedim zaman 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
O sana takmış canım gönder gitsin büyük bir Mevla değil zaten dili üstüne uzun olmasin
0 oy
tarafından
Size takmissa tabiki hesdiyesini bir zahmet götürün.. ayrica zaten gitmeyeceğini içinde sizi cagirmamistir.. bende olsam çağırmazdım:)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 345 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
4 cevap 146 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Moonrose3547 (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 874 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu