0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yürüteç almak istiyorum müzikli falan ama bebegim cogu seyi begenipte kullanmiyor. Yani sevmeyebilir ve param boşa gidebilir o yüzden uygun ve saglam birsey bakiyorum onerilerinizi bekliyorum

6 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Müzikli değil ama e bebekten aldım ben kokoro mu neydi markası bi bak istersen 
tarafından
Bakayım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bize arkadaşımız verdi müzikli çok hafif ama kendisini devirme riski var hafifler de bugün koydum 5 dk tek olsa devirir
tarafından
Yaa cok sagol alirken ona da dikkat edeyim
(3,527 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(302 puan) tarafından
Benim oğlana taşpınar marka aldık Uygun fiyatı kalitesiz de değil şuan kullanıyoruz hiç devrilme riski yok diyebilirim benim oğlan neler yapıyor devrilmiyor ancak şu var sürekli bişeylere eğilip duruyor o yüzden de çıkıyor içinden üç kere kafasının üstüne düştü ama kendi duramadığından yürüteç in suçu değil o konuda dikkat etmek lazım gözümden ayıramıyorum 
tarafından
Off almasammi ya canim benim ya kiyamam dikkat et annesi
(302 puan) tarafından
He bebek aynı değil canım al sen büyük rahatlık oluyor o onla geziyor sende işini yapıyorsun
tarafından
Alayim canim insallah durur sagolasin
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ayy müzikli alma sakın cidden yürüteçlerin müzikleri çok kötü ebebekten 140₺ lik model vardı ördek var önünde onu kullanıyoruz 
tarafından
Evet ya bir iki yorum okudum oyle trendyolda sagolasin
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yürüteç çocuğun gelişimi açısından çok önerilmiyor . İsterseniz araştırabilirsiniz. yürüyüş arkadaşı olarak nette bakarsanız onlar daha iyiymis.
tarafından
Yurume arkadasini henuz tutamaz. Zaten uzun sure bindirmiycem. Benim bebegim biraz degisik. Asla kucakta bile durmuyor surekli kendi ayaklari ustunde durmak istiyor durmayinca agliyor bebde surekli tutamiyorum. En azindan bir muddet oyalanir
(1,465 puan) tarafından
Her bebek farklı tabiki size kalmış .
0 oy
tarafından
Bizimkinin markası baby hope güzel müzikli önünde oyuncaklar var yüksekliğini bebeğe göre ayarlıyorsun çok ağır değil devrilecek kadar hafif de değil altı geniş ama benim kızı koyunca ağlıyor :)))
tarafından
Ya benimkide oyle kanguruda durmaz bebeyatmazda durmaz sallanan ana dizi var onda durmaz pusette durmaz oto koltugunda durmaz bebek arabasinda durmaz. Bakalim bi umut alacam bende insallah durur
tarafından
Canım ilk karşılaştığı şeylere artık daha çok tepki veriyor oto koltuğa doğduğundan beri koyuyorum onda yatıyor sesi çıkmıyor büyüdükçe eski alışkanlıklarından vazgeçirmek ve yeni alışkanlık kazandırmak zorlaşıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kadeer (530 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 513 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.