0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Tup bebek sureci nasil acaba biraz bilgi verirmisiniz güzel anneler 

2 Cevaplar

0 oy
(14,004 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zorlu bir süreç
(1,150 puan) tarafından
Ben kendim icin sormadim fakat ablam icin sordum benim kizim var cok şükür 3 aylik Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin insAllah teşekkür ederim bu arada umarim kolay bir surecleri olur
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Öncelikle rabbim herşeyin hayırlısını versin ben degil ama ablam tüp bebekle hamile şuan son ayinda bundan önce ikiz oldu ve kaybetti her bebek ve her insanin süreci değişiyor kimisi normal kimisi zor oluyor oncelikle iş kafada bitiyor stres sıkıntı mutsuzluk kaygı bunlardan uzak kalinmali pozitif umutla sabrederek asla inancınızı kaybetmeden sabretmek gerekiyor Rabbim hakkinizda en hayırlısını versin her anne ve bebek özeldir başkalarının sizi yaşadıklarına odaklanıp yipratman kendinizi herkesin hayata bakışı vücut güçü bir degil Allah size ve tüm isteyenlere nasip etsin kalbim sizle beraber. 
(1,150 puan) tarafından
Bende ablam icin sordum benimde bir kizim var cok şükür 3 aylik Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsim gercekten cok zor
(4,665 puan) tarafından
Aminn rabbim tüm müslüman kardeşlerimize nasıp etsin kimin gönlünde ne varsa evladını sana bağışlasın İnşallah :)
(1,150 puan) tarafından
Aminn insAllah Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 90 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 382 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu