0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Erkek kardeşim eşiyle tedavi görüyorlar ,gelinimiz in tüpleri tıkalı hsg çekilirken açılmamış ufak bir operasyon geçirdi yine açılmamışti doktorda tüp bebek tedavisi olmalı onlarda süreci başlattılar transfer işlemi de olmuş 13 gün snra kan verin demiş bugün kan vericek çok heyecanlıyız onlarda çok heyecanlı korkuyorlarda biraz tutmuşmudur ya Allah isteyen kimseyi gözü gönlü kucağını boş bırakmasın benm içimde hala oluyorm hissi var , transfer yapan arkadaşlar ne zman ogrendiniz haberi hadi bizi umutlandirin :)

6 Cevaplar

0 oy
(294 puan) tarafından
Rabbim gönüllerine göre versin farklı sebepten dolayı bende tüp bebekle anne oldum, beklemenin istemenin ne demek olduğunu öyle iyi bilirim ki Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah, sonucu bizede bildir :) 
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben farklı bir Sebebden tüp bebek tedavisi ile hamile kalmıştım hiç ama hiç umudum yoktu ama şükür oğlum iki yasina geldi bile maşallah. Hiç belli olmaz bu işler canım Allah kimseninde kardeşinle eşinin de gözünü bırakmasın bu nimetten ♥️
(2,749 puan) tarafından
Özel değilse siz neden yaptrdnz
(1,501 puan) tarafından
Oyyy maşallah gözbebeğim Allah sana bağışlasın paşaları ♥️☺️
(1,501 puan) tarafından
Canım benim yumurtalarım bitmek üzereydi ve çok kalitesizlerdi. Dr um demişti ki benim yaşımda ki bir kadının 17 18 tane yumurtasi olması gerekirken benim 4 5 tane çok kalitesiz ve zayıf yumurtam kalmıştı normalde kadınların 40 yaşına kadar doğurma zamanı olur ya benim o kadar vaktim kalmamıştı zor oldu ama sonunda oldu şükür 32 yaşında anne oldum :)
(2,749 puan) tarafından
Oyyy masallahhhhh aslinda yasa bakmıyor canm ya benimde üç çocuğum var 4 istedim yaşım 26 inan doktor üç ay tedavi verdi her seferinde sen nasıl üç çocuk getirdin bu yumurrtalarla diyordu en son tüp bebek iğnesi yazcm dedi kullandım bir yumurta büyüdü öyle kaldım gonal f ile bu bebeğime çok emek verdim ben  maddi manevi diyorm hep sakaylaaa :)
(1,501 puan) tarafından
Tabii canım nasip kısmet işi Allah takdir etti nasip oldu şükürler olsun Allah olmayanları da tez vakitte sevindirsin
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ayyy hadi inşallahhhhhh olumlu güzel haberler alırlar bol bol ya semi Celle cellallahu çekin hemde ikiz olur inşallah çift yumurta koymuslarsaaaa :))) amin amin aminnnnn
(2,804 puan) tarafından
Yaşı küçük diye ikiz değil de tek bırakmışlar bakalm ya inslaalh tutar
(2,749 puan) tarafından
Alkaasi olmuyor ya canm kuzenimde iki tane koydu yaşı 30 dan kucuk peki nasıl olumlu sonuç aldınız insalllahhh
(2,804 puan) tarafından
Bnde dedim 2 tane koydurun doktor 1 ini uygun görmüş birini de dondurmuslar yarın ogleden snra sonuç cikicakmis
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Transferden 14 gün sonra kan verdim . Yarım saate pozitif gelmişti çok şükür. İnşAllah almışsınızdır güzel haberi 
(2,804 puan) tarafından
Daha almadım soramadım da onlar desin dedim diyen olmadi ;))
(1,204 puan) tarafından
Hakkınızda afiyetlisi inşAllah
0 oy
(514 puan) tarafından
inşallah güzel haberler alırsınız canım:) görümcem 7 kere denedi hepsi negatif geldi şimdi tekrar tedaviye başladılar inşallah bizede nasip olur güzel haber almak rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
(2,804 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(789 puan) tarafından
Sonucu paylaşır mısınız hayırlısı olsun dilerim 
(2,804 puan) tarafından
Kocaman hala oluyorm diye post acicam insallah binhaber versinler :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 66saniye (1,000 puan) tarafından soruldu

379,023 soru

11,345,028 cevap

34,809 kullanıcı

...