0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (171 puan) tarafından
Hayırlı geceler herkese hiç gördünüz mü kızlar bilmiyorum ama asilarda çip olduğu söylentisi var aşı olanlar kollarına mıknatıs koyduğunda aşı olan kolunuza mıknatıs yapışıyor gördüm bende ve TV de de şu anda bı programda bahsediyolar

18 Cevaplar

+1 oy
(80 puan) tarafından
Çip olmasa da fark etmez. Denek olmak istemiyorum daha 1 yıl olmamış üstüne yeterince çalışılmamis yan etkileri bilinmeyen bi aşıyı kendime yaptirmam bir hastalıktan korunmak için. 

Denek olmak isteyen buyursun
(171 puan) tarafından
Bende aynı dusuncedeyim herhangi bi gelişmişligi yok ayrıca bı senede yapılan aşıdan ne beklenir ve bu kadar neden ısrar ediyorlar aşı olun diye muamma bana göre
(2,443 puan) tarafından
Denek olmak istiyorum keşke sıra bana da gelse
(1,006 puan) tarafından
Keşke bu aşı olmayanlara her yere giriş yasaklansa her şeyden mahrum kalsalar ne güzel olur
(1,006 puan) tarafından
Gitme otur evinde hahsbdjdj :))
-Reklam-
+1 oy
(502 puan) tarafından
Ay kendimizi cok onemsiyoruz yaaa bize cip takip napsinlar Allah askina :D
(171 puan) tarafından
:)) onu zamanla bu soruyu sorduğumuzu hatırlayarak düşünürüz bence
0 oy
tarafından

image

ilk kez duydum ya
(171 puan) tarafından
Evet bı bakın bende video izledim az önce çok insan böyle bişey olduğunu söylüyo bilemiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Daha neler yaaa ona bakarsan bütün aşılar da İsrail oyunu zehir diyorlar ama hepsi sağlık
(171 puan) tarafından
Bakın yani daha neler olacağı çok zamandır insanların ciplenecegi söyleniyor acaba neden bu kadar insanların aşılanması konusunda sürekli ısrar ediyorlar sizce ,? İsveç'te zaten çip sistemi var şu anda hayat robot sistemine geçiş yaptı
(13,202 puan) tarafından
Bizi çipleseler ne geçecek ellerine.
(171 puan) tarafından
Biz sadece bu soruyu sorup düşünürüz ama onlar bu mantıkta düşünülmüyolar kesinlikle dijital kölelik olabilir mi ?
(13,202 puan) tarafından
İsviçrede bilim adamı çok ondandır Amerika keza japonya. Biontech aşısının doktoru Türk ama ülkede araştırmaya bile izin yok adam gitti Almanyaya aşıyı orda buldu Almanya kondu üstüne burada olsaydı zengin olacaktık böyle düşün
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hangi aşıda var sinovacmı biontecmi
(171 puan) tarafından
ikisinde de olduğu söyleniyor canım
(1,569 puan) tarafından
Gerçekmi ya neye kime inanacağımizı şaşırdik valla kendi aşımız çıksada onu olsak bari
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Annem babam kayın pederim kayın validem anneannem hepsi oldu hiç birinde öyle bir şey yaşamadık görünce biz de denedik acaba hangi aşıdan oldular bizimkilerin hepsi bioteck denen aşıdan oldular
(171 puan) tarafından
İki aşıdan da bahsediyolar arkadaşlar
0 oy
tarafından
sivinin icine cip konulacak teknoloji var mi henuz
(171 puan) tarafından
Ne teknolojiler dönüyor ohoo biz uyusam ertesi günü geçerde haberimiz olmaz adamlar nasıl sistemle çalışıyolar şöyle ki virüs çıkmadan zaten kitler hazırlanmış sonra virüsü piyasaya sürdüler :D virüs bı buçuk senedir herkesi evde yaşamaya mahkum etmedi mi evet demekki her türlü teknoloji var ellerinde sadece görünen yüzü görüyoruz görünmeyen kısımda neler olduğunu Allah bilir artık
tarafından
yanii bunun bizzat yapildigini biliyoruz yillarca calismislar filmlere bile konu olmus ne tuhaftirki yayanda ilk asiyi bulan bazen komik oluyor hersey muhtemelen onuda yapmislardir
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İnanmayın şöyle şeylere 
(2,493 puan) tarafından
Çip meselesi bana saçma geliyor sadece. Geri kalan olup olmamak kişinin kendi düşüncesi
(171 puan) tarafından
Çip meselesi dediğim gibi zaten İsveç'te var gözle görülebilecek derecede bişey değil toz tanesi kadar bunu kaç tane insan söyledi
(2,493 puan) tarafından
Herkes çok da meraklı değildir diye düşünüyorum bize çip takmaya :) sinovac dünya sağlık örgütü tarafından da onaylanmış mesela. Biontechi bulan Almayanya'daki Türk bilim insanları.
(171 puan) tarafından
Dso dediğiniz çok doğru yere hizmet mi ediyorki sanki :)
Ben size Hz Ömer'in sözüyle cevaplayayım Hz Ömer öldükten sonra adalet ahirete kalmıştır:)
(2,493 puan) tarafından
Ooo adalet penceresinden bakacak olursak işimiz harap bu devirde :) dediğim gibi yapıp yapmamak size kalmış elbet. Ama ben çip meselesine pek inanmıyorum sadece.
0 oy
tarafından
Buna benzer bı soru da şimdi ben açtım vallaha merak ediyorhm insanlar bu konuda ne düşünüyor diye 
(171 puan) tarafından
Düşünceler çok ama Tv'de şu anda beyaz TV açın izleyin ben demiyorum ekonomist adam söyledi bunu biraz önce
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Yok canım görmedim ama olsun olmasın ben kobay faresi değilim çok şükür Rabbime bunun bilincindeyim korona da gecirdim sadece koku almam gitti burnum tıkandı o kadar sırt ağrısı olsa da bir gün sürdü sürmedi bile ... Ben bunun için kendimi ne diye damgalatayim zatürre geçiren kaynım koronadan beter oldu eee ne farkı var ? Ona da asi yapsınlar o zaman ..
(171 puan) tarafından
Bende olmak istemiyorum canim çünkü güvenmiyorum yeterince bu cümle açıklayıcı :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Allah aşkınıza ya.Tum dünya aşı oldu bizde hala yok 50 üstü yok daha 50 yaştan bahsediliyor.Zaten tüm dünya bize çip takma peşinde:) Bak annem asılıydi ablam korona oldu ki bı gün öncesi temaslı annemle.Annem çok şükür normal grip gibi geçirdi.Ve 65 yaş üstü...
(171 puan) tarafından
Tüm dünya aşı oranlarına bı bakın bence :)
(194 puan) tarafından
Merak etmeyin bakıyorum.Boyle düşünceler oldukça bu virüs bitmez....
(1,580 puan) tarafından
Sadce asi olanlar hafif atlatmiyo bu arada benim de annem kronik hasta sadce baş ağrısıyla gecrdi kardeşim de koku. Tat gitti bunlar asi olmadı . Asi olupda koronayi ağır geçiren olsa bile haberleremi cikcak ki yada bı bilgi mi verceklerini saniyosun asi olalım diye bunları söylemiceklerki
(171 puan) tarafından
Malesef aşıyı bulan ülkelerde aşı olan sayısı daha az böyle düşünceler dediğiniz şeyler kureselcilerin kurduğu planlar ama hâlâ bilmeyen görmeyen çok insan var
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Millette çok meraklı bize çip takip genlerimizi çalmaya ne yapacaksa bizim genimizi çok önemli olsaydık sıradan bir insan olamazdik.miknatis olayına gelince de mıknatısı kola yapıştırmak çok zor birsy değil yalayinca da gayet yapışır 
(171 puan) tarafından
Demekki meraklı :) İsveç'te böyle bı teknoloji var yani
(7,441 puan) tarafından
Çevremde ben de dahil suru ile insan asi oldu merak etmeyin birşey yapışmadi  bize
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Daha neler duyacağız ALLAH im sen bizleri koru 
(171 puan) tarafından
Bakalım daha bu bitmeden kara mantar hastalığı çıkmış Hindistan'da daha duyacağımız neler var neler
0 oy
(2,443 puan) tarafından

Bir yaşıma daha girdim :D

(171 puan) tarafından
Allah ömür verdikçe daha çok yaşa gidip geliriz canım :)
(2,443 puan) tarafından
Öyle görünüyor :)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Eşim de oldu ama yapışan bişey yok. Ben olmayı düşünmüyorum ama
(171 puan) tarafından
Bazı kişilere yapisiyomus bilemiyorum canım
(5,492 puan) tarafından
Mesela bu özel menenjit aşıları kesin yaptırın diyolar ama 2013 de ruhsat almış etkileri bilinmiyor çocukları ne hale sokuyo. Pişman oldum yaptırdığım için
0 oy
tarafından
Ne saçmaa hiç inanmam böyle şeylere
(171 puan) tarafından
Hayatımız bundan sonra virüslerle geçeceği için inansak iyi olur :)
tarafından
Bundan önce de vardı zaten o yüzden çocuklara da aşı yaptırmıyor muyuz?
0 oy
tarafından
Her kafadan ayrı ses hiçbirine de inanmıyorum. Hem de öyle denilen gibi bir şey yoksa da bu karalama olur ve insanların beynini yıkamak olur Tv de yeter ki gündem olsun uydurmak serbest. Herkesin aklı kendine isteyen aşısını olur isteyen olmaz
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Allah'ım yorumlara gülsem mi ağlasam mı bilemedim yahu kim bana koluma çip takıp napsin... Delinin biri kuyuya taş atiyo işte kalktım bu saatte koluma mıknatıs yapıştırmaya demedim Allah'ım aklımıza mukayyet ol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 319 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,947 cevap

34,943 kullanıcı

...