0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
23 aylık oğlum resmen konuşmak istemiyor herseyi ağlayarak anlatmaya çalışıyor ben konuşması icin ısrar ettiğimde daha çok ağlıyor var mi böyle sorun yaşayan neler yaptınız 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benimki ağlamıyor bişey istediği zaman avazı çıktığı kadar bağırıyor bende üstüne basa basa sus düzgün anlat diyorum susana kadar bekliyom :) değişik bunlar 
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Aglaman ne zaman biterse gel o zaman anlat de ve yanından uzaklaş duymuyormuş gibi yap. Sen ilgilendikçe daha çok  bağırıyor. Iki üç zorlanirsin ama sonra alışır oda susarak gelir mecbur 
0 oy
tarafından
Cnm suan 2 yaş sendromu yaşıyor boyle bi durumda sakin kalmaya çalış ve sen konusmaya devat et aglamaya devam ediyosa bırak ağlasın ve verme eline asla ağlaması durcak illaki ama sen agliyo diye versen o cocuk bunu koz olarak kullanır
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benim kız da 23 aylık. Bişeyi istediği zaman istiyorum deyip ağlıyordu ama katiyen ne istediğini söylemiyordu. Defalarca istediğin neyse söyle diyordum. Söylemezse vermiyordum. Şimdi anne şunu versene falan diyor ya da şunu istiyorum diyor :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 218 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 752 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 621 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...