0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (598 puan) tarafından
Canlarım ciğerlerim ben 11+3 günlük gebeyim uygulamaya göre Aralık 20 gözüküyor varmı benim gibi Aralık annesi aramız yakın olan he bu arada ikinci bebeğim aralarında toplam üç buçuk yaş var 

11 Cevaplar

0 oy
(382 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynıyız seninle bende 11+4 haftaligim 19 Aralık doğum gözüküyor benimde 2. Bebeğim aralarında da 22 ay olucak  
(598 puan) tarafından
Aaa yanlız degilim çok mutlu oldum  aramızda bir gün var ama değişebilir bilmiyorum hayırlısı olsun da sağsağlim alalım kucaklarımıza inşallah ikinci doğumlar dedikleri gibi kolaydır Allahın izni ile
(382 puan) tarafından
Çevremdeki herkes 2.daha kolay diyorlar ama evet hayırlısı kuzum hakkımızda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kasım civarı benn uygun mu ahah :))) 
(598 puan) tarafından
Uygun olmaz mı canım sen bizden önce doğurup bize nasıl geçtiğini anlatırsın inşallah bir avazda
tarafından
Amin ecmain İnşAllah :Dd beni kaybetme bacım bugün kontrole gideceğim bakalım ne dicek hekim abi
(598 puan) tarafından
Ben seni tanıyor gibiyim kuzum postlarda özellikle yorumlarını arıyorum gülüyorum o kadar yerinde bir yorum yapıyorsun ki gülmekten çatlıyorum bazılarına
0 oy
tarafından

Ben de 2018 aralık 18 de doğurmuştum :D

(598 puan) tarafından
Seninki büyümüş bacım Allah uzun ömür versin inşallah
tarafından
Büyüdü maşallah ama tarih çok yakın olunca yazmadan edemedim annelerin vardır ya öyle şeyleri :) amin canım hepimizin yavrusuna insallah
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende 12+5 haftalık gebeyim uygulamaya göre Aralık 11 de gözüküyor doğum hayırlısıyla
(238 puan) tarafından
Yok canım pazartesi randevum var  bakalım kendini gösterecek mi:)
(598 puan) tarafından
Benimde perşembe günü kısmetse
(238 puan) tarafından
Bnm doktorum bu haftalarda söylemiyor:( seninki söyler inşallah
(598 puan) tarafından
Devlete mi gidiyorsun ben Ankaradayım gata hastanesine gidiyorum
(238 puan) tarafından
Özele gidiyorum ama yinede söylemiyor doktorum 15 16 da söylüyor
0 oy
tarafından

Agustos olmaz mı kız :D

(598 puan) tarafından
Ana olsun da ağustos olsun bende ağustos doğumluyum 16
tarafından
Ahaha 13 gözüküyor doğum Allah izin verirse :)))
(598 puan) tarafından
Desene bir aslan burcu geliyorr :)
0 oy
tarafından
Bende kasımın sonuyum
(598 puan) tarafından
Bir avazda inşallah su gibi bir doğum olsun
tarafından
İnşallah hepimizin öyle olur
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Ağustos sonu gibi doğum yapicam ama diğer bebişim Aralık 25 de doğdu olmaz mı :D

(598 puan) tarafından
Erkek ti benim paşam bende belden çektim suyum iyiydi kendi sanvım da vardı açılma yavas olduğu için suni aldım
(4,859 puan) tarafından
Benim ikiside erkek bakalım bunda ne olcak
(598 puan) tarafından
Ben bunda da erkek hissediyorum oğlumda da erkek hissetmiştim hatta bans kız dediler hiç inanmadım sonradan erkek olduğu çıktı ortaya rüyasını da görmüştüm ilk oğlumda bu gebeliğim de de gördüm ve basından beri erkek hissediyorum sağlıkla gelsin de neolur da olsun
(4,859 puan) tarafından
Bende ilk gebelikte rüyamda gördüm sarışın beyaz tenli tombiş bı bebek ti aynısını doğurdum ama.bunda görmedim doktor %90erkek dedi ama nedense ailemin ve benim içimden hep kız geçiyor
(598 puan) tarafından
Hayırlısı olsun Eli ayağı sağlam olsun da
0 oy
(485 puan) tarafından
Benimkide 11+0 15 Aralık benimki
(485 puan) tarafından
Normal mi olacak seninki :)
(598 puan) tarafından
Evet şimdilik herşey normal ilk oğlum da normal olmuştu bunun cinsiyetini henğz bilmiyorum
(485 puan) tarafından
Evet bende ogrenmedim daha cinsiyeti benimki sezeryan olacak
(598 puan) tarafından
Hayırlısı olsun da ne olursa olsun kzuum
(485 puan) tarafından
Aynen öyle çocuklarımız iyi olsunda☺️
0 oy
(261 puan) tarafından
Bende ocak ayi Insallah Rabbim o günleri görmeyi nasip etsin ")
(598 puan) tarafından
İnşallah su gibi bir doğum olsun şuraya doğurdum postu açmak için sabırsızlanıyorum gerçekten
0 oy
tarafından
25-30 Eylül arasında dedi doktor  ağustosa bekliyorum ben ilk oğlumdada aynı olmuştu aralarında 19 ay olucak 
tarafından
Ayy kıyamam ya ne güzel bende çok zorlandım altı bağlı sürekli ağlıyor ilgi bekliyor banyosu giyinemsi kucağa al indir mahfoldum şükür annem var o çok yardım ediyor en son hastanede yatınca anneme yakın taşındık annem ilgileniyor genelde ama planlı olmuş olsaydı 3. Yaştan sonra düşünüyordum yada tek mi kalsa acaba diyordum süpriz oldu bizede
(598 puan) tarafından
Valla tek olması kadar kötü birşey yok bacım iyiki de olmuş benim oğlum bir ara kafayı yedi yalnızlıktan gerçekten bak herşeyi kırardı dışarı çıktığı zMan mahallenin bebeklerini alırdı altına döverdi sebebsiz vurur canlarını yakardı nezman ki kardeşin olacak oğlum öyle haraketler yapma diyr konuştum sürekli çok şükür bıraktı kimseye karşı gelmiyor artık bir ara fıttırmıştım neyapacagımı bilemiyorsun ama geçti şükür şimdi bir DOĞURAYIM bütün bebek işlerini benim büyük oğlan yapacak inşallah
tarafından
Çok sevindim sizin adınıza inşallah bizimkilerde anlaşırlar şimdi tabi farkında değil kardeş diyince göbek gösteriyor göbeğin adı kardeş onun için :)
(598 puan) tarafından
Şimdilik öyle olur ama doğunca sen bile inanamazsın sahiplenmesine inan bana sen dahi kimseye elletmeyecek koruma duygusu olacak çok ama çok sevecek inşallah su gibi bir doğum diliyorum tüm hamile bayanlarımıza Müslüman Müslümanın duasına muhtaçtır hepimiz dua edelim inşallah
tarafından
Inşallah teşekkür ederim sizinde inşallah kolay doğumunuz olur
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim de uygulamaya göre 31 Aralık :) benim de 2.bebe olacak :) :) bugün 10+0 olduk 
(598 puan) tarafından
Hay maşallah Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin
(2,067 puan) tarafından
Amin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifffx (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 596 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy