0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba anneler doğum yapalı 18 gün oldu 2. Doğumum ve normal doğum. Sorum şu doğum kesim olmadı kendi kendine yırtık oluştu onada doktor 3 dikiş attı dikişlerim dün düştü ve farkettim ki dikişlerin olduğu yerde 2 3 tane et beni gibi küçük et parçası var çok moralim bozuldu acaba başına böyle birşey gelen varmı doktor hatasımı onları aldırabilirmiyim hangi bölüme gitmem gerekiyor. Bu arada kimse zorlamadan basur olmuşsun demesin basur değil vajina girişinin alt kısmı dikişlerin olduğu yer ve et parçalarında his yok

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eğer çok ayakta kaldıysan ödem olmuştur. Kuzenimde olmustu. Doktora gitmen gerek. Krem filan verince geçiyor
(13 puan) tarafından
Hiç yatmadım ki 22 aylık bebeğim var ayrıca hemde kendimi çok iyi hissediyordum hep gezdim hop oturup hop kalktım
tarafından
İşte ondan olabilir. Orayı alıyor galiba kanama filan oldu demişti
(13 puan) tarafından
Alacaklarsa alsınlar valla çok utanıyorum 2. Bi doğum sancısı gibi deselerde razıyım
-Reklam-
0 oy
tarafından
40 in cikasiya düzelir yinede kadın doğuma bir git istersen
0 oy
(872 puan) tarafından
Valla ben de 3 ay oldu doğum yaptım. Dün aynadan baktım ağladım. Düzelir düzelir diye bırakmıştım bakmayı ve hiç zaman yoktu.  Bilmem bana kim yardim eder. Estetik ameliyat mi artık. Bir doktora gidip danışma düşünüyorum.
(13 puan) tarafından
Çok kötü bi durum bende dün geceden beri ağlayacağım neredeyse uyku uyumadım umarım düzelecek bişeydir :(
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım korkma kalırsa 40 ın çıktıktan sonra doktora aldırtırsın onları birşey olmaz çok kolay düzeltilebilir birşey
0 oy
tarafından
Epizyoyu sanırım sonrasında dikiş atılması gerektiğinde düzgün dikiş olsn diye yapılıyor yırtık oldugunda birleştirmesi daha zordur kağıt gibi düşün makasla kesince düz kesilir kolay yapıştırırsn yırttığında bir tarafa gider inşallah düzelir zsmsnla çok takılma 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 434 göst.
0 oy
3 cevap 246 göst.
0 oy
23 cevap 579 göst.
0 oy
3 cevap 204 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap