0 oy
140 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar kızıla boyamistim 5-6 ay önce sarıya dönmek istiyorum . internette küllü kumral kızılı kapatır yaziyodu az önce küllü kumrala boyadım . Dipler kumral altlar kızıl oldu  ne yapsam ya bı fikri olan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Keşke kuafore gitseydiniz. Boya üstüne hemen boyarsanız yanar saçlarınız
tarafından
Gittim de saçların ince telli yanar dedi kendi gitmesi lazım dedi
(2,443 puan) tarafından
Kuaför daha iyi bilir tabi pek bi fikrim yok malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendin donemezsin hatta çoğu kuaför de donemez işini iyi bilen biri lazım 
tarafından
Gittim de saçların ince telli kendi gitmesi lazım . Açarsak saçların yanabiljr dedi
tarafından
Kuaförün yapamam dediğini kendin mi yaptın  büyük cesaret valla. Yani kızıl iddialı bi renk oyle evde felan yapilamiyo canim
tarafından
Evde kızıla boyamistim zaten  oldu 6 ay falan dipler gitti sarıya dönmek istiyorum ama zor galiba. Ben kızılın üstüne boya yaptım da tutmadı zaten
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kızıl siyah ve kahve tonları asla ve asla düz boyayla sarıya dönülmez en az 4 saatlik bir işlem gerekir aynı şekilde kına da öyle önce oriele akitilmasi lazım sonra istenilen renk ve sonrasında cila olmalı oda sadece bir kere boyadiysan üst üste boyadiysan kızılı veya siyahi tek seferde sarıya dönmesi çok zor canm 2011 den beri bu meslekteyim çok zor hatta imkansız düz boyayla heleki market boyasıyla onlar evde kullanılacağı için pigment oranı yüksek ama kapaticiligi yada aciciligi çok dusuktur
tarafından
Evet ya hiç tutmadı zaten küllü kumral. Dipler tuttu sadece o da ana saçdi zaten. Kuaföre de gittim saç tellerin çok ince yanar dedi tamamen kendi rengine dönmesi lazım dedi. Bende düz boyayım dedim kendi kendime tutmadı dediğin gibi . Küllü kumralli kizilli oldum daha beter :)))
(1,018 puan) tarafından
İnce telli saç yanmaz ki yipranik olursa yanar düşük volumlu bır oksidanla ve kontrullu boyayla Cok güzel açılır aslında istersen başka bı kuaföre daha git canm  artık suannsacin renk cümbüşü olmuştur kıyamam
tarafından
Ay gerçekten mi gideyim ben o zaman bir kuaföre daha eşim işten geldi gülüyo :))))) komik oldum çok komik oldum
(1,018 puan) tarafından
(•‿•)haha kıyamam sana tahmin edebiliyorum durumu canm ya aslında işlem çok basit saçı çok ince parçalara ayırıp düşük volumlu oksidanla açacaklar sürekli bı kontorl le hiç birşey olmaz sacina
0 oy
(394 puan) tarafından
Kizildan siyahtan çok kez döndüm sarıya evde ama benim yıllara dayanmış kuaför geçmişim var bilgisiz biri bunu yapamaz sonuç bu olur Allah'tan yanmamış saçların Gratis de boya akiti saç spreyleri var dene bı onu 
tarafından
Yok cnm bişi yok saçlarımda. Dipler ana rengine dönmüştü o tutmuş küllü kumral altlar yine kızıl. Mecbur uzamasını bekleyeceğim
tarafından
Siz nasıl döndünüz bende yıllardır kendim boyarim saçımı yıllardır kızıl ama yaklaşık bir yıl önce boyadım şimdi baya aktı gitti zaten hangi sarı yapsam yada kahve tonları karamel gibi hangisi olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.

379,432 soru

11,357,788 cevap

34,833 kullanıcı

...