0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar daha öncede sormuştum korkuyorum aldıran varmı tekrardan yarın cildiyeye gidicem ordanda plastik cerraha gözükücem sezaryen dikişimin üstünde et ben kahverenginde hiç hoş durmuyor aldıran varmı tekrar çıkanlar varmı 

12 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Annem burnundan aldırdı
(2,443 puan) tarafından
Zaten doktor bakıyor canım. Eğer riskliyse almıyor. Içine sinmezse başka bi doktora daha gidebilirsin istersen
(288 puan) tarafından
Öyleymiş canım cildiye doktoru kağıt vermeden plastik cerrah almıyormuş dermoskop diye bir cihazla bakıyorlarmş alınablrse yolluyormuş daha önce plastik cerraha gtmiştim korkulck birşey yok dikiş atılyor incelemeye yollanıyor 1 hafta sonra aldırmaya geliyorsun dedi öyle kanser filan olayı yok demişti
(2,443 puan) tarafından
Öyle tabiki canım doktorlar riskli hiçbiseyi almazlar. Korkulcak bişey yok merak etme :)
(288 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
(2,443 puan) tarafından
Rica ederim canın :)
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Aldırdım geri çıkmadı kafamdaydı
(288 puan) tarafından
Ay zor oldumu çok düşünyorum ya tedirginim nedense korkuda var tabi
(1,428 puan) tarafından
Yok kızzz azcık yanıyo o sırada o kadar
(288 puan) tarafından
Kimi insan iyi değilmiş diyor benleri aldırmak bu ne kadar doğru ya
0 oy
tarafından
Benim kaynanam tam 3 tane aldırdı bişey olduğu yok rahat olun lütfen
(288 puan) tarafından
Yaa aldıran ne çok insan varmış içim rahatlıyor
tarafından
Evet hatta bende düşünüyorum bakalım
(288 puan) tarafından
Çok kısa sürüyor diyorlar
tarafından
Evet çok büyük bir operasyon değil korkmayın
0 oy
tarafından
Eşim bekarken aldırmış çok kolaymış
(288 puan) tarafından
İnşAllah benim içinde öyle olur canım 2 çocukla gidicem yarın ordan oraya ah ne zor işler
0 oy
tarafından
Bi tanıdık aldırdı 4 tane falandı onun haftasında iyileşmeye başladı memnundu o da bitanesi baya büykmüş onda hissettm biraz canm yandı dedi sadece
(288 puan) tarafından
Ay benimde 1 tane var
0 oy
(49 puan) tarafından
Ben aldırdım özel bir hastanede  eriyen dikiş attılar hiç iz kalmadı.  Yalniz bi tanesini devlet hastanesinde aldırdım baya iz kaldı . Uyusturduklari için o bölgeyi ikisindede bir acı hissetmedim
(288 puan) tarafından
Özelde ne kadar maal oldu canım patalojik vs yolluyorlar
(49 puan) tarafından
Tanesini 150 ye aldılar patolojiye göndermedim ben 2017 yılında aldırdım  . Genel cerrah yaptı işlemi
(288 puan) tarafından
Doktormu gerek duymadı senmi göndermedin canım
(49 puan) tarafından
Valla hatırlamıyorum bile kuzum
0 oy
tarafından
Babamın yanaginda vardı etli aldılar. İçinde çok büyümüş 6 dikiş attı izide kalmıştı. Baya derindi
(288 puan) tarafından
Bnmde etli inş kötü olmaz
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Burnumda vardı minicik çıkmıştı 10 yaşımdayken falan.

Gebeyken kocaman büyüdü.

1,5 sene evvel aldırdım ama iğneyle uyusturdular.

Sonra kesip aldilar 5 dkkqda
(288 puan) tarafından
Uyuşturup alınıyormuş sallanıyor ya çirkin duruyor patalojide temiiz çkarsa bşy olmaz Allahın izniyle inşallah ya
(13,700 puan) tarafından
Kız minicikti .hamileyken kahverengi oldu.
Sonra uzadı parça parça oldu saçma sapan.burnumdaydi ben nefret ediydn görünümünden sümük gibi sjsjsjs
(288 puan) tarafından
kız güldürdün beni Allah iyiliğini versin kimi insan alınması iyi değil diyor insan bi çelişkide kalıyor
(2,069 puan) tarafından
Heh benimki de uzadı parça parça çiçek açmış gibi saçma bisey oldu benim göğsümün üst tarafında ':Dd
(288 puan) tarafından
Valla keşke doğumda aldrsaymşm doktorumu dinleyip bende yada bekarken şimdi 2 bebeyle uğraş dur yaa
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Benim kaşımın altında bir kere cildiye spray sıktı hemen düştü 1 ay içinde yine çıktı 
(288 puan) tarafından
Cerrahi işlem olmadığı için tekrarlar canım kökünü temizlemeleri gerekiyor onun
(1,284 puan) tarafından
Beni çok rahatsz etmediği için aldrimayi düşünmedik hiç
(288 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Benim kardesim de aldi daha 17 yasinda 
(288 puan) tarafından
Sıkıntı varmı canım memnun kaldımı
(2,252 puan) tarafından
Izlar gecmedi canim
0 oy
(63 puan) tarafından
Canim bende yarin aldirmak icin gidecegim de direk plastik cerrraha randevu aldim yüzümde kahverengi benlerden almaz mi sehir hastanesine gitcem ya merak ettim simdi
(288 puan) tarafından
Geçen ay ben de girmiştim plastik cerraha canım doktor dedi ben gün veririm ama cildiye doktorununda görmesi önemli demişti bana kağıt getir sana gün vereyim demişti bende gün almştm 18 mayısa işlem yapacağı günde kağıdı götürcektim gidemedim o gün  he alsa alırdı tabi ama ben yinede cildiyeyede gideceğim yarın ordanda plastik cerraha bida
(63 puan) tarafından
Ay hemen almiyor mu ya gün vermese git gel yapmak istemiyorum hic hangi hastaneye gidiyosun canim
(288 puan) tarafından
Almaz canım kanuni sultan süleyman gideceğim sen hangi hastane
(63 puan) tarafından
Ben Kayseridym canim şehir hastanesine
(288 puan) tarafından
Anladım canım devlet olunca öyle ya hemen yapmıyorlar
0 oy
(3,101 puan) tarafından
2 ablam aldirdi.biri cene altindaydi dgerininde yanakta.2 dk da aliveriyolar kiz takma.hic
(288 puan) tarafından
Ya çok saol canım keşke yarın gidince hemen alsa gün vermese 2 bebeğimle gidicem çok zor olucak
(3,101 puan) tarafından
Canm ablamn cene altindaki misir gevregi varya  siyah ayni okadardi.kocaman.o bile hissetmedim hemen oldu bitti dedi
(288 puan) tarafından
Ooo baya büyükmüş canım benim serçe parmak ucu kadar oldu aldrdıktan sonra ağrısı çok oldumu
(3,101 puan) tarafından
Yok ya dayanlmicak birsey degldi canm.
(288 puan) tarafından
Çok saol canım Allah Razı olsun:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu

379,867 soru

11,371,265 cevap

34,854 kullanıcı