0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kardeşim ve ben de et beni sorunu var. Annem kardeşimi bir çok hastaneye götürdü ama yine çıktı. En son bir hocaya okuttu tüm benleri düştü. Ben de bir anda 4 tane et beni çıktı. Ama iltihaplı canımı acıtıyor. Annem gel hocaya okutalım diyor. Sizce gerçek mi bunlar? Tamam kardeşim de düştü ama ben biraz fevriyim bu konuda 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora gittinmi hiç canım 
tarafından
1 ay önce gittim sıktı çok canım acıdı krem verdi kullan düşer dedi düşmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem telli söğüt dalınin ucuna 1 fatiha 3 ihlas okuyup kırardı. Düşerdi. Diyorlar ki o kırılan dal kuruyup düşünce o da düşüyormuş. Çok da yapmışlığı ise yaramışligi var 
tarafından
Söğüt Ağacı olur ya şöyle dalları yeré kadar ince kılçık gibi olur yaprakları o ağaç
tarafından
Bende yapsam olurmu. Birde kırılan dolu ordan tam koparmam mi gerekiyor
tarafından
Bu hoca da buğdaya okuyormuş sonra buğdayı toprağa gömüyormuşuz
tarafından
Sadece kırıp üstüne bırakacaksın olur tabi insallah da duşer
tarafından
Buğdaya nasil okuyo, et sürüyomu buğdayı acaba
0 oy
tarafından
Kesin çözümü var lazer ile yakıyorlar çok kolay bir islem
tarafından
Kardeşim lazere defalarca gitti geri çıktı
0 oy
(17,766 puan) tarafından
Siğil mi canım Bi komşumdq çıktı Bi tane ilaç aldı sürdü Bi hafta bile sürmeden düştü
0 oy
(119,326 puan) tarafından
önce dr gorun bence 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla küçükken ellerimde et ben olmuştu 7 yaşlarımda falandım babam götürmüştü bi hocaya buğdaya biseyler okudular gömdüler falan çok hatırlayamıyorum 11 günde yok oldu düştü nasıl geçti anlamadım bile yani işe yarar niye yaramasın yer gök dua üzerine 
0 oy
tarafından
Senin dediğin siğilmi siğil, dut, diye geçiyor okutuluyor beyaz küçük küçük çıkıyor elin heryerinde kızımın annem birine okutacak benimde vardı okutular düştü hoca yapıyor bunu, etli beni de doktor alıyor küçük bir operasyon la
0 oy
tarafından
Kendi saçından bir tel kopar et benini bağla iyice sık bağlı kalsın  bir haftaya kuruyup düşüyor bende de çıkmıştı yüzümde hemde 1 haftaya kuruyup düştü kuzum 
tarafından
Acıyor mu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 420 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...