0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (1,615 puan) tarafından
Arkadaşlar yarın kızımın ve oğlumun doğum günün birlikte kutlucaz oğlum 1 yaşına gircek kızım 3 e girdi yasağa denk geldi yapamadık neyse , ben eşime çocukların pastası üfleyip kesildikten sonra ufak bir sürpriz yapıcaktım cinsiyet ile bebeğin cinsiyeti belli oldu da ben hep ilk gebeliğimden beri eşime cinsiyet için süpriz yapmak istemiştim daha o zaman baby shower falan yoktu yapamadım hep içimde kaldı , yarında küçük cinsiyet balonları var ya normal balon büyüklüğünde ondan alıp eşime sana süprizim var diyip balonu getirip patlattırcaktım ... Eşime cinsiyet ile ne düşünüyon anneler hisseder genelde sen baba olarak ne hissediyon dedim oda ikisinde ne hissettiysem çıktı bunda da kız hissediyon dedi sonra bana dedi ki , bak bana öyle milletin yaptığı gibi cinsiyet ballonu falan patlattırma dedi neyse direk söyle şu şu diye dedi suratına sofrada mel Mel baktım kaldım tamam dedim . İçime öküz oturdu zaten amacım cinsiyet partisi değil di iki çocuğumuzun da doğum günü aynı gün kutlanıcak güzel güzel giyinmiş olacaktık ve videoda anı olarak fotoğrafta falan o da kalcaktı hoş olucaktı ama bana öyle dedi içime öküz oturdu ya resmen böyle haberi varmış sanki bir gün önceden bana bunu dedi üzüldüm bende içimde kalcak yine diyee.

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkekler bu konuda tam öküzzler ya 
(1,615 puan) tarafından
Zaten 3 yaşında ki kızıma patlattırcam balonu canım yapıcam karar verdim senin belli oldu mu
tarafından
Yok canım devlet hastanesinr gidiyom ya geç söyler onlar
(1,615 puan) tarafından
Bende devlete gidiyorum canım
tarafından
Aa erken söylemiş kız ben oğlumda 23 haftalık tu öğrendim
(1,615 puan) tarafından
Valla öyle söyledi şimdi doğum hanedeyim acile geldim :/ dün ilişki sonrası kanamam oldu ama kıpkırmızı değil pembe pembe peçete gelmişti ve az önce de günlük pedime gelmiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazı erkekler sevmiyor kuzum benimde eşim sevmez öyle şeyler asla, huy meselesi
(1,615 puan) tarafından
Aynen huyu böyle yaptığım da sevinse de öyle videolarda gördüğümüz gibi hoplayıp zıplayıp göstermez sevincini bende yapıp yapmamak konusunda arada kaldım öyle dedi diye
0 oy
tarafından
Sen yap yinede ikna et 
(1,615 puan) tarafından
Onun haberi yoktu yapacağımdan ama bilir gibi yüzüme lap diye öyle dedi
0 oy
tarafından
İkna et yap kız ne güzel düşünmüşsün doğum günlerinde ne var sanki onda 
tarafından
Ay Allah korusun ya olmaz inşallah canım ya takip et sen benimde oğlan 6 aylıkken düşmüştü yataktan laminanta güp diye. Sen takip et uyutma iki üç saat bişey olmaz Allah'ın izniyle
(1,615 puan) tarafından
Ay hepsi üst üste yaa acile geldim dopumhanedeyim
tarafından
Noldu kız
(1,615 puan) tarafından
Ay öf yaa dün ilişki sonrası tuvalete gittiğimde peçeteye pembe kan geldi ama böyle kırmızı kırmızı değildi bildiğin pembe lekelenmeydi böyle silince değil birşey var mı yok mu diye içine bastırarak sildim öyle geldi sabahta geldi bende acile gittim hemogran testi yaptılar sonra doğum haneye çıkarttılar orda bekledim baya bi sonra taysir beye götürdüler var ya burda Boşnak ona neyse baktı bebeğe bebekte birşey yok dedi bende durumu anlattım doğum haneden yatış vercekler sana dedi bende kabul etmedim progesteron yazdı doğum haneye de imza verdim kabul etmediğime dair yeni geldim eve
tarafından
Anaa gecmis olsun canım dogum haneye neden yatış vereceklerdi ki
0 oy
(9,205 puan) tarafından
:) kotu denk gelmiş ama bence yine de yap.. bakma oyle dediklerne yaptğn zman hoşlarına gider ☺
(1,615 puan) tarafından
Valla moralimi bozarsa burnundan getiririm yapıp yapmamak arasında gidip geliyorum
0 oy
(964 puan) tarafından
Ah erkekler ahhhh
(1,615 puan) tarafından
Ah ki ne ahhh
0 oy
tarafından
Yine de yap 

Bu arada kaç haftalk oldun bebeğin cinsiyeti nedir
(1,615 puan) tarafından
Bebeğin cinsiyeti kız 12 hafta 1 günlük
tarafından
Maşallah erkenden öğrenmşsn cnm
İnş sağlıkla kucağına alırsın miniğini
(1,615 puan) tarafından
İnşallah canım benim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çifter çifter
0 oy
tarafından
Yap icinde kalsın öküz yaa öyle denir mii cinsiyet partisi yapma diye. Yap sen hic umursama sevmez erkekler ama senin icinde kalmasın niye senin icinde kaliyorki :)) emin ol hoşuna gider hem cocuklarda eglenirr 
tarafından
Evett baya heyecanlı olucak :)))
(1,615 puan) tarafından
Umarım yetişirse olcak acildeyim dün kanamam oldu ilişki sonrası ama pembeydi kıpkırmızı değildi peçete geliyordu
tarafından
Aaa cok geçmiş olsun canım. Yetişir canım
(1,615 puan) tarafından
Sağol canım yatış verdiler de kabul etmedim bebeğim 12 aylık çocuklar küçük olduğu için kalamazdım oğlum bensiz asla durmaz yeni geldim eve
tarafından
Sende haklısın canım kendini çok yorma dikkat et bir süre. Benimde o haftada oldu 1 gece yattım simdi 25 haftalik oldu :) sağlikla kucağimiza alalım
0 oy
tarafından
Doğumgünü pastasının içine kızsa pembe erkekse mavi krema gibi bişey yaptır. Pastayı dilimlet öyle anlasin :D
(1,615 puan) tarafından
Kıızz sen benim ablam falan mısın ayol ablamda keşke pastacıya pembe krema yaptırsaydık dedi :D ama benim öküz kocacığım anlamaz onu :D
tarafından
Kocan hoduk bacım napalim artık :D
O zaman pembe elbise giy :D
(1,615 puan) tarafından
Koz elbise de aldım da pembe değil :D hahaha
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Ya kuzum yanlış anlama 3 yaşında oğlun var kızın 1 yasina girecek ve sen yine hamile misin aboo :D hiÇok büyük cesaret geliyor bana hayatının son 5 yılı neredeyse hamilelik bebek uykusuz geceler olacak nasıl dayanacaksinn

(1,615 puan) tarafından
Dur önce şöyle düzelteyim :D 3 yaşında kızım var 1 yaşına oğlum gircek :D ve evet kaza kurbanıyım benim için çok ama çooooookkkkkk zor olcak
(2,070 puan) tarafından
Kizz yine siz bilirsiniz de yeter bu kadar garii hayatını yaşa çocukları büyütte :D bana çok zor geliyor benimde 11 aylık kızım var ikinci çocuk ihtimalini bile düşünemiyorum
(1,615 puan) tarafından
Bende ikiyi üçü düşünmüyordum hadi oğlum neyse de bu üçünçü baya erken oldu çok bunaldım aslında psikolij olarak belki de bitiğim ama büyüsünler belki rahat ederim
(2,070 puan) tarafından
Hepsi bir arada büyümüş olacak anne olmak o sorumluluk çok zor gerçekten biraz yipranacaksin ama Allah verir onunda kolaylığını
(1,615 puan) tarafından
Evet canım zor süreçler geçircem ama sabır edicem ne yapayım anne olmak kolay değil
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Evet sevmiyor olabilir ama sen yinede yap o an onunda hoşuna gidecektir 
(1,615 puan) tarafından
Bence de oda merak ediyor cinsiyeti ne diiye bend eyarın yapıcam karar verdim deli gibi heycanlıyım :))))
0 oy
(487 puan) tarafından
Yerinde olsam yine yapardım ama çocuklarıma patlattirirdim onların gönlü hoş olsun size hediyem var deyip getirebilirsin bence :)
(1,615 puan) tarafından
Bende öyle yapıcam canım inşallah dilediğim gibi olur çok heyecanlıyım :)))
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benimki balon dekan istedi ben istemedim bu gebelikte istemiyorum hazır deilim o çok istemişti
(1,615 puan) tarafından
Eşimle konultum eve gelince neden öyle dedin süpriz yapmak istiyordum sana hep içim de kaldı bu sefer süpriz yapmak istiyorum cinsiyetini dedim o zaman bişey demedi temin et biliyon MH diyo yoo bilmiyom dedim hep :D
0 oy
tarafından
İçinde.kalmasin yap sen .. haberi yok sonuçta o ana kadar da bilmicek..biliyorum istemedin ama hazırlık yapmıştım çoktan de...
(1,615 puan) tarafından
Akşam geri eve gelince dedim ki sen neden bana öyle dedin ben sana süpriz yapmak istiyorum dedim  o zaman bişey demedi yapma falan demedi ☺️
0 oy
(265 puan) tarafından
Eee çok gerekli bir şey değil ki. İlk çocuk olsa hadi bi heves 
(1,615 puan) tarafından
Ben illa gerekli birşey demedim zaten ilk gebeliğim de yapıcaktım kızım da yapamadım oğlum da da yapamadım şimdi ikisinin doğum gününü aynı gün kutlucaz ve eşime de süpriz yapmak istedim daha önceden içimde kaldığı için öyle söyleyince içim buruldu

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 384 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
+1 oy
27 cevap 369 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Aysedemir42 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu