0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından

image

siz ne düşünüosunuz kızlar 

10 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Dün izlerken keşke türkiyede de olsa gelecek hiç iyi yerlere gitmiyor demiştim
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Valla canım bizde kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ordan da vergi alınıyor sonuçta Bi ara kapatılacaktı sözde ama olmadı tiktok yüzünden ne aile mahremiyeti kaldı ne edep haya genç kızlarımız ordaki kişileri rol model alıyor onlara benziyor 10 yaşındaki cocuk sokakta oynaması gerekirken kameralara oynuyor, geçen bile gördüm karısı oynuyor adam izliyor onu da marifet gibi çekip atıyorlar iyice zıvanadan çıktık ar damarımız çatladı biran önce kapatılmalı ama zor...
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışlar ya tamam sevenide vardır belki ama çok çok saçma bir uygulama. Ben kullanmıyorum ama Instagram'da falan karşıma çıkıyor bu ne be diyorum hiçte gülmüyorum. Çocuklar zaten pandemiden dolayı eğitimden geri kaldı birde bu saçma uygulamalarla vakit harcıyorlar gidişat hiçte iyi değil.
0 oy
tarafından
Keşke bizde de bi şey yapsalar. .. Erkekler kız olmuş yazık ..
0 oy
tarafından
Bizim çocuklarımızdan çok koca insanlar saçma sapan bir şekilde kullanıyor. Ebeveynlerin değil bu memlekette çocukların bu davayı açması daha mantıklı olur.
0 oy
tarafından
Tek hollandadan degil tüm dünyadan kalksa keşke toplumun ahlakını bozuyorlar
0 oy
tarafından

Çok iyi olmuş inşallah kapanır.

Bizim insanlarımız için herşey normal 
0 oy
tarafından
play store da sürekli öneri olarak çıktı şikayet ettim ben de
0 oy
tarafından
O tik tok yüzünden bir ara haberlerde.gormustum..cocuk akım yapicam diye maden suyu şişenin.kapagini açayım derken patlayıp gözüne girmişti..büyükler yetmiyo çocuklarda o alemin içine sokuyolar benim hoşuma gitmiyor..gerçek hayatta. İnsanlar uzaklasiyo iyice .tik tok uğraşan insaanlarin hayatları ne kadar boşa geciyo .. üzülüyorum..
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Nasıl böylesine s.alak bir uygulama favori olur anlamiyrm gerçekten kapalı kadınlar hangi akla hizmet gö.t baş sallıyor çözemedim gitti.

Lanet uygulama Allah ıslah etsin onla yatıp kalkanlari

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 185 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 678 göst.
26 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,278 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı

...