0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar yani nasıl derseniz ne annemle ne arkadaşımla ne kardeşimle ne eşimle bile konuşmadım gelmiyor ve neden bilmiyorum sadece sessiz şekilde oturmak istiyorum telidebatiyorum arayan olunca açmıyorum biri adayına kapatalım geliyor sanki böyle sıkılmış gibiyim herşeyden neden olur böyle şeyler anlam veremiyorum ama tek babamı istiyirum yanımda kaynanamla bile konuşmadım eşim lenkonustular düşmüş beli kırılmış içimden geçmiş olsun demek gelmedi zaten ben daha önce hastanelik olmuştum o da bana denediği için demedin ama işte öyle . Yani değişik bı depresyondayım :(

3 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm ilahi ve kuran dinlenemedi öneririm tv den açıp yüksek sesle evinde dinle bence seni huzura o götürecektir birde depresyonda olduğunu düşünüyorsan psikologa gidebilirsin ama herkezin zaman zaman böyle dönemleri oluyor
(3,163 puan) tarafından
Of canim şeytan öyle vesvese vermiyorki inanamazsin
(1,763 puan) tarafından
Işte youtubede saatlerce süren kuran videoları var ben hep onu dinlerim evimde son ses dinlendikçe insanın ruhu açılıyor
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından

Ay bu ben telefonu sürekli sessizde tutuyorum kapı zilini söktüm  sesini duymaya bile tahammül edemiyorum böyle yataktan çıkmak istemiyorum dönemsel bir geçiş büyük ihtimal ile bir an evvel kurtuluruz :D<3

(3,163 puan) tarafından
Ay inşallah kurtluruz ben doğumdan beri kendime gelemedim çocuk iki yaş olacak ama
(1,206 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende uzun süreli olmasından korkuyorum sonum iyi değil çünkü
(1,310 puan) tarafından
Sadece kimseyle görüşmek istememe mi cnm? Doğumdan sonra bende de bi takım ruhsal değişimler oldu. Sende başka ne oldı?
(3,163 puan) tarafından
Yemek yapma isteği TV bile izlemek istemiyorum haşa kuran okurken bile sıkılıyorum sonra herşey dışarı biel çıkmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Kesnlkle depresyon bu nerde görsem tanırım  canım. Eğer uzun zamandır devam ediyosa bu drum psikoloğa gtmelisin kendi kendne halledemicek gbiysen. Baban hayatta mı öyleyse onunla bi baba kız günü yapın gezen dolaşın. Baba şevkatine ihtiyacın vardır belkide
(3,163 puan) tarafından
Ah canım hayatta şükür ama bizimki öyle şeyde değillerdi bide köyde yaşıyorlar bende 2 şehir uzaklaridnayim o imkansız öğün aradım hiç kapatalım gelemdi kime kiziyosam anlattım falan öyle
tarafından
Allah uzun sağlıklı ömürler versin kuzum. O zman bol bol ara babanı knustukça açılırsın belki bide kapatma kendni eşin nasıl biri bilmiyorum ama şefkatli biriyse ona sokul baban gibi sarsın sarmalasın seni yanında olmasını iste ona da anlat durumunu. Tabi anlarsa bilmiyorum dediğim gibi umarım anlayışlı şefkatli biridir eşin de..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 537 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
0 oy
27 cevap 778 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 410 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde esram1. (3 puan) tarafından soruldu