0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz kilonuza dalga geçse diyetisyene aylık 150 TL verir misiniz?

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
az bile ben.2 haftada bir veriyordum yine diyete başlasam diyetisyene giderim veririmde o.parayi
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Niye dalga geciyorki ya hic sevmem boyle erkekleri ve tahammulde edemem sahsen
0 oy
tarafından
150 bedavaymis bende basliycam ayin ortasinda.300 tlydi en son artmadiysa
0 oy
tarafından
Ben verdim 180 tl ama 1 muayene 4 kontol yani 5 kez gitmiş olcam ama olsum sağlık için değer tek sefer 150 bile olsa çok şükür 5 ben kilo versim biraz rahatladım
0 oy
tarafından
Benim esim de dalga geçiyor hiç umursamıyorum 
(1,793 puan) tarafından
Kız benn seni zayıf biliyordummmm :O
tarafından
Zayıfım zaten her yerin kemik diyor bana  kesimlerin batıyor diyor  :D
(1,793 puan) tarafından
Ahahaha yanlış bilmiyormusum :)) benim fazlaliklari vereyim hemen
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Ablam diyetisyen vermiyorumpara :) 

Ama olmasaydı eğer esim dalga geçiyor diye değil kendi sağlığım ve kendim kendimi begenmem için verirdim 150 değil 300 yine veririm 
0 oy
tarafından
İhtiyacım olsaydı verirdim tabi sağlığım için tabi kocam dalga geöiyo diye değil çok konuşmasın ordan ..
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eşim dalga geçti diye değil de kendim için verirdim. Bu arada nerdeyse bedava imiş.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Tabi ki verilir ama diyetisyene sadık kalsan kurallarına uyarsan istediğin fiziği elde edersin , kiloların gider . 150 TL de baya uygun bence 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Ben devlet Hastanesi'ne gittim para vermedim ama 150 TL iyi yanı diyetisyen kilonla dalga geçiyosa eşin versin parasını
0 oy
(247 puan) tarafından
Gayet uygun bence fiyatı eşin ne diye dalga geçiyor ki çok mu kilolu sun canım 
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Param olsa veririm tabi :) eşim dalga geçtiği için değil ama kendim için. Eşin kendi 4 4lük mü de dalga geçiyor hoş değil. Rahatsızlığını kırmadan dile getirse tamam ama dalga geçmek olmuyor. Eşim şakayla karışık laf eder ama dalga geçmek değil, alır cevabını yine de

0 oy
tarafından
İradeni korursan kendinde verebilirsin cnm 
tarafından
İrademi koruyamiyirum
0 oy
tarafından
Asla vermem. Gebelik şekerim vardı diyetisyene yönlendirdiler, günde altı öğün yemek listesi verdi. Şekerim yine yükseliyordu. Sonra ben Karataya göre düzenleme yaptım ve çok şükür sıkıntısız atlattık. Diyetisyenlerin verdiği diyetin asla ne sağlıklı olduğunu düşünüyorum ne de verilen kiloların kalıcı olduğunu. Instagramda çok iyi doktorlar var if orucunu anlatan. Ve çok kişi bu tarz beslenmeyle şifa buluyor. Araştırmanızı tavsiye ederim 
0 oy
(475 puan) tarafından
Benim cok kilom yok ama yinede fazlaligim var yinede diyetisyenle vermeyi dusunuyorum eşinin dalga gecmesi sacma 
0 oy
(95 puan) tarafından
Normal fiyat ben 200 tl veriyordum
0 oy
tarafından

Verirdim tabikide yine gitmek istiyorum da bakalım 15 günde bir 55 tl 1 ay gitsem fit olurum aslında 

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Dalgamı geciyo :ermm:

0 oy
(3,101 puan) tarafından

Veririm 500 yine verrim durum uygunsa.bi guxel zayiflar gecer karsisina go.tun gobegin almis basini gitmis hayatim derim dikat et braz derim :)

0 oy
(601 puan) tarafından
Dalga geçmek değilde eşim hep takılır bana seninde maşallahı var kendine bak diye ...bazen sinirimi bozmuyo değil tabi bazen yemek yiyoruz bn bebegimden anca fırsat buluyorum onu besle bilmem ne içeri geliyo ohaa halamı yiyin diye takılır ama bnde yedimmide kalkmak bilmiyorum sofradan maşallah kız bahane :D bnde bugün diyetisyene gittim ama devlet hastanesi .tahlil yapck salı günü çağırdı..ins veririm kilo bakalım.o değilde ne giysem kendime yakistiramiyorum çok sinirim bozuluyo tişörtlerin olmuyo göbeğim vs darlandim iyice ins veririm kilo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu

378,464 soru

11,328,462 cevap

34,784 kullanıcı

...