0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar. Sahte küpe ben bildim bileli takamam küpeyi de pek sevmem ama  eşim oğlumun cinsiyet hediyesi olarak küpe aldı. Ama yara yapıyor ve irin akıyor.  Arkasından çıkarmakta istemiyorum hemen kapanıyor. Bide eşim sen beyenmedinmi onları ki takmıyorsun diyor 

Gebelik var her melhemi kullanmam. Ne iyi gelir 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şeffaf oje sür takmadan önce canım taktiğin kisma
tarafından
Deneyim cnm teşekkür ederim ❤️
tarafından
♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(119,610 puan) tarafından
bende kupe sevmiyom taktimmi kasinti yapiyo sahteler hele felaket
tarafından
Benimde kaşınıyor açıyor irin akıyor
0 oy
(48,841 puan) tarafından
uzun süre tutunca yara yapiyo bir yere giderken tak seffaf oje suruluyo ama etki etmiyo genelde
tarafından
Bir gecede kapanıyor delikler
0 oy
tarafından
Küpeyi bir veya iki saat bir diş sarımsağın içine sapla beklet sonra tak çabuk iyileşir ve yara olmaz cnm.
tarafından
Eve gidince deniycem cnm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim cnm ☺️ bende de o durum var ben her taktigimda öyle yapıyorum. Geceden koy sabah kalk tak hem kapanmiyo hemde iyileşiyo.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  sahte  küpe kolye  bileklik yüzük hiç  birini takamiyrum alerji  yapıyor  parlatıcı  sürün  diyorlardi  denedim ama  bi faydasını  görmedim  o yüzden  takmıyorum sende takma  canım 
tarafından
Sahte banada yapıyor ama şuan takımlarım altın cnm üstte bir bayan sarımsak demiş onu deniycem eve girince
(5,949 puan) tarafından
Anladım  canım  inşallah işe yarar
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Surekli cikarip takiyosan ondan oluyordur nisanimda aldilar banada cok acimisti yara olmustu normal krem surdum ama hic cikarmadim alisti simdi cikarsam da taksamda yara olmaz yuzuk de de ayni sorunu yasamistim cikarmadim duzeldi
tarafından
Yüzüğümu bile takamiyorum. Ben
0 oy
(229 puan) tarafından
Bende de sahte küpe yara yapar canım doktor imitasyona karşı alerjin var bir daha kullanma dedi. Yara da yapıyorsa eğer tuzlu suyu sür çok iyi gelir. 
tarafından
Sahte takı banada alerji yapıyor ama altın küpenin niye yaptığını bilmiyorum.
(229 puan) tarafından
Altın bana da yapıyor canım :D doktor dedi altına karşı da alerjin var :D
0 oy
tarafından
Esinin aldigi küpe altinmi sahtemi canim altinsa bir sure sonra geciyor sahte ise gecmez uğraşırsın en iyisi saglik ocagina bir sor
tarafından
Altın cnm
tarafından
O belli bir sure yapar alisana kadar sen doktordan krem yazdır yada eczanede bilir canim teramisin diye krem var cok iyi ama emziriyorsan kullaniyormu bilmiyorum
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Benim sahteye de altına da  alerjim var canm . Altın kupelerimi çok seviyorum ama bende takınca hemen yara yapıyordu ağrıdan duramiyordum şişiyordu en son kulaklık kablosu geçirdim kupeye smdi aylardır hiç cikarmadim ve ne bir ağrı ne bir sızı kaldı maşallah diyeyim baya rahat ettim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
8 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifnurr35 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
16 cevap 310 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı

...