0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Eşimle boşanma aşamasındayız yanindaha doğrusu dün çok kötü tartıştık bugün bana boşanma dilekçesini.ne oluyor iki adet hem kendinadi yazıyor hen benim kağıt getirmiş beynimden vuruldum napmaliyim sizce iyi çocuğum var alıp onları git diyor bi yanım çok zor durumdayım ben pek bilmiyorum nasılsın süreç çocukları kime verir mahkeme çalışmıyorum ben birde anlaşmalı yazmış bnde ben anlaşmalı fln boşanma dedim 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,615 puan) tarafından
Bu kadar kolaymıymış hemen tartışır tartışmaz kağıtları alıp gelmiş bu ne acele böyle
(135 puan) tarafından
Arada oludu böyle çok kıskancım xok bunalmış ondan herhalde napcm bilmiyorum
(1,615 puan) tarafından
Ay insan sevdiğini kıskanır ama hemen boşanmak ne yaa ben onu anlamıyorum çok saçma canım
-Reklam-
+1 oy
(940 puan) tarafından
Kız çocuğunu ve eşini en ufak problemde al git diyorsa onun başka dünyası vardır 
tarafından
Kesinlikle oyle evladının da karısının da yerini doldurmustur
(940 puan) tarafından
S.erefisz
+1 oy
(10,978 puan) tarafından
Silen varsa git kuzum bır avukat ıncelesın anlasmalı her zaman daha ıyıdır
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ailene git canim boyle yapan sonra hep ** gibi donuyor hayirlisi olsun hallinda insallah
0 oy
(129 puan) tarafından
Anlaşmalı boşanma sende. Nafaka tazminat her şeyi talep et
(135 puan) tarafından
Zaten herseyimi al diyor
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kırtasiyeden çıktı alıp doldurmuştur zamanında bende yaptım eşime korkutmak için. O kadar kolay olmuyor o işler avukat tutması lazım falan filan 
(135 puan) tarafından
Banada öyle geldi sanki
0 oy
(40 puan) tarafından
Kendinden soğutacak kadar iftira mı attın ne yaptın canım başkası varmı dedin sürekli de adam delirdi böyle? Yoksa her kadın da erkekte olur kıskançlık. Anlamak için soruyorum bir yuva kolay kurulmuyor. Hatalıysan gerçekten haksızlık ettiysen yol yakınken özür dile. Ama adam aranıyosa bahane olduysa senin lafların o ayrı. Çocuklarıda al git diyen adam ya sana işkence olsun nasılsa bakamazsın ona muhtaç kalırsın diye intikam almak için acısından yapar, yada insan değildir çocuğundan bile vazgeçmiş at çöpe öyleyse 
(135 puan) tarafından
Yok çocuklara çok düşkün ayrılamaz bile ben üzerine gittim herhalde olmayan biseyi olur diye kıskançlık ettim öyle
(40 puan) tarafından
Ozaman özür dilemelisin canım. Hata bende değişmek istiyorum de
(135 puan) tarafından
Değişmek istiyorum demem bir daha olabilir bilemem of ne bileyim ya çok bunalıyorum dün soğutma kendinden beni dedi
0 oy
tarafından
Beni bir kalemde silen adamın yanında durmam ben şahsen alırım çocuklarımı giderim anlaşmamıza boşanmam sürünsün dursun 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
O kagitta once neler yaziyor iyice oku nafaka tazminat velayet hepsi yazar bilmeden asla bi kagit imzalama dusuncem de bi avukattan yardim al sende guzel tazminat nafakali velayet davasi geri donusu olmayan davalar icin diye bi kagit hazirlat (nafaka sende olsa da ileride dava acamamasi icin ) kabul ediyor ise oyle yokda cekismeliye git
0 oy
(220 puan) tarafından
Anlaşmalı boşanma protokolu mu o acaba? iki taraf anlaşır, mal paylaşımı yapılır, çocukların kimde kalacağı karar verilir. Nafaka hem kendin için isteyeceksin, hem çocukların için ayrı ayrı. 
(135 puan) tarafından
Yok boşanmak için dilekçeydi iki tane biri onun ismi var biri benim işte geçimsizlik diye bir açıklama nedeni vardi
(220 puan) tarafından
Yani o saçma olmuş. Davacı taraf açar dilekçe yazar verir. Davalı daha sonra cevap verir. Blöf yapıyor o zaman. Gerçeklikle alakası bile yok seni korkutmaya çalışıyor.
(135 puan) tarafından
Evet napim peki bende kek gibi kandım
(220 puan) tarafından
Hiç anlamadım. Sakinleşince oturup konuşursunuz artık. Yapma bir şey. Boşanmak istiyorsa kendi gitsin evden.
0 oy
tarafından
Bi tartışma da al çocukları git diyorsa ve dava açmışsa onun vardır Bi yediği halt bence boşan git ailen varsa çocuklar sende kalır 
(135 puan) tarafından
Yok dava açmamış ikinkagit getirdi imzalamak için
tarafından
Şartları söyle sonra imzala çocuklar bende kalacak nafaka vereceksin falan de yok derse anlaşmalı boşanmayı kabul etme
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Sakın boşanma imzalama kabul etme onu yanına bırakma seni bırakıp o diğerini alacak nikahına 
(135 puan) tarafından
Diğeri diye birey yok ki
(1,897 puan) tarafından
İyi sen bilirsin canım boşan sonra şok geçirme ama
Tecrübe konuşuyor bacım beni dinle sen
(135 puan) tarafından
Yok şimdide beni seviyor musun diye sordu bu sinirle morelle cvp mi verilir bu soruya dedim
(1,897 puan) tarafından
Bak kesinlikle sen boşanma tamam o oturur yerinde merak etme
0 oy
(75 puan) tarafından
Eşinin yazdığı kağıda sakin imza falan atma yirt at. Nafaka ve tazminat tan dan mahrum kalabilirsin. Kendi açsın davasini. Sen de bir avukat tut . Calisman gerekmiyor çocuklar herzmaan anneye verilir . Devlet zaten nafaka bağlayacaktır.  Hakkında hayırlısı olsun 
(135 puan) tarafından
Şimdide güzelce karşısına aldı konuşmak istedi naptigi belli degil
(75 puan) tarafından
Kafası karışık baya desene Allah yardımcıniz olsun
0 oy
(402 puan) tarafından
Bu kadar kolay siliyorsa hayatında başka bir kadın olabilir
(135 puan) tarafından
Yok ben ona guvenmiyormusum o yüzden bunalmış
(402 puan) tarafından
Bu da aldatan erkeklerin daha rahat halt karıştırması için kendine alan yaratma cümleleri.seven insan bunaltıyosun diye boşanmaya çalışmak yerine güvenini kazanmak isteyip çabalar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 157 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 385 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 281 göst.