0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar o kadar çok daraldim bunaldım ki anlatamam resmen ruhsal çöküntüye giriyorum şimdi size konuyu anlatayım belki benim durumumda olan vardır ben 7 ayı doldurmuş hamileyim şuana kadar bana kayinvalidem herhangi bir şey yapmadı almadı ya şimdi belki aranızda kızan olcak niyr bişey bekliyorsun diye ben benim gözüm yok inanın artık beklentim de yok sadece torunu sonuçta lafa gelince bizim çocuğumuz demeyi biliyolar asıl beni inciten olay da şu görümcem de hamile 3 aylık daha ona şimdiden herşeyi düşünüyor alıyor arabası beşiği yürüteç çanta kıyafet aklınıza gelecek her şey ve bunu bana söylüyor bu nasıl yüzssüzlük insan bari söylemez ya kendimi köyü hissediyorum  bugün de kalkmış bana bı örgü gösterdi ama bebeğin rahat edemeyeceği bir şey dedim buda kalsın çocuk rahat etmez ha bunu da gecmim kızına ip almış benim içinde bı etek bide evdeki bir pantolon vardı onu gösterdi teşekkür ettim yine de öyle ona göre kız tarafı alır herşeyi o kadar garip ki bu kafa yapısını anlamıyorum gözümde artık değerini bitirdi sevgisi sıfır siz olsanız napardiniz kizceler

9 Cevaplar

+1 oy
(402 puan) tarafından
Kaynanalar kızlarına verici,oğullarından alıcıdır.
(3,869 puan) tarafından
Hayatımda böyle güzel tespit görmedim.  Çok çok dogru
-Reklam-
+1 oy
(119,461 puan) tarafından
geneli oyle kizina akitir ogluna bakitir 
0 oy
tarafından
Hiç bir şey yapmadım canım yapmıyorum da üç çocuk doğurdum ucunde de adam akıllı bir şey gormedim 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Mesafe korum.Evlat ve torun ayrımı yapıyor sanırım.

Sonuçta senin çocuğun onların kanından onların soyadını taşıyor nolur 2parça da ona alsa .En azından kızına aldıklarını göstermesin
(124 puan) tarafından
Dimi bende kendimde sorun arıyorum bugün aramış diyo bebeğe hastane için bişey alalım ona da hiç gerek yok aldım ben dedim ilerde lafını yapmasın gerek yok keşke uzaklassam yakıin oturuyoruz
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bebbeğim canın ne die sıkıyorsunki benimkide aynı iki oğlum var bir tane çorap almışlığıı yoktur bir tane çorap üçe hamileyim erz ant geldi tatile bir tane çorap neydi ya anca kendini getirmiş bir ....yaramıyor ama eşimin hatrına işte napçan vallah hiçte umrumda değil bende ona bişey yapmıyorum 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benimde  oyleydi  hamileydim   hic iligilenmezdi benimki bebeyim oldu bir sey gormedim..   nede baska  bir akrabalarindan.. 1 yasi oldu hic bir sey yok ortalikda. yanni oyle  insanlar  cok.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Seni belkide en iyi ben anlarım canm kızım 9 aylık olcak üstüne bir takım almadı kaynanam ilk dogdugunda 250 TL getirdi beşiğe attı onuda bu insanlar ne sevgıyı ne de saygıyı hak ediyorlar ama şunu bilki herkez yaşattıgını yaşamadan ölmezmiş sana ne verirse zamanı gelince oda onu görür 
0 oy
(165 puan) tarafından
Ne.bekliyorsunkj canım adi ustune kaynana bunlarin heosi aynı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 236 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 344 göst.