0 oy
40 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
6 haftalik hamileyim aşırı derecede geniz akıntısı yaşıyorum yaklaşık 10 gündür bulantiyla geçiyor her günüm. Bulantim geniz akıntısından kaynaklanıyor bildiğiniz bir yöntem var mı malum ilaç kullanamıyoruz.

1 cevap

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Leblebi ye tuzlu kraker limon bunlar azda olsa bastırır middeni canm ama benimde böyleydi 16. Haftaya kadar sürdü kusmadim ama dediğin gibi öğürme oluyordu tükürme vs , o olacak onu geciremezsin ama böyle midden kötü olduğunda çık balkona cama az yüzüne su serp iyi gelir bide Sade maden suyu da iyi geliyor rahatlatıyor içine limonda sık geçmiş olsun canım inşallah daha beter olmazsin 
(6 puan) tarafından
Tesekkur ederim anca kraker cizi falan yiyorum bobrak taşım olduğu için maden suyu içemiyorum. Kusmaktan kötü bence ya sürekli bulantı insanın hiç bir şey yiyesi gelmiyor teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
(2,165 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum inşallah zamanla düzelirsin hep öyle devam etmez merak etme belki senin daha erken geçer 12. Haftadan sonra azalıyor zaten 16 da tam rahatlarsin birden geçiyor nasıl geçtiğini bile anlamıyorsun :) tuzlu krakerler yersen geçiriyor canm bide çok Kötü olursan eğer priliam diye bir ilaç varmış doktor yazıyor , midde bulantısıni geçiriyormus duymuştum bende ama hiç icmedim ben ilaç kendiliğinden geçti benim yinede kötU olursan doktor ilaç yazsın
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehraperi (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 479 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 556 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,550 cevap

34,987 kullanıcı

...