0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tek tarafında çok pislik olusuyo temizliyorum yarom saate tek burnu dolmuş ,sıvı biçimde değil daha yeni de temizlerken kanadı ,ama nefes alması rahtladi burnu açıldı o traf ,çok özür dilerim tekrardan

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burnu akiyosa kuruyup kaliyodur
tarafından
Ama tek burnu akıntı felan da yok bı haftadır nerdeyse tek burun ikisi olsa anlarim
-Reklam-
0 oy
(2,958 puan) tarafından
Bunun sebebini bilmiyorum ama ben grip olduğumda hep tek burnum akar tek gözüm yasarir belki onun da öyledir
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Burun açıcı özle spreyler var ondan almani tavsiye ederim. Biraz pahalı ama bebeğin burnunu kanatarak temizlemekten daha kolay olur.
tarafından
Kanatmak istemedim kanayacagini düşünmemiştim ,suyla yumuşar diye düşündüm ama denerim canım cok saolasin
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Burun sık temizlendiginde kendini koruma altına alıyor bence daha sert bı yapıda bı tabaka oluşturuyor. 

Nefes almasını aşırı rahatsız etmiyorsa bence biraz dokunmayın biraz sumugun kimseye zararı olmaz. 
Bende bebeğime bakiyorum iki tarafta sümük oluyor ama dokunmiuorum banyoda zaten çıkıyor.
tarafından
Tamam canım çok saolasim
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Mevsimsel olabilir mi geçen biri doktora sprey soruyordu bebenin burnu doluyo diye uçuşan şeylerden
tarafından
Bilmiyorum belki olabilir

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 549 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 393 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Melda31 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu