0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Sizin kaynanalarinizda boylemi kızlar? Gelinle yarışa giriyorlarmi? Benim kaynanaya bugün gulsemmi aglasammi şaşırdım kızım yemeğinden 1 lokma aldı benim yemeğim çok güzel olurda soylede böylede öve öve bitiremedi. Bazlama yaptık kocama al oğlum ye diye önüne bazlamalari atıyor önüme bir parça koymadı kocama gelince sanki kocam açlıktan ölüyor kocamda ona inat bana verdi bidaha istedi kız kıskançlıktan napcaklarini şaşırıyor bu Kaynanalar adfwgshsh:D Akrabalari var kadınlar diyorki karın kalkamaz sabah 6da beceremez yapamaz edemez kocamda ben çalışırken sabah 5te kalkıp kahvaltımı hazirlardi dedi dondu kaldılar sizdede böylemi erkek tarafı?

15 Cevaplar

+2 oy
(166 puan) tarafından
Hepsi ayni allah islah etsin yuvami bozuyordu kaynanam pislik nefret 
(3,099 puan) tarafından
Benimde aynı yaptılar tam 1 buçuk sene cabaladilar ama bozamazlar
(166 puan) tarafından
Resmen benimle yarisiyo
(3,099 puan) tarafından
Emin ol beceremeyip catliyordur
-Reklam-
+2 oy
(1,326 puan) tarafından
Hepsi aynı *** canım hepsi yeni gelin başımıza sanki onlar evlendi kocalarımızla sanki afedersin gelinle şey yarıştırıyorlar ;)) 
(3,099 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla bıraksam kocamla uyuycak o derece
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim kaynanam iyidir ya oyle kıskanç degil 
(3,099 puan) tarafından
Ne güzel valla ya benimki çatlıyor resmen kız afedersin ilişkiye gircez diye anladığı için şu isiticisini vermiycekti bugün duş almiyalim duş alamassak olmaz yapmayız diye fena
(7,098 puan) tarafından
Ay tovbe o ney kiz oyle amannn allah sabur versn
(3,099 puan) tarafından
Amin canım amin kız beraber uyumayalım bişey yapamayalim diye kızıma yatak vermiyor vardı dün aldı lazım diye bugün zorla aldık geri
0 oy
tarafından
Benim ki tam tersi sen yemeği çok güzel yapıyorsun der. Öyle yarışa girmez pek
(3,099 puan) tarafından
Çok guzel inşallah hiç vazgeçmez bu huyundan
tarafından
3 sene oldu vazgeçmez herhalde artık
(3,099 puan) tarafından
Vazgeçmez canım maşallah diyelim nazar değmesin
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hepsi ayni yani cogunluk oyle
(3,099 puan) tarafından
Ne bu gelinlerin çektiği Allah cümlemize sabır versin
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Eşimden için şu yemeğimi çok sever bunu çok sever sayardı. Şunu yemez dedi bir kaç şey için. Alla alla dedim ben yaptım 2 şer tabak yedi dedim:) füze attım ölmedi:) bi gün kayınbaba hediye ayakkabı aldı adama trip ata ata gitti aynısını aldırdı pahalı da bi ayakkabıydı. 
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha benim kocamda bı ara durumumuz yoktu alyans alamadı onun yerine uygun bı yüzük almıştı kaynanamda gitti aynısından aldı 1 hafta sonra kıskançlıktan catliycaklar
(3,044 puan) tarafından
Ahahaha alem bu kayananlar ya:)) bazen bana tatlı geliyor bu yarışları. Sende deseydin bu bizim evlilik yüzüğü sayılır simdi üçümüz evlenmiş mi sayılıyoruz diye:)) yada kaç numara o yüzük benim parmaklarım ince senin ki kalınmış deyip biraz çatlataydın :))
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha Allah ne diyim kız ama o zamanlar kaynım bile dalga geçmişti kaynanamla onun dalga geçmesi yettide arttı bana :D
(3,044 puan) tarafından
Haahahah Kadin kendi kendini rezil etmiş alay konusu olmuş resmen:) ben olsam ısıtıp ısıtıp önüne sürerim:))
0 oy
tarafından
Ben hiç takmiyorm :)))  onu deli ediyor bu hareket imm 
(3,099 puan) tarafından
En iyisi valla bunları böyle delirtir catlatiriz anca
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ağzı var dili yok benimkinin
(3,099 puan) tarafından
Maşallah diyelim o zaman
0 oy
(230 puan) tarafından
Benim daha kötü canım o kadar diyim yani..
(3,099 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum o zaman
(230 puan) tarafından
Amin hepimize cnm
0 oy
(30 puan) tarafından
Anlamadığım oğlu boşanınca mutlu mu olcak madem mutlu olcak ne diye evlendirip elalemin kızının başını yakıyolar. Benim kayınvalidem de arada oğlunun bana karşı olan ilgisini kıskanıyo ama görmezden geliyorum sonuçta o da anne benimde evladım var evladım bana da ilgi göstersin beklerim yani ama seninki inada bindirmiş sende alttan alttan sinir et eşine bişey deyip aranı açma hiç bırak o sinir olsun
(3,099 puan) tarafından
Kız esime desem bile oda biliyor zaten dunyanin lafını etti geçen kaynanamgile cunki ne olduklarını biliyor
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Benimki bir de kıskanç. Evimde ne varsa kıskanıyor aynısından bende alıcam diyor. Halbuki onun eşyaları daha yeni evi falan daha güzel.

En komiği de bebeğime abim dalin sabun alıp göndermişti onunla yıkıyordum. Bebeğim güzel koktuğu için gidip kendisine dalin şampuan almış gözünü yakmadığını söylemişti :) 
(3,099 puan) tarafından
Adaffsfsgs bebeklede yarışa girilmez ya senin kaynana bence tek sana değil herkese kiskanc
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Birşey olsun önce oğluna kızar eşim çok yemek seçer iste derim ne yapcam gene onu istemedi bunu yemedi  tepeme çıkarttin şunu der şımartma Allah razı olsun kendisinden
(3,099 puan) tarafından
Bayılıyorum şu gelininede önem veren kaynanalardan biz bı tartışalım en çok kaynanam mutlu olur
(5,721 puan) tarafından
Kuzum Allah razı olsun öyle kötü birisi olmadı hiç Tabiki herkesin huyu var çok çabuk kızar bir hata yap affetmez sevdimmi çok severim silersem bir kalemde der bende hiç laf söylemem hergun telefonla ararım hatrını sorarım o da demez bana sormuyorsn diye
0 oy
tarafından
Hangi birini anlatsam :)) benimki lohusa geceliğime bile göz koydu :)))çok güzelmiş nerden aldın bana olur mu dedi dedim bu lohusa geceliği dogurursan alırım sanada :))))
(3,099 puan) tarafından
Ahahahah kız iyi laf sokmussun:D
0 oy
(181 puan) tarafından
En iyisinde bile o kıskançlık oluyor inş biz ilerde öyle olmayız evladı sevmenin bile bi adabı var bence benim gelinim olsa kendini yabancı hissetmesin diye önce ona yaparım her şeyi sonuçta diğeri oğlum. Benim kaynanamda ziyarete gittik mi önce oğluna sarilr hoşgeldin derdi ben yokum gibi bende sinir oldum gidince direk içeri giriyorum muhatap olmadan fark etti herhalde artık hoşgeldiniz vs çoğul konuşuyor 
(3,099 puan) tarafından
Bunlar böyle canım valla bak bişey veriyo siz yiyin değil götürde yaşar yesin kız bı pazara çıkıyoruz benim aldıklarımi kıskanıyor geçen meyve aldirmiycakti o derece kendi kocama dünyanın parasini harcatti demiyorki ev yaptırıyor bıktırdı bu Kaynanalar bizi ama gerçekten oğullarının iyiliğini dusunseler bizede iyi davranırlar ama benim kaynanamgil para göz elinde parası bitsin eşimin yuzune bakmaz bagirir çağırırlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 357 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 569 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 622 göst.