0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Sabahtan beri atesi var doktoruna goturdum fananjıy dedı 38. 5 oldu kac defa calpol verdim soguk suyla sılıom acile goturdum ıgne vurdular yok dusmuo ne yapaxam sasırdım nolur dua edin dusun arrık 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Franjitte ates birazgec duser canim sen surekli kontrol et enfeksiyon sonucta rabbim sifa versin 
(1,037 puan) tarafından
Uyuyamam zaten kucagımda ıslak bez koyuyorum dusmuo ama hc dusmuo hep yukseliyor. Acil den geldim sımdı zorla ıgn vurdu bise yapmıolar caaalpol ver dedi
tarafından
Ah canim ya kiyamam dahada yukselirse bidaha git canim
-Reklam-
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım, çabucak iyileşir inşallah
0 oy
(3,669 puan) tarafından
3 gun sürebilir 3 saatte 1 2 farklı sürüp verebilirsin yada fitil  bizim doktor bu şekil yaptiriyor

Rabbım sifa versin
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hurmetine şifa versin canım üstünde ince bir kıyafet olsun ılık suyla duş aldır biraz ferahlasin bol bol su içir inşallah bir şeyi kalmaz:((
(1,037 puan) tarafından
Atletle bıraktım daha bi yasında hali kalmadı artık. Gordukce aglamamak ıcın kendimi zor tutuyorum
tarafından
Nasıl oldu canım kızın
(1,037 puan) tarafından
Gece cıktı atesi calpol verdim yıne suan uyuttum cok sukur indi gbı ama calpol verdim yıne az once 4 saatte bır yukselmeden ver dedı doktor  ınmıo sonra ınsallah artık cıkmaz. Ateslıyken hep annem yanımdaydı ilk defa tektim cok korktum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım benimkide aynı hatta benim 40bucuk bile oluyor bugunde yolculuk yapıyoruz on saatlik sürekli kontrol ediyorum
(1,037 puan) tarafından
Allah korusun cocukları ya cok zor cok dikkat et
(1,465 puan) tarafından
Aminn canım çok zor
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Doktoruna danışıp novaljin daml ver en etkilisi o eczaneyede danışabilirsn kaç yaşında
(1,037 puan) tarafından
Bir yasında
(7,768 puan) tarafından
Bir sor canm bnm oğlum 20 aylıkken doktorumuz önerdi sen sormadan verme dolven fitil fln düşürmeyince novaljin al dedi
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Benimde oğlum dünden beri ateşli 39 buçuk oldu serum antibiyotik şuruplar verdi üstüne kusuyorduda saat 10 da ağrı kesici verip uyuttum alarm yaptım saat başı bakıyorum uyusmda alarm çalıyor bakıyorum 
(1,037 puan) tarafından
Yarım saatte bir alarm kurdum ama uyuyamadım zaten
(7,990 puan) tarafından
Vala ben günlerdir uykusuzdum alarm kuruyordum
0 oy
(48,738 puan) tarafından
gecmis olsun canim calpolu ne sıklıkla veriyosun pespese vermeseydin
(1,037 puan) tarafından
4 5 saatte bır veriyorum. Acıldekı doktor 4 saatte bır ver dedı. Normali 6 saat ama cok yukseliyor inmiyor. Igne yaptılar onla bile dusmedı
(48,738 puan) tarafından
suan nasil enfeksiyon mu var acaba baktilar mi kanina bogazina kulagina
(1,037 puan) tarafından
Baktılar fananjıt yapıyor ates dedı doktor ıkı doktora da goturdum nef0ws alırken tıkanıyor cıgerlerıne de baktılar ama dun ates dusurucu ıcırırken genzıne kactı boguldu 5 dk surdu zorla kendine getiremedim cıglık cıglıyaydım cok kotu 2 gun gectı ya ınsallah arrık duzelır
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Oyyyy kuzum benim yaa canım gitti şuan Rabbim şifa versin o küçücük bedenine güç kuvvet versin ateşi yensin inşallah hiç dayanamiyorum küçüklere
(1,037 puan) tarafından
Amın ınsallah canım benim yemin ederim ıcım gıdıo ne yapacağımı sasırdım ıkı gundur uyku uyumuom artık basımı kaldıramıyorum ılacları ıcmıo zorla
(14,036 puan) tarafından
Nasıl şimdi canım
(1,037 puan) tarafından
Cok sukur canım dustu gibi ama ates dusurucu verıom halsiz bıraz bıde oksuruo nefes alırken burnu tıkanıyor ınsallah atesi cıkmaz artık

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 167 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 494 göst.
0 oy
1 cevap 111 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
24 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu

381,350 soru

11,416,427 cevap

34,968 kullanıcı

...