0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 yaşına girdi daha yeni dün 1 yaş aşısına gittik geldik hem ateşi hemde grip oldu niye acaba aşıdan dolayı mı ki emzirirken burnu tıkalı olduğu için zor emiyor ve rahat uyumadı ondan dolayı öyle ki iki saat ayağımda yattı calpol verdim iki kere kalktım banyoda burnunu temizledim nasıl geçer hemen neler tavsiye edersiniz?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Brbek buyudukce bagisikligi artiyor arttikçada aşı nedeniyle daha fazla vucjt savaşıyor aşı ile ve direnç kazaniyor. Genelde 1 yas aşısı boyle zor geçebiliyor.
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Udi hidi yağın varsa sırtına ayak altlarına ve göğüs kısmına surebilirsin ve portakal suyu da ateşi ni düşürür  bol bol su içsin bebiş susuz kalmasin ishal olursa korkma bağırsaklar boşalınca ateşi düşer ateşi 40 tan aşağı ise fazla müdahale etme ateşini kontrol et sık sık korkmana gerek yok fazla fazla ateş düşürücü verme :) bebişin vücudunda mikrop varkk vücud ısıyı yükseltmiş mikrobu kirabilmek için telaş yapmamaya çalış bu ateş bağışıklık sistemini güçlendirecek şimdiden geçmiş olsun minik bebişe :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
+1 oy
2 cevap 148 göst.

378,255 soru