0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar kızımın bezi bitti eşim de artık almayalım diyor. Bizim kız da habire bizi tuvalete hötürüyor anne çiş diye. Hatta dün pijamasını indirmiş kakasını çömelerek öyle yapmış ama altında bezi vardı tabiki. Bizim zaten tek sorunumuz kızımın lazımlığa ya da klozete yapmaması. Neler neler denedik olmadı. Şimdi sorum şu ki, benim gibi çok zorlanıp da öğreten varsa nasıl ikna ettiniz lazımlığa yapmasına? Bi de gece altı kuru kalkan bi bebek bizimkisi. Çişi gelince fark edip kalkıyor bezi olmayıncada ama lazımlığa yapmaya korktuğu için çok ağlıyor. Gece nasıl davranmalıyız?

5 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Bence sürpriz ödül falan olabilir alıştırmak için steaker yapistirabilirsiniz 
(2,443 puan) tarafından
Banyonun duvarlarını hep resimlerle süsledik ama bugün bi gidip bakcam steaker içinde
(14,030 puan) tarafından
Boyama kitapları sürpriz yumurta artık ne severse bı ödül koyabilirsiniz
(2,443 puan) tarafından
Bakalım inşallah yapar ya renkli desenli külot giydirdim çok hoşuna gitti bezi zaten hiç istemiyor da inşallah lazımlığa da yapar
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Tuvaletini yapınca şarkı söyleyen lazımlık var belki o hosuna gider 
(2,443 puan) tarafından
Aa hemen bakıcam canım çok sağol
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım ben onunla alıştırmıştım büyük kızımı fisher price ın
(2,443 puan) tarafından
Evet buldum canım araştırıyorum :)
(12,513 puan) tarafından
Kolay gelsin ☺️
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Müzikli lazımliklar var onlarla belki alışabilir klozet gibi küçük onlar için 
(2,443 puan) tarafından
Evet canım bakıyorum şimdi
0 oy
(3,895 puan) tarafından
2 buçuk yasina kadar ogrenir cnm merak etme.
(3,895 puan) tarafından
Bnm gorumcelerim iyi ama gorumcemin bi kizi var daha 20 yasinda bekar o da ama her şeyi de biliyor.Birde kendini begenmiş o tuvaleti 2 yaşina gelmeden ogrenmişte bi bnmki ogrenememiş yok bilmem cok zekiymiş ufacik çocukla b*k yariştiriyor anlayacagin.. :D bn bi şey demedim icimde kaldi. Sen de içinde kalmasin :)
(2,443 puan) tarafından
Derim tabi. Kızım daha doğmadan sıvı deterjan yumuşatıcı almıştık elbiselerini yikamak için. Bana tuttu doğunca da pamuklara sararsınız o zaman dedi. Sesimi çıkarmadım ama o da ilerdr anne olur. Dört gözle bekliyorum
(3,895 puan) tarafından
Bunlar hep kiskancliktan böyle davraniyorlar cnm kendilerinin kocalari yok ya :)
(3,895 puan) tarafından
En guzeli ileriyi beklemek onun cocugu tuvaleti 3 yasinda ogrensin hani seninki cokta zeki degilmiş 1 bucuk yasinda ogrenmedi noldu derim :D :D
(2,443 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Tuvalette yere cömert oturup yapsın zorlama ve kızma sakın cekiniyolar sakın davran cocuguna
(2,443 puan) tarafından
Kız tutuyor nasıl tutmuyor gece altı kuru kalkıyor gündüz de sırf yapmamak için 4 saat tutuyor sonra az az kaçırmaya başlıyor
(194 puan) tarafından
Tmm cnm kandır sende onunla beraber otur tuvalete yaptır
(2,443 puan) tarafından
Az ömce bikac damla yapti simdi teyzesini markete gonderdim ödül alsıb diye biz sevinip aferin deyince de hosuna gitti :)
(194 puan) tarafından
Fazla ödüle alıştırma sonra bisey vermesen yapmaz
(2,443 puan) tarafından
Yok canım yine üstüne yaptı zaten :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 230 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde siddet-magduru3 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy