0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Eşimin kötü alışkanlıkları var. Ben doğum yapalı 5 ay oldu 40 lıyken eşime beddua attım ı gün çok kötüydüm kızımın sarılığı bi yandan kaynana baskısı bi yandan daraldım eşimde almış eline birayı bizim karsıki komşuya gitmiş adam tek yasıyo içki içmeye.  Bende görüyorum onu camdan o an artık delirdim lohusayımda. Eşime baka baka ağlaya ağlaya beddua atmıştım Allahım onu çarp ağzını yüzünü yamult konuşamasın dedim geçtim yattım. Ertesi günü eşimin birden boğazları ağrıdı şişti davul gibi oldu sonra gece beni  kaldırdı ağzını bir açtı tuhaf bişey diken gibi çok korkunç bişey çıkmış hastaneye gittik doktorlar bile inanamadı resmen ağzında canavar cıktı şok oldum sonra o ağzındaki şey birden çıktı kurtuldu . Diyorum ki acaba ben eşime beddua attım diye mi öyle oldu pişman oldum  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mazlumun ahi İndirir sahi....
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Bizim bir komşu vardı çok zenginlermiş eşi parayı kumara içkiye harcarmış hep kadın birgün inşallah 1 kuruşa muhtaç ol diye beddua etmiş ağlaya ağlaya sakin kimseye beddua etmeyin diyordu nerden bilirdim bu duruma düşeceğimi diyordu kadın evlere temizliğe gidiyordu evde 2 yasindaki kızını bırakıp beddua etmek iyi değil 
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Canım ağzında çıkan neydi tam merak ettim yakarak falan mı aldılar yoksa acaba sarhoşken saçma sapan bişey yedi de ağzına mı battı
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ne olursa olsun beddua etmeyin eşlerinize. Bunaldiginda da sabir cek canım. Eşine birşey olursa ucu sana da dokunur çünkü .
0 oy
(1,272 puan) tarafından
İnsanın canına tak edince içinden geçiyor işte. Ama iyi bişede değil. Benimde canıma tak ettiği yerde abime beddua etmiştim elimde olmadan. Rabbim senide biyerlere tıksında ne demekmiş anlasın diye.. 3 ay sonra ceza evine girdi 2 seneye yakın çıkamadı. Ondan çok bizim içimiz yandı. Yani ona olan sanada oluyor sevdiklerinede. :(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Beddua etme kötü alışkanlık dediğin nedir peki neleri var
0 oy
tarafından
O nasıl bisiy kız öyle ..nasıl çıkmış ..canavar derken .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 497 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 264 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,254 soru

11,470,293 cevap

35,073 kullanıcı

...