0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Eşim 1 hafta 10 gün çalışmaya gidicek eşim yokken çok farklı davranıyorlar yediğim yemeği bile kiskaniyorlar evimde mutfağım yapılmadı bı ekmek yiycem onu bile kısıtlıyor eşim yokken onu sonra yeriz yufka ye diyor onuda kendileri yemek için önceden ekmek alırlardı önüme yufka atar bı ekmeği kiskanirlardi Şimdi bile eşimin gözüne bakıyorum aciktigim zaman gece falan hamileyim sürekli acikiyorum peynir alıyorum çatalın ucuyla Alcan eğer fazla alıyım burunlarindan solumaya başlıyorlar doktor bile bişey yemiyormusun deyip dünyanın vitaminini yazdı iğne ler vitaminler tam tersi kilo almam gerekiyor zayifliyorum git gide geçen pazara gittik kızıma meyve Alcam onu bile ben elma aldım diğerlerine gerek yok dedi genede aldım bizde dolap takılı olmadigindan onun dolabına koyduk hemen saklamış gorumcemin yanında sordumda öyle getirdi kızımın bile yeme alışkanlığı değişti kızım hiç ayırt etmez herşeyi yerdi buraya geldik geleli çocuğun ağzına dakka başı çikolata tikistiriyorlar zorla kahvaltıda ona alıştı başka biseyi zorla yediriyorum kafayı yiycem artık eşimin cebinden yemekten evimiz bile yarım yamalak kaldı..

11 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Esin bunların hepsini görmüyor mu 
(3,099 puan) tarafından
Eşimde her zaman farkedemiyor önceden ne cektirdiklerini biliyor ben ilk kizimada soğuk odada aç yattım vitamin ilaçlarıyla kızımı büyüttüm karnimda et pisirirlerdi inadına burnuma kokutur vermezlerdi meyve alırdı gorumcemde hamileydi o zaman gözümün onunde gorumceme verir 1 tane bana vermezdi meyve falan canım yeşil soğan çekerdi bahçesinden isterdim hep kurumuş gönderirdi küçücük saksıya ekip ordan yerdim bende
(1,206 puan) tarafından
Zaten normalde yemek yemiyorsan çocuğun büyümediyse gelişmediyse eşin bunu anlaması lazım ruh sağlığiniz açısından napin ne edin evinizde kalın gerekirse ekmek zeytin yiyin evinizde kalın
(3,099 puan) tarafından
Karnımdaki çocuk çok gelisimsiz değilmiş ama ben bitmisim öyle diyim bütün vitamin değerlerim hep fazlasiyla düşük çıktı kalbim carpinti yapıyordu hep bundanmis
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy nasıl kaynanalar var bizimkini de sevmem ama bu kadar da olmaz yaa düşmana bile yapılmaz ne merhametsizler öyle
(3,099 puan) tarafından
İlk kızımı vitamin haplariyla büyüttüm karnimda buda öyle olcak galiba daha geçen dünyanın ilacını yazdı doktor gene
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Eşin sessiz mi kalıyo bu durumlara anlamadım ? Ayrıca evime günlük bişey alır yaparim gerekiyorsa sadece ekmek arası sandviç yapar yerim yine de o evde kalmam
(3,099 puan) tarafından
Canım kızım olmasa onu bende yaparım ama kızım sandviçten ne vitamin alçak esime karşı yapmıyorlar eşim olmadiginda hep
(3,452 puan) tarafından
Zaten eşin gidicekmiş yani kızına yine bişey vermicekler çikolata verip duruyorlar diyosun, sen evde peynirli yeşillikli bir sandviç yaparsın daha sağlıklı olur
(3,099 puan) tarafından
En iyisi öyle canım esime gitmeden kahvaltılık falan biseyler aldiriyim
0 oy
tarafından
Kalma orada az az al yap ye daha iyi o gün ne yiyeceksen o kadar alır yersin ben olsam kalmam asla orada eşinde biliyormuş madem ne diye orada bırakıyor sizi
(3,099 puan) tarafından
Canım evimiz tamamen yapılsaydı böyle olmazdı mecbur kalınca boyle oluyor
0 oy
tarafından
Allah tan korkmazlar... Sorsan çok dindardirlar kesin ama senin vebalini gectimde karninda ki sabinin vebalini 2 dünya da da veremezler ve arkadaşım dediydi dersin onların imtihanı açlık olacak sanki çünkü buğday ekip arpa biçen olmadı daha..
(3,099 puan) tarafından
Ben Allah'a havale ettim canım Onlarda ilerde anlarlar ama gec olmaz umarim
tarafından
Burada anlamazlarsa diğer dünya var
(3,099 puan) tarafından
Aynen canım Allah mazlumun ahını yerde birakmazmis
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Onların gözünün içine baka baka karnını doyurana kadar yiyeceksin burnundan soluyormuş gitsin ötede gebersin merhametsiz 
(3,099 puan) tarafından
Canım öyle bir bakiyorlarki yemeye korkuyorum o derece
0 oy
tarafından

ay ağlayasım geldi :( Allâhim ne kadar cimri insanlar var sen islah et rabbim 

(3,099 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Madem öyle evinde kal canım  en azından huzurun yerinde olsun 
(3,099 puan) tarafından
Canım oturma odam falan yapıldı mutfak yapılmadı yemeğe kaynanamgile iniyorum onlarda anlattığım gibi
0 oy
tarafından
Eşine niye anlatmıyorsun 
(3,099 puan) tarafından
Biliyor zaten oda onlarla bir olmaya başladı çay iciyorlar bir bardak uzatiyim demediler çekmişler onlerine
0 oy
tarafından
o nasıl bi insan ya hatta insan olsa böyle yapmaz benimki çekinirim diye dolapta şu var sende ye der hatta önüme getirir yada git getir yiyelim der nasıl insanlar hamile kadına yazık yani 
(3,099 puan) tarafından
Valla iyice bıktım bacım daha yeni bile çay iciyorlar eşim bile 1 bardak dolduruyum demedi ben cikiyorum mutfaktan öyle diyor eşim onlerine çekmişler çayı kızıma yemek yedircem aç karnına çay veriyorlar valla kafayı yiycem iyice
0 oy
(225 puan) tarafından
Ayy cok uzuldum canimm benim de 4 yasinda kizim.var kaynanam ust katimda oturuyor.gorumcem var 2 tane biri evlendi digeri bekar benle pek konusmaz ben de onla konusmam ama inan ki bunu dert ediniyordum.kaynanam ve kayınpederim yiyelim diye uğraşırlar sag olsunlar.allah yardimcin olsun 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım Allah cümlemizin yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 192 göst.
22 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Asliiikskn (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 452 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
1 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde AnnesiAnnesi (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,724 göst.
7 Haziran 2019 Aile kategorisinde Süheyla (44 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı

...