0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar iki gündür delirecem size yazmıştım görümcem bizde kalıcaktı doğumuma kadar şimdi aslını öğrendim meğersem kocası kumar oynamış boşanacakmış ve bizimle yaşayacak eşim de gitti az önce ne eksigi var ne gedigi var aldı adam doğmamış çocuguna bir don almamış kardeşine diyor babadan önce ben varım ben sana bakmala yükümlüyüm bak bakmasına da benim niye huzurumu alt üst ediyorsunuz

12 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Rabbim kimseye yaşatmasın canım kayınvaliden yok mu gorumcen orada kalamaz mi
tarafından
Kuzum konuşmaz mıyım adam anlamıyor
(3,457 puan) tarafından
Canım eşinin nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama çocuğumuz ve ben mi kız kardeşin mi bu böyle olmaz desen?
tarafından
Sabah diyo ben kimsenin sevgisine ihtiyaçım yok sen bile dahil
(3,457 puan) tarafından
Ay yok artık rabbim kocana aile sevgisi versin cnm ne diyebilirim bilmiyorum sen durumun içindesin sen en iyisini bilirsin
tarafından
Valla amin diyorum canım sadece bana dua et tez zamanda doğum yapıyım 9 günüm var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babasının evi yokmu neden sen
tarafından
Canım bide çocuğu var
tarafından
Yok öyle olurmu canım hadi bizimki genç jiz
tarafından
Valla insanlar da mı düşünce yok yoksa bizde mi anlamadım gitti kız az önce bağırdı karnım stresten gerildi
tarafından
İnsanlar da yok canim
tarafından
:((((( bana dua edin lütfen doğsun bari anneme giderim
0 oy
(149 puan) tarafından
Öyle bir adamla evli kalmasın zaten. İnsan bir izin ister önce böyle böyle rızani almadan eve getirmesi hiç güzel birsey değil.  Allah yardimcin olsun 
tarafından
Bide yalandan diyo sana yardımcı olur yemegi mi ben yapıyorum işimi ben yapıyorum
(149 puan) tarafından
Umarim yuvaniza musallat olmaz
tarafından
Amin ama olucak gibi Allah'ım delirmeme az kaldı dua et lütfen ama bu gece doğsun 9 gün daha dayanamam annem e giderim en azından
0 oy
tarafından
Allah kimseye yaşatmasında boşanıcaksa ondan önce asıl babası var babası ona bakmakla yükümlü ilgilenmezse eşin ilgilenebilir aynı durumun benzeri var bizdede yıllardır sıkıldım Allah yardımcın olsun 
tarafından
Tamam babası ilgilensin o zaman hadi bizimkilerin babaları çocukluğundan beri ilgilenmeyen bakmayan bir insan eşim ilgileniyor
tarafından
Ama aynı evde mi canım çocuğum doğacak herşeyi annem aldı adam demiyor ben bir çorap alıyım kardeşi olunca kızına ve ona dünyaları aldı resmen
tarafından
Aynı evde değiliz fakat geldiler mi uzun süre kalırlar eşim evlenmeden önce ablasıyla kalıyordu kira parası veriyordu ona evlenmeden önce eşim başka eve çıktı küstü baya bahane etti altınlar karşılığında eşimin yanında istemeye nikaha geldi hadi artık ses etmeyeyim diyordum abisi çıktı geldi aynı evde oğlumla ikisi olmazdı ciddi psikolojik rahatsızlıkları vardı ablası yanına aldı ama haftada bir bizdeler eşimin izni bitene kadar kalırlar eşim maaşından hala daha para verir
tarafından
Yeminle aynı seyi bende yaşıyorum benim Dr eşim evlenmeden önce diger görüncemde kalıp kirayı veriyor mus
tarafından
Evlenince kardeşleri aynı şekilde devam etsin aynı konforu sağlasın istiyorlar sıkılma bebeğini düşün kendini düşün strese girme
0 oy
(968 puan) tarafından
Cok sacma hicbiri rahat edemez ki esinde anlar insallah zamanda simdi onda kardesinin yasadigi seylerden dolayi sahiplenme icgudusu vardir kendini toplayana kadar kalir yani yakisikta almaz Allah yardimcin olsun
tarafından
Keşke canım görsen yanlış anlama ama ben evleneli doğru dürüst alışveriş yapmadım kız gitti kızına kendine marketten keyifce alışveriş yaptı geldik benim kocam eşek ben severek evlendim diye aileme diyemiyorum
(968 puan) tarafından
Kac yasinda ki oda dunden hevesliymis
tarafından
26 canım
(968 puan) tarafından
Bi sure kalsin sonra babasinin evine donsun bence gencmis yani oda Allah hepsine akil fikir versin kaynanan demiuor mu orda ne isin var
tarafından
Zaten o aradı başıma musallat etti
0 oy
(71 puan) tarafından
Valla melek de olsa ayni evde insan rahat edemez ondan sonra misafir olsa birkacgun kalir gider yani surekli kaliciysa zor yani sizinde huzurunuz kalmaz hemde annesi babasi varmis kadinin kendisi dusunmesi lazim 
tarafından
Huzur şimdiden gitti ben tartışma çıkarmıyorum çünkü şimdi ne desem kocam bana cephe alıcak ve 9 gün var doğuma herkesi görümcem doldurucak kendime sessizce doğumumu bekliyorum lütfen doğsun dua et canım
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Allah Allah babasının evine gitsin ne işi var sizde 
tarafından
Babası küfürbaz diye bizimle yaşayacak
(1,730 puan) tarafından
Bunu eşinle konuş istemediğini soyle
0 oy
tarafından
Allahim tövbe estağfurullah ya bu kadar saçma bisey duymadım ben isteme koy tepkini cok uzulurusn sonra
tarafından
Canım şimdi nasıl yapıyım karnım burnumda ne desem hamilelik sendromu diyip takmıyorlar
tarafından
Yik ortaligi sende anca oyle anlarlar
tarafından
Valla kuzum eski ben olsam yıkardım da şimdilik tatlılık la hal olsun istiyorum çünkü ne yapsanız evlilikte illa yüzümüze vuruluyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çocuğu var mı kaç yaşında .. kocan kardesime sahip cikablr canım Allah yaşatmasın çok kötü yuvası yıkılıyor sen çok şey yapma
tarafından
Canım 2 yaşında destek olsun olmasın demiyorum ama ev ev ici olmaz
(4,961 puan) tarafından
Olmaz da canım onun yerinde kimse olmak da istemez o kadında halinden mutlu olmamıştır bence kötü dusunme birlik iyidir ilerde kim kime muhtaç olcak bilinmez sana kötü davranmasını sürece iyi geçin canim
tarafından
Canım iyi geçiniyorum valla ama eşim bana bunun yerine diyo doğuma sana yardıma gelmis yalan söylediği için zoruma gidiyor
(4,961 puan) tarafından
Bence sen çaktırma oyleymis gibi davran cnku ailenin yanına yakışır sizinle kalıcı olamaz .. biraz zaman ver ve bence asla çaktırma kaliciymis falan deme yüz göz olma
0 oy
(97 puan) tarafından
Evlenirken sana mı sordu altınları yerken senle mi yemiş nereye gidiyorsa gitsin. 
tarafından
Gelde söyle canım eşim gelde anlat
(97 puan) tarafından
Kendi evladına baksın önce sen dedin birşey almadı diye senin bebeğinin ihtiyaçları yok mu . Kim yaptıysa çocuk o baksın . Niye sizde kalıyormuş çalışsın öyle boşansın
tarafından
Diyorum diyor eşi sorumsuz afedersiniz yapınca kolay bakınca mı zor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen ablasina sohbet arasinda soyle, bundan sonra ne yapmayi dusunuyorsun abla filan de, nasil bir duzen düşünüyorsun, nafaka alirsan rahatlarsin de
tarafından
Tamam canım bir diyeyim

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 1,435 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 263 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (59 puan) tarafından soruldu