+1 oy
1,435 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Görümcenizin eşinizin yanında atletşort gibi şeyler giymesinden rahatsız olurmusunuz ben tesettürlüyüm dikkat ederim sizce 

45 Cevaplar

+4 oy
(1,856 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Müslüman bir ülkede su verilen cevaplara bak nikah düşmeyen insanların yanında dinimiz çıplak gezebilir misin demiş zorunuza gidecek bu dediğim ama şort atlet İslam'la bağdaşmayan bir giyim tarzı ve abisi dahi olsa dikkat edilmeli aile içi tacizin önüne geçmek gerekiyor taciz vakalarının çoğu dün TV sekizdeki psikolog diyordu açın izleyin tekrarını insanın kendi evi ya da yakın akrabalarının karıştığı vakalarmis 
-Reklam-
+4 oy
(51 puan) tarafından
Edeben de uygun değil zaten dinen de. 
+2 oy
(6,203 puan) tarafından
Kisilerin giyimi beni ilgilendirmiyor.Gorumcem de sort,atlet giyiniyor ve giyinebilir.O onun yasam tarzi
(134 puan) tarafından
Evet benide ilgilendirmez ama abisi varken sonuçta erkek bunu yapmaması gerek
(1,929 puan) tarafından
Aydan sen tekrarmı açıldın açık resmini profil yapmışsın da?
(290 puan) tarafından
Abisi erkek diye neden şortla duramaz yanında tam olarak ben anlamadım açıklar mısınız biraz daha yanlış olan ne
(6,203 puan) tarafından
Eee yani cinsiyetinin erkek olmasi bir sey degistirmiyor.
(6,203 puan) tarafından
Evet acildim
+2 oy
tarafından
Ne olursa olsun sonucta nefis die bisey var seytan uydurmasin bende dikkat ederim edilemside gerek zaten
+1 oy
(73 puan) tarafından
Kardeşi ya da abisi, hiç rahatsız olmam çok tuhaf olur bence rahatsız olmam
+1 oy
(932 puan) tarafından
Bana kotu bakabilcegi aklimin ucundan gecmez kilot sutyen drmam tabiki ama sort atket giyerim ne war onda ki abim yok kardesim war ben buyuttum onu zaten abimde olsa giyerdim soruj yok bence boyle boyle ayrimlastirma yapinca insanin zihniyetinde farkli seyler uyanio asil abi kardes bu birlikte buyunusler ayni anadan babadan cok sacma bence. Kuzenlerimle bile biz ayni yatakta buyuduk onlar bile oz kardesimiz gibi buju dusunmek bile ayip kirli bnce aklimin ucundan gecmez ona o gozle bakmak tobeler tobesi 
(907 puan) tarafından
Bunların geçiyor canım, nasıl bir zihniyet ise akılları fikirleri uckurun ötesine gidememiş,kötü konusacam çünkü böyle postlar midemi bulandiriyor artık ! Nasıl iğrenç bir toplum olduk ya ! Kardeş yani gerisi yok ,kardeş diyince benim aklıma cinsiyet bile gelmez ama bunların aklına her türlü pislik geliyor valla , böyle tipler benim ailemde olsa, tesettürlü bile olsa kocamla yan yana koymam yeminle ! Sonuçta iki kardeşi kıskanan zihniyet kim bilir içinde ne pislikler tasiyordur
(932 puan) tarafından
Insan kendinden bilir derler ya fikrin neyse zikrinde odur. A bak tmm.babamn yaninda cok acik giymezdim ama asla farkli zihniyetten deil saygidan di yani. Konu saygysa hos karsilarim ama yok cinsellik acisindan kiskanma grince cildiririm o onun abisi kardesi be bnmde gorumcem.wardi abiysle asiklar bnde cok sewerdm.bazen ayni ewde yasardik bazen geceleri yanimiza kacardi ayni yatakta abisi uyur biz sohbet ederdk sonra uyurduk sbaha bakardm.abisi.kardesine sarilmis yatiolar ne war bundaaaa ne yani. Lan o onun abisiii nasil insan farkli dusunur ya nasil kardes karesten kiskanilir ne.ara.bukadar kirlendik cok igrenc
(907 puan) tarafından
Aynen canım, bende babamın yanında açık giymezdim ama saygıdan asla aklıma bir şey gelmezdi Allah'ım bizi korusun nereye gidiyoruz ya yardım et
tarafından
Sorun nerde biliyormusunuz Kur'an'ı Kerim'i bilmiyorsunuz bilseniz bu cevaplari yazmazsiniz.
(932 puan) tarafından
Kurani kerimde gunah oldugu yaziyordur fakat bu kirli zihniytle abin sana bakar yazmiyordur abi kardes he bu nikah duserdi oyle bi durum olsa boyle boyle otekilestirdiginiz icin insanin aklini kirleniyor acaba kardesimi askiliyla gorsem ne olur insanin icine baska seyler sokuyirsunuz bu post sahibinin esi bu postu gorse aklina o igrenc dusunce gelicek bir uymaz iki uymaz kaninda bozukluk warsa 3 uyar. Sapiklarda bu dusuncelerden cikyor o onun abisii ya nasil bu sekilde igrecce dusunule bilir gunah deseler saygi deseler amenna
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben rahatsız olurum ama karşı tarf anlayışsız olduğu sürece bişy yapamzsın
0 oy
(671 puan) tarafından
Görümce kocamın kardeşi değil mi .mahremi sonuçta istediği gibi giyebilir. Beni niye rahatsız etsin ki. Benim yengem kapalı. En açığım ben ona saygı duyuyorsam o da bana duyacak.
0 oy
tarafından
Dinini bilen her müslüman durmaz zaten ama herkesin yasam tarzi farkli diyecek bisey yok
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bende rahatsız olurum tabiki onun dikkat etmesi lazım 
0 oy
tarafından
Ben de rahatsız olurum şükür ki öyle bı derdim yok birlik duruyorum 3 görümcem var evde hepsi normal kısa kollu tişört ve uzun etek giyerler bi denize gittiğimizde falan açık görümcem kısa şort sporcu atleti tarzında bişey giyer diğer görümcem küçük daha 11 yaşında oda aynı şortla girer digeride tesettürlü benim gibi hasemamiz var ondan giyer ama açık olup da evde atlet şort giymesi benimde bı zaman sonra sinirimi bozar heralde 
0 oy
(866 puan) tarafından
Kardeşidir istediğini goyer bence ha ben giysem kardesim ağzıma scar
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Normalde oyle giyinen biriyse rahatsiz olmam
0 oy
(2,226 puan) tarafından
olurum .

bende onlar da tesettürlü
0 oy
(487 puan) tarafından
Yoo olmam hiçte aklıma birşey gelmez bende açığım mesela ama günlük hayatta şort vs giymem kendi abimin yanında da öyle durmam ama eşimin ailesi bnm aileme göre daha açıktır onların tercihi kardeşi istediği gibi takılabilir beni ilgilendirmez herkesin aile ortamı yetiştirilme tarzı farklı sonuçta
0 oy
(290 puan) tarafından
Niye rahatsız olayım kardeşinin sortundan yahu! Ben açık biriyim ama açık giyinmekten son derece rahatsız olan biriyim bunun en büyük sebebi sokağa çıktığımda özellikle bu İstanbul gibi bir yerde yamyamlarin gözü lafları  şuanda bile çok fazla rahatsız ederken şort veya göbek üstü giyinsem karşılaşacağım hayvanliklari tahmin bile edemiyorum. Ancak yazlık yerlerde giyiniyorum o şekilde. Şu açık giyinenlere çok yanlış bişey yapıyormuş gibi büyüterek bakanlar da kusura bakmasin da kafayı yemisler. Bunu gözlerinde o kadar büyütüp o kadar sapkinca düşünüyorlar ki özellikle kadınların bunu yapmasını hiç anlayamıyorum. İsteyen istediği gibi giyinir. Çok konuştum neyse sözüm meclisten dışarı genel konuştum yani direkt siz üstünüze alinmayin son cümlelerimi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Umrumda olmaz kardesin giyiyosa bende giyerim derdim en fazla yani :D 

Ki kardesi sonucta ha kardesine dahi farkli gozle bakan kisi benim kocam olamaz eski kocam olur anca.
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Rahatsız olmam kardeş sonuçta
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Ben ne abimin ne benden küçük kardeşlerimin yanında değil atletle kapriyle bile duramam dursam da kızarlar 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben abimin yanında giyiyorum. Hatta eşi bile ev kıyafeti vereceği zaman şort askılı verir. Rahatsız olacak Bi durum yok o benim öz abim sonuçta.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 877 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 982 göst.
0 oy
16 cevap 987 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,218 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu