0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
Kizlar ben sadece merakimdan soruyorum zaten artik bu durumlar olmicak bitiyor da benim abim kurban isi yapiyo kasap zaten kurban geldimi ****** satar keser falan ben et elliyemem asla bi huy bu kokusunada gelemem bu yuzden yardim etmedim hic ellemedim ailemde bisi demez zaten ama kurban zamanlari esimin ailesi hep erkenden cagieirdi gelin yardim edin kesin edin diyr ben elliyemedigimden yapamaz ama caydir ne gerektir yapardim ama et rllemiyom diye  eltiler falan hep surat asardi biz durumumuz cok olmadığından kurban kesemedim hic ette yiyemiyorum kaynanam kotu bakardi neden ellemiyom diyr esimde elleme sen zaten kotu oluyon der arkamda olurdu ki yapmak zorundada değilim ayni sekilde eşiimde oyleydi bizim aileye gelip yapmazdi oda yapmak zorunda değil siz olsaniz ne yaparsiniz esinin ailesi kotu baksa et ellemiy0 yapmiyo diye 

6 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Valla canım iyiki öyle bir eşin. Var arkanda. Duruyor şükret ailesinin yaptıklarını da görmezden gel 
(964 puan) tarafından
Kizz yok biz ayriliyoruz zaten ben cok merak ettim ondan sordim
(2,886 puan) tarafından
Esinlemi ayrlyn
(964 puan) tarafından
Evet evet ben merakimdan soruyorum hep oyle yaptiklari icin siz olsaniz napardiniz falan die
(2,886 puan) tarafından
Eşin arkandaysa niye bosanynki
(964 puan) tarafından
Kadinlarla bisileri cikti iste kaldiramicam seyler o pis videolar evden kovmalar daha bi cok sey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar için ellemezdim. Ellersen , bak elleyebiliyormhs numaracı derler . Kimse için değişmem. 
(964 puan) tarafından
Onlar hep surat asardi laf ederdi
tarafından
Boşver yapsınlar
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Onların yüzüne sylerim ister suratına yapsın ister yapmasın bnane yaa sonçta sen tikin huuyın var bu istemsz cnm yanı mecbur da deglsn 
(964 puan) tarafından
Onlar surat asardi umrumda olmazdim ama cok sinir olurdum
0 oy
(119,530 puan) tarafından
en iyisi kurbani bagis yapmak
(964 puan) tarafından
Oyle canim ama ben hic kesemedim
0 oy
(48,759 puan) tarafından
bende ayniyim kurban bayraminda evde durmazdim el operken nefesimi tutarim ☺️ esimin ailesinede gitmiyorum yardima 
(964 puan) tarafından
Ben ayrılıyorum esimden ama cok merak edip sordim onlar hep oyle yapiyodu
(48,759 puan) tarafından
esinden mi ayriliyosun hic duzelme umidi yok mu Allah hayirlisini versin hakkinda canim
(964 puan) tarafından
Yok kuzum yok hic de pisman degil neler yapti neler göründüğü gibi degilmis :((
(48,759 puan) tarafından
o zaman bunları düşünme hakkinda hayirlisi olsun kurtulduğuna şükret
(964 puan) tarafından
Sukurediyorum zaten
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sen eşinle. Baristin mi canım 
(964 puan) tarafından
Yok canim barışmadık ayrılıyoruz ozur bile dilemedi ki hepkavga ettik adam pisman bile değil ben napcam oyle adami

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yaseminixc (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 281 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nurergun (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 577 göst.
0 oy
7 cevap 311 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Cansutaskin4 (42 puan) tarafından soruldu