0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Uyanın kızlar bugün temizlik günü :D

8 Cevaplar

0 oy
(8,946 puan) tarafından
Dün yaptım onu bugün okul var diye..gunaydinnn
(91 puan) tarafından
Ohh rahatsın sen ne güzel bende bugün boş süpürücem çarşambaya attım ağır temizliği perşembe günü görümcemin kınası var gelen olur diye zaten cuma günü dip köşe temzilemiştim evim şükür hep temiz ama tozlanıyor bidaha dip köşe girerim artık kalmaya gelcekler
(8,946 puan) tarafından
Aman temizlik nankör hergun yapsan yine bisey çıkar bacım kolay gelsin
(91 puan) tarafından
Aynen öyle sağol kuzum bitti bile şimdi bitmiş halini paylaşalım dimi bugünde böyle şeyler benden gelsin dedim :)
(8,946 puan) tarafından
Hadi bakalım yolla gelsin:)
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından

image

benim hastane günüm size kolay gelsin ben dün hallettim o işi 
(91 puan) tarafından
25+4 günlük benim daha cok var cnm
(601 puan) tarafından
inan ki bi bakmis sin geçi vermis gunler
(601 puan) tarafından
senin kacinci ilk mi cocuk
tarafından
Yok ya ben bebeğini götürecem hastaneye
(91 puan) tarafından
Geçsin valla ama bu günleride özliycem tekmelerini falan ama ona sarılmak kokusunu cekmek icin sabırsızlanıyorım hayırlısıyla inşallah olur
0 oy
(427 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gunaydin oncelikle bizimde minik erkenci die ayaklandik temizligi feln dün halettim walla herif evde yokken firsat bu firsat die sna kolay gelsin canim :)

(91 puan) tarafından
Herkez yapmış temizliğini yahu :D
(427 puan) tarafından
He kiz sen kalmissn sanki sende pazartesi sendromu tutsun die bugune birsktn herhal :D
(91 puan) tarafından
Yok ya bende cuma günü dip köşe girmiştim bugünde binada komple temizlik var sırayla herkez yapıyor bende boş süpürcem işte görümcemin perşembe kınası var kaynanam dedi birileri gelir kalır kala bilir evde yer olmazsa diye carşamba tekrar  temizliyim dedim hergün temizliyorum ama banamısın demiyor ev
(427 puan) tarafından
Oyledir canm allah kolaylik versin
(91 puan) tarafından
Amin sağol cnm
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Günaydın bacım hangi gün tatil günü ki bize :woot:

(91 puan) tarafından
Benden olanı buldum sonunda :D doğru diyorsun tatil günü yok bize bi elimizde bezimiz bi elimizde bebelerimiz :D benimki daha doğmadı 3 ayımız var ama temizlemek saatler sürüyo kirletmek 5 dk şimdi akiam eşim gelcek çekirdek citliycek çukuru var gene ortalık batacak:)
(1,897 puan) tarafından
Ayy sorma ya o çekirdek berbat
Vala benimde dört ayim kaldı doğuma inanki kara kara düşünüyor um
Senin diğer çocuğun kaç yaşında
(91 puan) tarafından
Benim ilk hamileliğim cnm başka cocuğum yok ALLAH kısmet ederse 3 ay sonra yavrumu kucağıma alırım inşallah ama kocam cocuğum gibi cok titizdir cok yardımcı olur bana ama cukurda yediği cekirdekde haddi hesabı yok cok dağıtır ama kalkıp kendide süpürür bende ertesi günü tekrar süpürrüm:D
(1,897 puan) tarafından
Allah bağışlasın sen elimizde bebelerimiz deyince dedim kıyamam küçük bebek bide hamile:))
Tadını çıkar şekerim bebek doğunca onunla ilgilenirsin bol bol
(91 puan) tarafından
Ben onu sizin icin demiştim bi elimizde bebeler bi elimizde bezler diye canım zaten benim elimdede bebe var sayılır karnım burnumda :D
0 oy
tarafından
Ben temizlik yapmiycam :) hafta sonu yapıyoruz kocam ise ben dinlenmeye :) ogleden sonra iş var sevmediğim.bir ortama gidip orda 1 hafta calisicam
(91 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzum ne diyim sevmediğin ortamsa gitme diycemde işte olmuyor dimi
tarafından
Sagol canim yapcak birsey yok adam eksik 1 hafta orda idare edicez
(91 puan) tarafından
İyi bakalım cnm ❤
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Günaydın bugün içim buruk evde dolanıp duruyorum ole:ermm:

(44,603 puan) tarafından
Kızım bugün anaokuluna başladı servise bindirdim geldim çok kötü oldum şimdi düşünüyorum öle.napiyodur ne ediyordur :((
(91 puan) tarafından
Yanında gitseydin ana okulu ya daha cok minnakmış kuzum benim napıcak azıtıyodur koşar durur anne yüreği işte ne güzel
(44,603 puan) tarafından
İzin vermiyolarki o zaman siz olmadan durmaz surekli annem gelsin der diyolar 6 yaşında daha teyzesi
(91 puan) tarafından
Ohh maşallah kuzuma öğretmenlerde haklı napıcaksın canım mecbur böyle alışıcan dua et içini ferah tut sende❤
(44,603 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun❣️
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Günaydın canım ❤️
(91 puan) tarafından
Günaydın  ♡
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Ay temizlik değil de yemekleri hazır etmem lazım akşama misafir var
(91 puan) tarafından
Ohoo akşama daha cok var kuzum ne yemek yapıcaksın kolay gelsin şimdiden
(7,549 puan) tarafından
İki gündür bu yemek için hazırlanıyorum :D hamile değilsen canın çekmezse söyleyeyim
(91 puan) tarafından
Hamileyim cnm 25 haftalık ama canım cekmez cekerse kalkar yaparım :D öyle kolay kolay yemekti falan canım cekmedi :)
(7,549 puan) tarafından
Ay aman yok yok Allah korusun hiç öyle risklere giremem :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 180 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (432 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 295 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
5 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,001 cevap

34,507 kullanıcı