0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
Kızım bebek arabasında durmamaya başladı sürekli ağlıyo arabada kucakta olmak istiyo. Eline yesin diye bin tane şey veriyorum max2dk oyalıyor. 

Bı eğlencem dışarı çıkmak vardi o da zehir olmaya başladı kafayı yicem artık . 

7 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla ağlasa da çıkarıp kucağına almayacan ağlasın susar yoksa ağlamayı hep.oradan çıkış yolu olarak kullanır benimki 14 aylık bugüne kadar hiç sorun yaşamadık çok seviyor arabasında oturmayi gezmeyi
(1,363 puan) tarafından
Almıyorum direniyorum ama o gezmeler zehir oluyo artık bans
(1,343 puan) tarafından
Valla zor olur ya biz heryere gidiyoruz öyle maşallah şükür hiç sorun yaşamadık daha
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından

Benimki 9 aylık ağzına emzik verince baka baka gidiyor elinede oyalansin diye su şişesi veriyorum  duruyor :D

(1,363 puan) tarafından
Bizimkide 8aydannsonra başladı buna
(549 puan) tarafından
Kucağa alistirmissin nasılsa ağlasam da alıyor diyor ◉‿◉
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sevmeyen sevmiyo valla ya çok şükür benimki dışarısı için arabası in çıldırıyo görür görmez koşuyo arabaya sevinç çığlıgı atıyo dışarda gezicek diye. Ama kapalı ortama girmixek ve o araba hep yürücek durmıcak hemen kızıyo. Maşallah diyim
(1,363 puan) tarafından
Maşallah canım ya bizimkide bı ara sürekli yürüyunce duruyodu şimdi o da kesmiyor. Sussun diye eline bin tane şey veriyorum yemek için yok
(25,224 puan) tarafından
Telefondan şarkı falan aç arkadan müzik dinlesin belki öyle hoşuna gider
0 oy
tarafından
Benimki de sahinciler gibi sarkiyodu.  Dun ayaga kalkmaya başladı napicam bilmiyorum inan 
(1,363 puan) tarafından
Bizimkide kemer olmasın anından dikiliyo
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Bebek arabab dimdik oluyormu
(1,363 puan) tarafından
Yok dimdik olmuyor ama belinden bağlıyorum kemeri istese kendi oturabilir ya da sırtına dayanak koyuyorum olsun diye
(10,021 puan) tarafından
Benimkide dimdik olmuyor canim. Şey icin sordum. Oglum asla durmuyordu bebek arabasinda travel sistem arabam. Gecen gun komsunun şu com ucuz bebek arabalari var ya baston semsiye tip çok hafif. Ona koydum ve hic sesi cikmadi gidip gelene kadar etrafi izleyip konustu ben şok
0 oy
(14,027 puan) tarafından
15 aylık benim oğlumda öyle rezil ediyor insanı belim kolum kopuyor artık 
(1,363 puan) tarafından
Sorma rezilliği ayrı dert. Eline yesin diye verdiğim şeylerden tam bı pasaklı oluyor
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Benjn kızım 5.5 aylıktan beri durmuyor bebek arabasında doğru düzgün kullanmadık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
11 cevap 228 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 275 göst.
29 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...