0 oy
707 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından

image

image

Bu iki tip araba arasında kaldım. Üstteki daha iyi bebeğin bacaklarını rahat ettirir diyorlar alttakine de bebeğin bacaklari rahatsız olur sakin Alma dediler aslında alttakini beğenmiştim deneyimlerinizi paylasir misiniz kızlar teşekkürler şimdiden

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla travel sistemi sevmiyorum sonradan görme alamanci havası var sanki sevmedim neyse burası tamamen kişisel görüşüm kullanan arkadaşlar üzerine alınmasın önemli olan içindeki yavrularımızın iyi ve sağlıklı olması

Sana tavsiyem iki şeye dikkat et küçük tekerlekli araba alma cunku bebeği inanılmaz sarsıyor ayrica arka tekerlwrinin de 360 dönmesi sürüş konforu açısından önemli

Bebek arabasında ufak detay olabilir ama küçük cep ve çanta aşmak için yer olmasına da dikkat edin. Naçizane tavsiyelerim bunlar iyi günlerde buyutu 
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yeniden araba almak istemiyorsan 1.yi al. 

2. Gerçekten çocuk büyüdüğünde kullanışsız
tarafından
Ppniz cok guzel hanimefendi
(4,725 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️❤️❤️
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ediyorum
0 oy
tarafından

Yukarıda ki daha kullanışlı 

Alttaki de rengi hoş hem kıza hem erkeğe gider 

(1,267 puan) tarafından
Evet rengine tav oldum galiba ben de teşekkür ediyorum canim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Alttaki modelden kullanıyorum çok daha iyi hava soğuk olduğunda alt kısmı kapatıyorum hiç soğuk girmiyor 
(1,267 puan) tarafından
Ben de çok beğendim alttakini ama öyle bir korkuttular ki
(12,861 puan) tarafından
27 aydır kullanıyorum canım çok çok memnunum :)
(1,267 puan) tarafından
Ayy süpersin o zaman ben de alayım ya
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben kabin tipi araba taraftarıyım
(1,267 puan) tarafından
Üstteki sanırım de mi canım
(3,451 puan) tarafından
Yok ikisi de değil :)
0 oy
(211 puan) tarafından
Altdakindan bizdede vardi. Bebeyim 6aylik olar olmaz ikici el gibi satdik.. kullanisli rahat bir sey aldik. 2ci sadece yeni dogdugundan 5_6ay rahat etdirir. Sonrasinda sadece evde yer kaplar
(1,267 puan) tarafından
Hmm anladım canim sanırım üstteki daha iyi olacak
0 oy
(881 puan) tarafından
Kesinlikle 2 alma . Bn aldım ama kullanamadım olduğu gibi kutuda duruyor büyük ve ağır çok yer kaplıyor araçlarda felan 
(1,267 puan) tarafından
Anladım kuzum bana da öyle demislerdi
0 oy
(266 puan) tarafından
Üstteki 4 baby kullanıyorum gri-gold cok memnunum hafif rahat araba. Ağır değil sadece pusetin tentesi sıkıntı. Alttaki gibi değil tente
(1,267 puan) tarafından
Herkes usttekini övüyor bakalım benim gönlüm alttakinden yana ama aslinda
(266 puan) tarafından
Görüntüye aldanma canım bende görüntüye önem veren insanim ama travel sistemler hiç güvenli gelmiyor ağırlık tek bir mekanizma üzerinde dikkat edersen. Kullanış yönünden hafif araba her zaman daha iyi. Aracına koyarken tak sök yapma derdin yok.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Vallaha alttaki gibi aldım ama benim aldiğimda üstteki gibi oluyor o rüzgarlığı çıkıyor böyle kademeli egdiriliyor filan bunda da öledir diye düşünüyorum 
(1,267 puan) tarafından
Hmm markası ne canim
(1,763 puan) tarafından
Bak cnm foto atayım fiyat olarakta 1020 tl pusetiyle birlikte
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Alttakinden alacaktım bende ama sadece gösterişli duruyor diğeri hem ekonomik hem kullanışlı 
(1,267 puan) tarafından
Evet görünüş aldatıyor zaten
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Benim kullandigim birici nin pembesi cok kullanisli kizim 13 aylik cok rahat ediyor bide kilifi söküp takmali bugun makineye attim yikadim 
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Alttakinin rengine bayildimm ama ben alirken gorumcem bosa alma biz aldik 7.ayda geri sattı normal aldik demisti , uzun sureli kullanim icin uygun degilmis canim , yukardaki de hem guzel hem ekonomik hem daha rahat 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Atltakini sakin alma
0 oy
(1,632 puan) tarafından
2. Ci olanı kullanıyorum seviyorum da ama çok ağır evimizin önü çok müsaşt değil bırakamıyodum eve indirip çıkarırken 3 tur dönüyodum dışarı çıkmdan pert oluyodum şimdi evin arkasına ğstüne bişey örtüp bırakıyorum  indirmekten bıktım içine kedi falan oturuyodu şimdi alsam 1. Den  alırdım hop katla koy kenara. 
0 oy
(11 puan) tarafından
Bende üstekinden var aşırı memnunum oğlum 19 aylık ve hala rahatlıkla kullanıyorum tavsiye ederim 
0 oy
(382 puan) tarafından
1.ciyi kullanıyorum çok memnunum Allah nasip ederse 2.si doğunca da o da büyüyecek
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

rüzgarlığı takincada ustteki gibu oluyor zaten alttaki kucuk resimlerde var
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Valla baston araba aldik cop oldu kullanisli bile dgldi dagoldi gtti sonra su ustteki arabadan aldim cok seviyorum hem genis hem rahat konforlu yanii kizim rahatca uyyor  1.tavsiye ederim 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben alttakini aldım daha bebegjm doğmadı ama 3-4yasa kadar biliyormuş geniş baya öndekinide çok beğendim hem su geçirmez ygmurda soğukta kullanışlı geldi tek sıkıntı evet çok yer kapliyo 
0 oy
tarafından
Üstte ki modelin benzeri var şimdiki aklım olsa asla almazdım o kadar ağır ki araba bi yere giderken taşımak ölüm gibi üstelik aşırı yer kaplıyor baston bebek arabası aldim rahatladım şimdi eski arabayı satmayı düşünüyorum 6 ay falan kullandım görüntü olarak cok güzel evet kullanimi da rahat ama cok ağır ve yer kaplıyor dediğim gibi

İlgili bir soru bulunamadı

381,312 soru

11,415,209 cevap

34,966 kullanıcı

...