0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bebeğim 3 aylık sağlık ocağında bakmışlardı bende o sandım işitme testini şimdi anladım ayrı doktora gidilliyormuş görmesinde sorun yok ama götürmem gerek var mı bilemedim 

7 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Valla benimki 9 aylık oldu ben götürmedim hiç o zaman virüs çoktu korktuk şimdide aynı korkuyorum bı sıkıntı yok zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn iki aylıkken götürmüştüm göz pınarı kapali bnm kizimin biri açıldı ama şuan 7 aylik diğeri acilmiyo damla masaj devam ediyorm ama olmiuck gbi.Bence ihmal etmeyin götürün
(2,244 puan) tarafından
Tamam canım götürelim bi
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Kızım 17 aylık gitmedik canım şükür bir sıkıntı da yok 
(2,244 puan) tarafından
Babaannesinin gözünde şaşılık var bebeğimde yok ama doktorlar daha iyi bilir içime kurt düştü
(5,461 puan) tarafından
Emin olmak için götür canım bizim doktorumuz 2 yaşına kadar kesin birşey söylenemez 2 yaşından sonra getir dediydi
0 oy
tarafından
Ben dun goturdum hic bisey yapmiyorlar. Anneyle bakisiyormu gozle iletisime gecikyor mu dediler sonra goz bebeklerine baktilar katark varmi diye aslinda gitmesem olurmus. 
tarafından
4 ayin dolmasina 1 hafta var canim Ankara kecioren egitim arastirmaya goturdum ben. Ilk cocugumu goturmemistim bilmiyordum goz muayenesi getertigini
tarafından
Temas kuruyor seninle dedi birdd isikla goz bebeklerine bakti goz bebeginde bir beyazlik olursa kesin hastanye gotur dedi bu kadar sadece 2 dk surdu
(2,244 puan) tarafından
Ne bilim özel bi cihazla bakıyorlar göz pınarı falan diyolar
tarafından
Goz pinari tikali olan cocuklarin gözünde surekli capaklanma oluyor zaten akinti oluyor ondan goturuyorlar o fark edilir birsey canim
(2,244 puan) tarafından
Hıı tamam canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Götür canım erken teşhis her zaman iyidir sen bilemezsin 
(2,244 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Doktor bile ozel bi cihazla bakip anliyor siz gormesinde sorun olup olmadigini anlayamazsiniz ki
0 oy
(1,054 puan) tarafından
8 ay oldu gitmedij gormesi zaten cok iyidi pınari falan tikanik degil hemen yaş döker aglayinca bi sorun olmadi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 558 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 582 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...