0 oy
125 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (580 puan) tarafından
Trabzon-Rize turu yapacağız bir kere daha gitmiştik ama şehir içinde gezdik öyle yeşillik yerlere pek gitme fırsatımız olmadı. Şimdi yeşillik yerlerede gitmek istiyoruz. Böyle önereceğiniz, güzel özellikle yeşil olan yerler var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(261 puan) tarafından
Trabzon da sera gölünde mutlaka köfte ekmek yiyin :) Trabzon uzun göl.Rize ayder yaylasi  cay fabrikaları 
(580 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) Rize’de sadece çay fabrikasına gitmiştik ama diğer yerlere gitmedik nasip olur inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Off sümela manastırına ve uzun göle mutlaka git bence 
(580 puan) tarafından
Sümela manastırına gitmiştik restorasyon sebebiyle kapalıydı ama uzun göle gitmek istiyorum nasipse inşallah :))
0 oy
(1,558 puan) tarafından

Uzungöl

Sümela manastırı
Sera gölü
Limni gölü
Ayder yaylası
Çamlihemşin
Kavrun Yaylası · Rize Kalesi · Çeçeva Köyü - Haremtepe · Çeçeva Köyü - Haremtepe · Kavrun Yaylası · Kaçkar Dağları anzer yaylası
(580 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederiim hepsine gidip görmek nasip olur inşallah :))
(1,558 puan) tarafından
İnşallah cnm imkanlarin el verdiği surece gidersin
0 oy
(342 puan) tarafından

Merhaba acikcasi bir rizeli olarak yaziyorum memleketimin her yerini ayri seviyorum ama  ayder ve uzun golu tavsiye etmem cunki cok bozuldu gidip gorebilecigin hic bir yer yok ve cok kalabalik nedeni ise hep arap var onlarin yerine baska bir yere gidebilirsin  mesala huser sis yaylasi bulutlarin ustundeymissin gibi  heryer bulut bide zil kalesi var kale kucuk ama manzarasi coook guzel batum gurcistan yakin oraya gidebilirsiniz aksami cok guzel keyifli ama yemek yemeyin hazir goturun cooook pahali ziplayn yapin cok guzel 

(580 puan) tarafından
Evet açıkçası annemler gitmişti ayder yaylasına çok kalabalıkmış ve birşey anlayamamışlar ama o bulutların üstündeymiş gibi görünen yere bende gitmeyi çok istiyorum:) teşekkür ederim yorumunuz için :)
(342 puan) tarafından
Rica eserim ne demekbumarim cok eylenirsiniz
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama trabzonu gezmeyi çok istiyprumm
(580 puan) tarafından
Sana da nasip olur inşallah canım :)
0 oy
(149 puan) tarafından

Trabzon Akçatepe

Sera Gölü 
Memişoğlu Konağı 
Atatürk Köşkü 
Ayasofya Cami 
Hıdırnebi Yaylası 

(580 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 462 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
13 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
23 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...