0 oy
958 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 20 gün oldu. Kayinvalidem hep bizde kaldı hatta bunla ilgili bi yazıda yazmstim. Dün aşırı derecede bunaldm artk. Bebegmle doya doya ilgilenedigim icin. Gece yatmadan esim uyuyakalmsti telefonu alrken googlea kaynanaya atarli sözler diye bisey yazms. Sabahi zor ettm resmen. Dukkanimiz var sabah dukkana gitti. Bende instagramdan sadece onun gördüğü bi hikaye paylastm yakn arkadaslar yapip kaynanayla ilgili oglen geldi sildi onu telefonumdan napiyosun diye bende sen napiyosun flan ddim tartstk. Senin annenle bi derdm yok bisey ararken otomatik o çıktı dedi bende salagm flan inandm dedim. Neyse gitti bu. Mesaj attm aksam üzeri eve erken gel diye islerm var ddi. Evimiz dubleks bende surekli agladgm icin cocukla yukarda durdum hep kaynanam asagida oturdu hic inmedm gormesin diye. Mesajdada baya tartstk. Annesini arams eve goturcem seni hazrlan diye kaynanamda geldi benden mi rahatsz oldunuz flan yok dedim senle bi ilgisi anlamadi tabi. Gitti bu. Aksam esim geldi bi dunya bana laf soyledi. Cocugu birak hemen bosancam senden flan. O kadar ileri konustuki burda soylemek bile istemiyorum. Napicam bilmiyorm hic. Çok sıkıldım. Nolur bana bi akıl verin. 

18 Cevaplar

+1 oy
(158 puan) tarafından
Beni bu şekilde tehdit etme. Boşanalım de canım. Yoksa her defasında bununla üste çıkmaya çalışır. Dengesizler işte kendilerini Bi halt sanıyorlar 
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Şu erkeklerin dayı dayı konuşması beni öldürüyor. Tamam boşanalım de çek git görsün o zaman anasınınkini. Aklınca korkutucam sanıyor sala.k
(188 puan) tarafından
Dedim zaten. Yarın adliyeye gidelim beraber dedim ama cocugu bana verceksin diyo. Tek basinami yaptn bunu annenmi bakcak cocuga diyorum sacma sapan konusuyo
(1,043 puan) tarafından
Afedersin ama sen vermedikçe *** alır o çocuğu.
(188 puan) tarafından
Aynen öyle ama yasananlar cok yipratiyo beni artk
0 oy
tarafından
Erkek milletinin de kaynanaya atarlı söz araması ne ilginç gerçekten ya annenizle genel olarak nasıllar saygıda kusur etmiyorsa bence gereksiz gerilmişsiniz düzelir inşallah öfkeyle ağızdan çıkan sözlerdir onlar boşverin
(188 puan) tarafından
Bu kadar lafı kaldircak bi insan olablsem keske. Çocuk olmasaydı daha once boyle bisey yapms olsa bi dk durmazdm. Ama cok ağır konustu
tarafından
İnsan bazen ağzından ne çıktığını bilemiyor biraz sakin kafayla kalın kendinize gelince konuşur anlaşırsınız inşallah
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Bu cocuk ananin amindan cikmadi derdim gitmek istiyosan hadi naş!! 

Esin çok hadsiz gozunu korkut bence cunki o seninkini korkutmaya calisiyo
(188 puan) tarafından
Akşam geldiğinde soylicem zaten. Cocugu sana verince bosancakmsn benden dicem eğer evet derse ben açicam o davayi ne hali varsa görsün
0 oy
tarafından
Eşin niye öyle bi arama yapmış ki annenle arasında sıkıntı mi var 
(188 puan) tarafından
Hayır hicbi sorun yok aslnda. Büyük ihtimalle kaynanam dolduruyo onu. Sadece kendi kalsın diye
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sakinleşince yüz seksen derece döner.. haklısın bacım boşanmak öyle kolay değil bundan kimse boşanmaz seni korkuyor.. ayrıca snde ona de ki hakimler de mal değil çocuk her zaman birinci öncelik anneye verilir sen ne dersen de diye söyle
(188 puan) tarafından
Bunu bildigi için cocugu birak diyo zaten. Sinir oluyorum artk
(6,825 puan) tarafından
Hemen snde boşanma deme de bı sinrle yapiyr pişman olacak işte ama erkek milleti işte dilinin kemiği yok
0 oy
(683 puan) tarafından
Bu gün bunlarda Bi gerizekalı lık var ya anlamadım aynısını bu gün bana dedi boşancaz yarın yemin ederim diyor mahkeme orda dedim bende 
(188 puan) tarafından
Keske bide soyledklerini yapablseler
0 oy
tarafından
Çocuğu bırak ne ya, eşya mi bu ? Terbiyesiz hadsiz 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ne kadar kolay bu erkeklere boşanmak 
(188 puan) tarafından
Malesef öyle..
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm ben bunu araştırdım 7 yaşına kadar annede kalıyormuş çıçuk ondan sonraki dava olursa velayet için çocuklara soruyormuş hakim kimi istersin dıe anne derse yine sende kalıyormuş valla korkma git kendin aç böle erkeklere bu lazım bizde eşimle büyük sıkıntıdan döndük bana da demişti alirim ne *** yersen ye dıe bu olay üstüne araştırdım avukat bile buldum bir daha yaparsa hemen dava açcam bende
(188 puan) tarafından
Galiba en iyisi bu bosanmak :(
0 oy
(932 puan) tarafından
Ergen herhalde kocan atarli soz aramak ney ay. O cucugu senden tirilyoner olsa alamaz sanki babasinin ewinden geitrmis aman sinirle soyluyolar iste bacim siniri gecince duzelir olan bize oluo. Bnmde esimin agzi cok bozuk basta susuyodum sonra o bana ne derse bende ona demeye basladim allahtan bnm okuzde kin tutma yok 5 dakka sonra geri gelio bnde gidiom hataliysam boyle anlasioz walla napim 
(188 puan) tarafından
Bizimknde oyle bisey yok karı gibi kusuyo konusmuyo
(932 puan) tarafından
Nefret ederim kusen erkekten tamam hadi 5 10 dakika kus kalsinda uzatrsa agzinin ustune carpasim gelii
(188 puan) tarafından
Bnmde ama yapcak bisey yok malesef. Bi tek agzina degil heryerine carpicam yoksa
(932 puan) tarafından
Ahahah kiyamam sana ya ay ay ins duzelirler asko
(188 puan) tarafından
İnsallah canm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ya lohusalık ta neden böyle olur anlamıyorum bu adamlara ne oluyor sen annene git bı süre kafa dinle konuşup orta yolu bulun yada ayırın:(
(188 puan) tarafından
Soylediklernden sonra orta yol nasl bulunur blmyorm :(
(6,859 puan) tarafından
Ben neler söyledi bir bilsen :)
(188 puan) tarafından
Bundan daha agiri varmi artk blmiyorum canm
0 oy
tarafından
Canm sana sadece sunu soyleyebikirim ne olursa olsun esinle tartisma oyle demisse oyledir ona guven bi cocugun var bazi seyleri gormezden gel mutsuz olmak tartismak kavga etmek cok kolaydir yakip yıkmak cok kolaydır yapmayın size bebeginize yazik
(188 puan) tarafından
Bu fedakarlık karşılıklı yapılır ben tek basimayim ve bunu ben yapmam o suçlu
0 oy
(695 puan) tarafından
Şu çocuğu bırak sen git diyen erkekler kime yada neye güvenerek konuşuyorlar anlamıyorum sanki bakabilecekler gibi anca boş laf
(188 puan) tarafından
Ah bi bilsem :/
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Yani gaz vermiyim diyorum da bu nedir ya boşanma lafi kocamın ağzından bir çıksa soluğu mahkemede alir görür gününü bi organları var diye adam sanıyorlar kendilerini terbiyesizler. Oğluna terbiye vermemiş anasi mi bakacak çocuğa.
(188 puan) tarafından
Hic sorma canm aynen öyle oglumuda kendilerine benzetcekler herlde
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Anlamadım konuş çocuğu bırak ne hayırdır onun malımı o salakmi ne annesiyle durucak çocuk anneye ihtiyacı var işine baksın mahkeme senden yana olur bırak uğraşma anasının kuzusu belli yani 
(188 puan) tarafından
En iyisi bu galiba. 40i cikana kadar beklcem snrada bosancam napim
(4,061 puan) tarafından
Ben olsam saniye durmazdım orda şuan çıkardım anlardı suçunun ne düğünü evlendim de sorun yaşadım bende o an hiç bisi almadan çıktım evden evdeydi oda al dedim evin naparsan yp telefonu anahtarı hc bisi annem Bi sokak arkamda pijama e çıktım gittim noldu kapımda kopek oldu geri barıştık akıllanmayı öğrendi şimdi azını açamaz bana gözü korktu çünkü bir kere susarsan devamı geliyor canım
(188 puan) tarafından
Dun gitmeye calstm hazirlandm ama kendini cocukla odaya kilitledi acmadi saatlerce :/
(4,061 puan) tarafından
Allahım ya sen o yokken al git canım
0 oy
(119,319 puan) tarafından
diklenen erkeklere gicik kapiyom.kadin lohusa bee
(188 puan) tarafından
Kimin umrunda ki
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım lohusasın psikolojik olarak iyi degilsin eşin de belli ki stres de anlam veremedim ama kaynanaya atarlı söz nedir ya çocuk mu bu.. Bence bu kadar büyütmeyin boşanmak o kadar kolay degil sakinleşince pişman olur sen sakin ol bırak o kudursun sonra durulur zaten emin ol cogu kişi geçmiştir bu tarz tartışmalardan önemli sakin kalmak hem boşansan bile o bebegi kendini sıcak sudan soguk suya da vursa hakim sana verir boşa caz yapmasın.. 
(188 puan) tarafından
3 gun oldu hala aynı davranyor. Sakinlesmesini nasil beklim ki bu durumda.
(82 puan) tarafından
Hala boşanalım mi dio hey Allahım ne tür insanlar var ya sende ezdirme kendini ozmn merak etme kimse senden alamaz cocugu
(188 puan) tarafından
Yani sinirlennce hala soyluyo :/
(82 puan) tarafından
Bi süre ondan uzak dur sesini çıkarma görmezden gel siniri grçer inşallah

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 648 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 589 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.
0 oy
22 cevap 1,044 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...