0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görünce o kadar üzüldüm ki. Bu gun dogum gunumdu cocuklarımın adına 1 er tane cok istedigim ve bana demez o paraya diye azarladığı bilekliklerden almış. Görünce o kadar üzüldüm ki kıymeti kaldı mı simdi bunun bana bunca acıyı hakareti yasattıktan sonra boyle hediyelerin. Yazık etti bize. Cok uzuldum cok. Ama canım aşkım Birtanem gardaşım da unutmamıs ablasını hem keklı birsey yoklamıs hemde elektronik saat almıs

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım belli ki pişman bı denesen ne kaybedersin en fazla bir ay daha fazla evli kalmış olursun en azından acaban kalmaz ilerde acaba bı şans daha verseydim iyi olurmuyduk demezsin 
(10,784 puan) tarafından
Yok kuzum cok sans verdim ben ona en az 5 kere. Doguma bile 5 karıs surat astıgını görerek girdim. Onu Allah affetsin ben denedim olmuyor
tarafından
Anlıyorum seni kirginsin icerledin ama şiddet yoksa böyle şeyler gelip geçici yinede sen daha iyi bilirsin tabiiki zor çünkü çocuğuna hem anne hem baba olacaksın böyle bir zamanda ailende sanırım pek destek çıkmıyor istersen son kez dene
(10,784 puan) tarafından
Kuzum hakaret küfür bence aldattı ama yemin veriyor herseyin üstüne kurana el basıyor aldatmadım diyor. Zamanında da 2 3 kere şiddet uyguladı ayriyeten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elindeyken kıymet bilmedi şimdi pişman 
(10,784 puan) tarafından
Pişman ama o kadar üzüldüm ki ne vardı bunu beklediğim zaman azarlamasaydı almasaydı da olurdu azarlamasaydı yada o zaman alsaydı bu halde olurmuyduk
tarafından
Canım benim eşim de öyle bı bileklik istedim altın kaybolur kopar vs deyip almadı sanki ben çocuğum ama inan o yok vs dedi iki kez daha söyledim kızdı sonra unuttum gitti unutmam gerek çünkü böyle böyle ufak şeyler birikince büyüyüp dağ oluyor iconde bak sende çok içine atmışsın anı yaşa sevin bak bu adam beni hala sevmese almazdı de
(10,784 puan) tarafından
Yok kuzum yok. Ben ona yemin ettim ele güne karsı cocuk accık büyüsün dedim ondan bekliyorum dedim.
0 oy
tarafından

Bugün kocaların bileklik alma günü bana almadı ama :'( güle güle kullan keşke kıymetini elindeyken bilse

(10,784 puan) tarafından
Keske kuzum keske
tarafından
Bilekligini merak ettim kız
0 oy
tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim kuzum zaten kaybedince anlar kıymetini bu insanoğlu elindekinin nankorudur!!
(10,784 puan) tarafından
Yani bu gun yasayabilecek oldugum halde o zamanlarda yasayamadıklarıma yandım
0 oy
(9,171 puan) tarafından
Kurtulamadın mı daha şundan
(10,784 puan) tarafından
Yok kız nere arada cocuk var
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Geçti bolu pazarı sür eşeği niğdeye deseydin kuzum 
(10,784 puan) tarafından
Heh tam bu kuzum
0 oy
tarafından
Bence siz ayriilmayacaksiniz cnm öyle hissediyorum
(10,784 puan) tarafından
Kuzum o ayrılmak filan istemiyor ama olacak iş degil benim artık aklımda kalbimde cok yoruldu

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 421 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde anne.bebek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 816 göst.
30 Aralık 2018 Aile kategorisinde Sofiaa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.