0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklarınıza kaç öğün ve nejadar veriyorsunuz benimki cok yemek seçiyor yaa tavuk yemiyor misal eti nasıl vercem onu bilmiom yutamıyor keşke herseyi yese yaaa secmemesi için formül var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Kac aylik yada kac yasinda bebis
tarafından
2 bucuk yaşında canım  14 bucuk kilo 3 5 ay aradan sonra Dr götürdüm hiç almamış kilo boya gitmiş ama almasını istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post üste çıksın 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kac yasinda canim ona gore
tarafından
2 bucuk yaşında canım
0 oy
(141 puan) tarafından
10 aylik ve öğün denen bişeyimiz yok yemiyorrrr maleseff :(
tarafından
O zamanlar iyiydi canım haşlanmış yumurta fakan yerdi şimdi hiç yemiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
4 öğün yiyo ve emiyo
tarafından
Nezaman ne veriyorsun misal yani uyanınca öğlen yada uyumadan gibi... Kaç yaşında
(25,224 puan) tarafından
13 aylık. Sabah 9 bucuk gibi kahvaltı 1 yumurta mutlaka yanında avokado cici bebe pekmez ve cevizli bademli muhallebi. 10 bucuk gibi bizimle tekrar yer omlet peynir patates kızartması falan. 11 gibi uyur emerek. Uyanınca çorba yada yemek ne varsa yer. Bugun öğlen şehriye çorbası içti mesela. 5 e dogru yine uyur uyumadan önce meyve yer ne varsa 6 da uyandı uyanınca bezelye yemeği yedi. 8 bucukta da yulaf unu ruşeym cici bebe ve pekmezli muhallebi yiyo her akşam gece maması olarak
tarafından
Maşallah canım şehriye corbasını yemiyor Bi yayla Bi tarhana zorla mercimek corbası ben alıştırmadım galiba küçükken yaa boğazına durur fln diye gec verdim galiba herseyi offff
(25,224 puan) tarafından
Benimki de pilav köfte ve yogurt yemiyo benden ondan dertliyim hepsi farklı işte:/
tarafından
Benimkide onlara hasta :)) sebze yemiyor her gözüne farklı gelen şeyi itiyor
0 oy
tarafından
Kaç aylık bebeğin
tarafından
Adam oldu teyzesi 2 bucuk yaşında :)
tarafından
Maşallah herşey yer kız
3 ana öğün 3 ara öğün yeter canım
tarafından
Yemiyor seciyor çok neler verebilirim eksik veriyorum gibi üzülüyorum yaa hergün meyve vermiyorum mesela olmuyor bazen sonucta
0 oy
(44,758 puan) tarafından
3 öğün yiyor ara öğün ya meyve ya yoğurt felan veriyorum eti ben kemikli alıyorum düdüklüde hasliyom etli yerlerini didikleyip yediriyorum 
tarafından
Kaç yaşında canım her öğün farklı seymi veriyom ne örnek olarak
(44,758 puan) tarafından
17 aylık ozel bişey yapmıyorum kahvaltıya biz ne yersek oda yer aksam yemgide aynı şekil oglende makarna çorba akşamdan kalan yemek felan olursa isitirim onuda yer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.