0 oy
705 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı akşamlariniz olsun.   

Ciddi anlamda ne anladığınızı bana anlatır mısınız.  Yada ben kuruntumu yapıyorum. 

Dün annemle hastaneye gittik annemle babam uzunnn süredir problem liler. Dün daha Hastaneye varmadan aramaya başladı. Ne zman geleceksiniz diye ve benim türk Telekom da işim vardı öğleden sonra da babamın vardı. Bana sen ısini sonraya ertele yarın gidersin dedi bende kızdım çarşı uzak bu araba su yakmıyor. Gitmiş Ken halleder dönerim dedim bide boşuna 1 tane evrak teslim için gitmem araba yoruyor artık beni kızdı anneme sardı 

Annemde kızdı ona ne işin varsa kapıyı kitle git bizle ne işin var diye  

BEN BU MESAJDA ANNEMİ BEN DOLDURMUŞUM İMASİNDA BULUNDU.  YADA BENMİ YANLIŞ ANLADIM.   

image

20 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Sorum ne ki canım 
tarafından
Canım uzun süre dir sorunlar var cnm kesinlikle çözemiyoruz 6 evlat çözemedik.  Babam basanicam diyor annem git boşa diyor sonra babam Vaz geçiyor.   Dün Hastaneye gittik yalandan iş çıkartıyor sunuz dedi 2 aydır o ultrason sırasını bekliyoruz.
(270 puan) tarafından
Keşke hiç karışmasan canım ya onlar karı koca sonuçta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni suçlamış burda
tarafından
Bende öyle düşündüm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani anladigim sey annene ne soyledin yads ne yasadiniz da kadin bana tavir aliyor demek istemis ama annene sorabilir tabiki
tarafından
Konuşun diyorum konusmuyor. Bugün çıktı Bursa'ya gitti yarın ameliyat olacak miş bizim sonradan haberimiz oluyor
0 oy
(141 puan) tarafından
Ay banada sanki sana sen doldurmuşsin gibi geldi sözleri
tarafından
Benada öyle geldi
0 oy
tarafından

yaa bu yastan sonra tafrayi mi dert ettin.amcam yaa:D bu yaslilarin didismesi yokmu .. adam anlamamis sormus bence bisi imasi yok

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bence seni suçlamamis ama pekde anlamadm yani cnm 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Biri annei doldurmuş falan mı demek istedi acaba 
tarafından
Tamm orası ni dün gecede saat lerce konuştuk bugün beni ima etmesi. Sinirimi bozdu
0 oy
(683 puan) tarafından
Yok cnm bence sadece annenin nesi var bir seyemi kizdi diye soylemis anlamak icin sormus sana cnm 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(683 puan) tarafından
Annenede sor bi tabi cnm soyle sikintisi neki babani kızdırmis
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Aynen senin anladığını yapmış kuzum
0 oy
(44,696 puan) tarafından

O degilde babanin yazdıkları aynı benim annem babam ayni valla annem hep boledir babam şikayetçidir bu durumdan hep bizlere şikayetleri hatta:ermm:

0 oy
(119,342 puan) tarafından
Amaan hacı amcaa takma yaa bosver
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ergen gibi ya ☺️
0 oy
tarafından
Bence seni suçlamamis kuzum dert etme 

Belki bişey mi oldu diye merak edip sormuştur sana 

Hani annenin moreli biseye mi bozulduda bana tavır yapıyor diye sana demiştir şenlik bişey göremedim ben açıkçası
0 oy
tarafından
Herşeyi geç babanin efendi tavrına hayran kaldım
tarafından
Bendeee bircok gençten daha guzel cümleler kurmuş maşAllah valla kelime hasnesine
0 oy
tarafından

Yani diyoki senin yüzünden bana trip atıyo sen aramadanönce bir şşeyi yokdu 

0 oy
tarafından
Yaw bır yandanda çok tatlı benim babam olacak annem trip yapıyorsa o daha fazlasını yapar annem pes eder hiç mesajla felan olayı öğrenmeye çalışmaz
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sem annenini nasl doldurablrsin ki baban cok dert etmiş annenin hareketleeini
0 oy
tarafından
Ckcukmu annen baban sorunlarini kendi cozsun aradan cekil bence bosver neyi ima ettiyse etti
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum sorun annende bence siz önce annenizle doğru ilwtişime geçin isteklerini sorun  
0 oy
tarafından
Cnm bence seni suclamams sadece annenin neyi vardı da öyle davrandı demek istemis hani anneler sorunlarını kızlarına anlatır ya belki sana anlatmıştır diye düşünmüştür

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 758 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 686 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 322 göst.
0 oy
19 cevap 497 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yuska (36 puan) tarafından soruldu