+2 oy
1,479 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Anaokuluna giden kizim var haftaya  okulu biticek...daha sonra 1 ci sinifa baslicaz insallah da benim cok endise kaygimi desem bkmyrm anaokul da cok etkinlik oyin fkn oynuyilardi cok sewerek gidiyordu 1 ci sinifta nsl olucak alisabilir mi zorluk cekermi diye dusunuyrm...tecrubeli anneler yazarsnz sevnfm

9 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Valla henuz okula gitmiyor ama 1 sinifi gecmis yigenlerim var biri 1 sinif digeri 2 sinifta allah yardımcın olsun biraz xor 
(383 puan) tarafından
Hadi  ya dersler mi zor...co cugun okula adapte olmasimi zor yoksa her ikisidemi zor :)
(12,777 puan) tarafından
Ablamin oglan krese gittigi için adapte olmasi  cok kolay oldu ama odev okumayı sokme derslet çok oluyo
Abimin oglan ise krese gitmediği icin 1 hafta 10 gun agladi :D ama şükür ikiside cozdu simdi okumayi
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Benim oğlumda 1.sınifa başlayacak bende çok endişeliyim açıkçası hele ki bu korona döneminde yüzyüze eğitime tekrar ara veririerse o zaman nasıl öğrenecek diye
(383 puan) tarafından
Derslet odevler cok zormus gidenler oyle diyor.. hele bide uzaktan egitime gecilirse yine yandik insallah oyle bsy olmaz da ogreneceklerini okulda öğrenirler yuz yuze
(2,091 puan) tarafından
İnşallah canm şimdi neler yapıyorlar canlı derslerde falan
(383 puan) tarafından
Yuz yuze egitime basladilar okula gidiyor cnm anasinifina...canli ders oldugu zmnlarda deney etkinlik calismalari yapiyolar...ezber siir veriliyordu fkn onlari okuturdu
0 oy
(195 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cok zor hele bu pandemi canli ders derken evde öğretmenlik yapiyorum cok zor ama inşallah bu pandemi biterse her gün gider daha iyi olur coxuklar için zorlu bir süreç ama insallah atlatirsiniz cok sukur oğlum okumayı çözdü sayıları biliyor 1.sınıf zaten bu yani sayilar okuma yazma 
0 oy
tarafından
Öğretmenim sorulari aliyim:)
0 oy
tarafından
Mini mini birler :DDDD
0 oy
tarafından
Bizde 2, sınıfa geçeceğiz İnşallah. Zorlukları var tabi 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim kızımda 3 gündür ana okuluna başladı seneye 1 de baslicak bende şimdi bı düşündüm bak öle bişey olurmu acaba:ermm:

0 oy
tarafından
Benim kızım da ana sınıfına gidiyor . Şimdiden ben sınıfımı arkadaşlarımı öğretmenimi seviyorum onlardan ayrılmak istemiyorum diyor . Birde oyun ağırlıklı öğrendikleri için 1. Sınıfta zorluk çekeceklerdir . 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Biz bu süreç de 1. Sınıfı bitirdik çoğunluk okula gitmeden uzaktan eğitimle. Çocuk da ve ogretmende bitiyor herşey kimyalari uyarsa süper geciyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 304 göst.
29 Eylül 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 252 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 262 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...