0 oy
428 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Bir de o sancıyla ıkınmak zor oluyor mu :) 

28 Cevaplar

0 oy
(920 puan) tarafından
Doğum rahat sancı çok zor
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
İkinmakkk.          
0 oy
(238 puan) tarafından
Bnce sancı daha zor ıkınmak 10 dakikanı almıyor atlatıyorsun ama sancı oyle değil  doğum anına kadar sürekli girip girip çıkıyor canım
0 oy
tarafından

Sancı zor, ıkınma felan zorlamıyor insanı doğum da aynı sekilde 3 yavrum var benim ilk ile en sonuncu cok zorladı. Elisa'mın 7de basladi sancıları 10a kadar gitmedim 10u 20 gece hastaneye yattım 11.20de doğdu oyle kolay oyle guzeo bi dogumduki sonuncu suni sancıyla dogdu :'(

0 oy
tarafından
Bu kişiden kişiye değişebilicek birşey kendim cuma 11.5 du nişan geldi kontrole gittik doğum başlamış dediler 1 cm açklık yatırdılar beni biz normal konuşuyoruz gülüyoruz bi ebe geldi dediki benden sana abla tavsiyesi hiç burda bekleme iyisin sen smdi gelen geçen seni kontrol edicek git evinde sancını çek gel iyi dedim hastaneden de çıkarmıyolar bide uyanıklar :D ebe hanım görüştü rahat hasta bizim jastamız zaten gelir neyse çıktık ben dedim canım hamburger çekiyo annemle kayınvalidemi eve bıraktık biz avm ye geziyoruz eşimle bana ara ara geliyolar bekliyorum devam ediyorum sancı geliyo durup devam akşam geldik eve dedim siz yatın ben sizi sıklaşınca kaldırıcam yazıyorum bi yandan gece bitti sabah saat 5.5 da kaldırdım artık 10 dk da bir oldu hazrlandık çıkıyoruz daire kapısının önünde çöktüm kaldım sancı geldiğinde zaten o bi geliyo snra hiçbişey yokmuş gibi oluyosn geçince kalktık gittik gittiğimde 7 cm açıklığım vardı serum takttı nst ye bağladı kadın beni bırakmıyo kalkıp yürüyim yattıkça sancım daha da şiddetli oluyo sanki en son o sinirle serumu da nst yi de attım kolumdan karnımdan kalktım ayağı ben bi başladım istifra etmeye ıkınma isteği kendiliğinden geliyo dedim geldi alın artık falan çıktım pıt diye doğdu :D o kadarmış kiminin açılmaları kğçük küçük oluyo kiminin birden oluyo anlamıyo bile sancı gelirken bir de bebek doğmuyo biraz soğuk kanlı olmak gerekir korkmadan kendine güvenerek hareket etmek şmdi 2. Ye hamileyim ilk defa doğum olcak gibiyim inanki nasl olcak diye insan kendini düşünmeden alamıyo hayırlııs olsn herşey için bşraz uzun oldu :)))
0 oy
(699 puan) tarafından

Sancı sancı :D 33 haftalık hamileyim 2.ci hamileliğim tam unuttum derken gene hatırladım postunla :D

0 oy
(4,068 puan) tarafından
 Alla kendimce söylyim ne sancı nede doğm zor bnce asl zor olan doğmdn sonra 2 saatte Bi bebeği emzirmek içn uyanmam oldu o uykulu hallerim bnce dha zor
(426 puan) tarafından
Valla şu anki korkum sancı ve doğum canım:) ilk gebeliğim çok korkuyorum:)
(4,068 puan) tarafından
Benmde ilkti kız :) heoip gözmn önne eşm kucağında kızım öyle hayl ettim ve sürekli inşirah suresini okudm şkür sağlıkla doğrdum
0 oy
(7,992 puan) tarafından
11 saat sancı çektim doğum 10 dakika oldu sancı ççooook daha zor 
(426 puan) tarafından
Desene bir an evvel doğsun diye dua edecez:)
(7,992 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 215 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 373 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sus ve sabrer (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Evinim (1 puan) tarafından soruldu