+1 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (650 puan) tarafından
22 haftalık gebeyim 4 boyutluda bebeğimin burnunda kemik çıkıntısı varmıș gibi gözüküyor ama ne bende nede babada böyle bir problem var ultrasondan kaynaklımıdır? Bizde yok garibime gitti :/

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doktor bişey demedi mi
(650 puan) tarafından
Aynen o civarlarda.
tarafından
Hiç sorun etme bunları rabbim sağlık versin gerisi olup gidiyor
(650 puan) tarafından
Amin cumlemizin bebegine cocuklarina insallah :)
tarafından
İnşallah rabbim şifa versin oğluma
(650 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Amin insallah tez zamanda sagligina kavussun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor mu dedi burun çıkıntılı var diye siz mi gördünüz 
(650 puan) tarafından
Hayir bazi insanlarda genetik anne babada burun kemigi cikinti olur ya bizde yok oyuzden garibime gitti. Varsada dusup burnunu vurmustur ondan ya yamuktur yada o kemik disari cikmistir. Genetik anlamda yoktur yani. Garibime gitti sadece.
tarafından
Şimdi anladım kusura bakmayın :) oğlumunda burnu bir tuhafı Allah affetsin renkli ulturosonda kşseöye benzemiyor kemikliydi doğdu o burunla bir alakası yoktu :)
(650 puan) tarafından
Demekki goruntuden olabiliyor ya asagiya dogru duz sonra bir tumsek gibi birsey var ortasinda gerisi yine duz oyle gozukuyor degisik :D
tarafından
1 ay önce 2. Oğluma çekildim onun burnumda ne bana ne babasına benziyor onun burnuda faklıydı :) hatta ilk hamileliğimde burnu büyük olur gibi geldi ama ufacık burnu vardı
(650 puan) tarafından
Demekki olabiliyor :)
0 oy
tarafından
Burun nirmalden buyuk gozukur ama cikinti gorduysen ve o cikinti burna aitse muhtemelen doguncada olacaktir
(650 puan) tarafından
Buyuk gozukuyor zaten benim burnumda buyuk :D ama estetikli gibi ucu dik duruyor. Babaninkide duz asagiya dogru uzun bir burnu var.  ama ust kemikte vurursunda kemik siser zamanlada o kemik ve sislik duzelmez ya oyle bir cikinti var duz ortasi bayir gibi gozukuyor sonra tekrar duz cok degisik.
tarafından
Cd verdi mi size
(650 puan) tarafından
Evet verdiler
tarafından
Orda net bi goruntu varsa aslinda atsan daha iyi anlardik. Bebeklerin yanak dokularina uag dolmadigi ve su icinde olduklari icin burunlaei oldugundan cok daha fazla buyuk görünüyor bide yuzleri kucuk ilk dogduklarinda ondan. Zamanla burun kuculuyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Merve Seyhan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
4 cevap 348 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu