0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar eltim iki iki buçuk aydır evli 7 ay nişanlı kaldı hep aradık hani yalnızlık çekmesin diye aradık sorduk mesaj attık telefonda falan evlendi bir gün bile mesaj atmıyor mesela bir gün bile aramıyor ne yapıyorsun demiyor geçen gün ben mesaj attım hani sen mesaj atmıyorsun başkasına da mesaj atmıyorsun diye ya sevmiyorum huyum kurusun falan dedi acaba ben mesaj atmayayım mı artık ona hep ben atıyorum çünkü hiç sormuyor aramıyor varız yokuz hiç yok yeri gelir kaynanam ona onu arar

29 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
benimd3  eltim benden sora aileye geldi ben yazmam sormam hep o arar sorar  beni. bendende yasca buyuk. her kesin huyu ayni diyil bence. bende  cok yazmayi sevmem
-Reklam-
0 oy
(3,391 puan) tarafından
3 yıldır evliyim eltimi tanımıyorum :)) 
0 oy
(53 puan) tarafından
Seviyorsan içinden geliyorsa ara msj at o aramiyo hep ben arıyorum diye hesap yapma. Bende eltin gibiyim mesafe iyidir.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kız benimki üst katta oturuyor başta  kendi başınayadi hamileydi bende iki çocuk çıkamıyordum o da inmiyordu şimdi çocuk doğdu hiç gitmiyoruz birbirimize nisanliyken de zaten ben mesaj atarsam atardı kendisi böyle fazla mıc mıc herkese karşı ama Bi bana öyle değil herhalde ben sessiz olunca karşılık bulamıyor 
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla canim 2 sinide sevmiyodum o yüzden aramazdim ara sira onlar ararsa acardim
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende eltim i hiç aramam ama sevmediğim için aramam o baktı ben aramıyorum o da artık aramadı 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eltim yok  ama  sende  çok  bunaltimisn herhalde  daha  2 ay olmuş  dur  bir  ewlilige  alışsın  zamanla  yazar  yazmazsada  demekki  çok  içli  dışlı  olmak  istemiyor 
0 oy
tarafından
Aramayanı arama 
0 oy
(225 puan) tarafından
Eltim yok tek gelinim 2 gorumcem var onlar da beni pek aramazlar ki zaten ayni binada oturuyoruz büyüğü evlendi gitti ara sira mesajlasiriz o kadar.ama dogum gunu vs kaçırmazlar bu kadar olabiliriz anca takma bence

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 536 göst.
0 oy
5 cevap 267 göst.
0 oy
1 cevap 129 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu

380,332 soru