0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar eltim iki iki buçuk aydır evli 7 ay nişanlı kaldı hep aradık hani yalnızlık çekmesin diye aradık sorduk mesaj attık telefonda falan evlendi bir gün bile mesaj atmıyor mesela bir gün bile aramıyor ne yapıyorsun demiyor geçen gün ben mesaj attım hani sen mesaj atmıyorsun başkasına da mesaj atmıyorsun diye ya sevmiyorum huyum kurusun falan dedi acaba ben mesaj atmayayım mı artık ona hep ben atıyorum çünkü hiç sormuyor aramıyor varız yokuz hiç yok yeri gelir kaynanam ona onu arar

29 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Bende eltin gibiyim onalr ararsa açarım ayda yılda bir ararım sevmiyo muyum seviyorum ama ben uzağım paylaşacak konuşacak bjseyimiz yok pek. 2 yıllık evliyim bir kez görümcem beni ben onu aramadım mesela biraz kişilikle alakalı canım galiba
tarafından
Benim mesafe anlayışım sizden daha vicdansız  birazdan bana gelir kötü yorumlar
tarafından
Sizin mesafe iyi aynen öyle olmak gerek çok içli dışlı olunca bozuluyor
(1,950 puan) tarafından
Aynen oylr yan yana gelince samimi oluyoruz yeter ona o da zaten yurt dışına gidince gormicem bilr salla :)
(692 puan) tarafından
Aman size kötü söyleyenler 10 kat fazla yapıyorlardir ama normal gelir kendilerine. Bizde görünce olcaz ama samimiyete gerek yok nerde çokluk orda b.okluk demişler
(692 puan) tarafından
Zaten bişey olunca araniyoruz yoksa yok başkasına var sana gelince sen kim oluyosun ne kadar ekmek o kadar köfte valla
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından

valla suaik eltim yok bacim bilemiycem :D

0 oy
(791 puan) tarafından
Hiç arama msj atma senden neyi fazla bide senden küçük boşwer O şimdi Annesi gili aryodur sizide arıyabilir huyumuş evlnmş öyle olmaya bilr demeki sizi sevmyo 
0 oy
(82 puan) tarafından
Valla bacım bende öyleyim bebek yokken arada bi msj atarım yada arardım çocuj oldu hiç artık arama msj yapmıorum ha sadece eltime mi hayır herkese öyleyim normalde huyum degildir ama elti olarak karşımdaki de ole cok arayan soran insanlar degiller.. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İyide evlenmedenden hep siz aramışsınız bende aramam kimseyi bende buyum seven böyle sevsin yapmacık değilim
0 oy
(451 puan) tarafından

Canim daha dur heyecandan heyecandan :)) unutmustur

0 oy
tarafından

En güzel elti ölü elti.  2 tane var ikisiylede görüşmüyoruz 2 yıl bitti evleneli.  Geçen ismini öğren dim.   Yazma bence.  Gerek yok. Kendini bı halt sınıyor belliki

0 oy
tarafından
Bende telde konuşmayı sevmem mesaj atmayı çok sevmem mesela heleki ne konuşacağımı bilmediğim insani arayıp da konuşamam 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimki zirzir arardinben dedim arama bukadar sık
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Vlla benimki dünyayı ben yarattım modunda hep adım attım konuşmak için ama hiç yüz vermedi baktım sen böyle mi yapıyorsun ben de sen hiç olmamış sin gbi yaparım dedim ve yapıyorum da hiç umrumda bile değil
0 oy
tarafından
ben olsam yapmam o aramaz sormaz ben neden arayimki .
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aynı ben, ben de sevmem öyle konuşmayı falan kötü düşünme valla kötülükten değil, 
0 oy
tarafından
Huyu oyle degildir seninle konusmak istemiyodur insan sevdiklerini oyle bi arar ki benim eltim yok ama olsa da aramam bana ne
0 oy
(580 puan) tarafından
Valla benimde büyük eltim öyle ben evlenirken felan hiç aramamıştır, sormamıştır. Kınamda ve düğünümde bile yabancı gibi oturdu arkalara bir kere görmedim yanımda. Bende mesaj atıp konuşuyordum ama nereye kadar. Onun yapması gerekeni ben niye yapayım. Onunda huyu böyleymiş valla onun huyu böyleyse benimde öyle oldu artık ona karşı. Tek kelamı olmaz benimle bende konuşmuyorum arada konuşuyoruz yanyanayken sadece.  
0 oy
tarafından
Valla eötimde benşm 2 yıl nişanlı kaldı ne ben onu aradım ne o beni. Arada soğukluk yok ama yan yana gelince gayet iyiyiz. İkimizinde huyu böyle yaoavak bir şey yok 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Daha sizinle akraba olduğuna evlendiğine bile adapte olamamıştır.Ama sen msj atınca nezaketen cevap vermeli cevap vermiyorsa msj atma arama
0 oy
tarafından
Yani yanlış anlamamak lazim şimdilik yeni gelin Yeni hayatına alışmaya çalışıyor belki çekiniyor olabilir empati kuralım biraz
0 oy
tarafından
Bende telefonla konusmayi sevmiyorum ama biri beni arayıp sordu mu bende ararım 
0 oy
tarafından
Benm eltim herkesin başına valla aynı apartmandayz kardeşim gibi
0 oy
tarafından
Eltim yok ama birgün olursa ona numaramı vermeyeceğim hiç tanışmayacağım ve kendimi tanitmayacagim inşallah kaynanam gille arası iyi olur istediği kadar iyi olsunlar benim üstümden alsın onları 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 531 göst.
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
1 cevap 126 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu

378,431 soru