0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Eşimin adı Nurullah ızıma da hoş bir isim sonuna da Nur eklemek istiyorum aslında klasik isimlerden yana bir derdim yok Ancak 17 sene sonra diğer Kızımın bir kardeşi olacak ne isim sorsan beğenmiyor Zehra ları Ayşeleri pek sevmiyor nefes Nur kızımın önerdiği isimler içerisinde sadece nefes mantıklı bana diğerleri ya Yunan İngiliz kökenli oluyor zamane gençliği pek de kırmak istemiyorum önerebileceğiniz hem modern hem güzel sonuna nur ekleyebileceğim bir şey var mı. Ya da nefes Nur nasıl

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim nur eklemesen olmaz mi nolcak ablasinin istedigi olsun nefes nur hic olmamis bence
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ya nur ya nefes olsun ikisi anlamsız druyo 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Nefes nur uyumlu olmamis sadece nefes koy daha guzel
0 oy
(95 puan) tarafından
Bence nefes ismi kendi haliyle daha guzel Yada sadece nur koyabilirsn ikisi Yan Yana uyumlu degil sanki ama yinede Sen nasil isteesen
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bence tek nefes ya da tek nur daha iyi. Ben yakistiramadim
0 oy
(642 puan) tarafından
Nur ismi ağır oluyor diyorlar ama kullananlara sormak lazım. Nefes nur ise hic mi hic yakışmamış. Elifsu var birinin kizi. Hem klasik hem modern bir sentez. Bi sor bakalim ne diyecek seninki ;) 
0 oy
tarafından
Benim büyük kızım 13 yaşında ben koyucam bebeğin ismini dedi tamm ozamn sen evlendiğinde senin çocugunun isminide ben koyucam dedim hayır olmaz dedi ozamn herkes kendi çocuğunun ismini koysun dedim anlaştık :)) 
0 oy
(131 puan) tarafından
Elanur koyabilirsin ❤️
0 oy
(73 puan) tarafından
Beğenmiyor sade nuru kızım eşimde nur istiyo kaldım arada nura yakışcak daha modern isimler varmı 
(73 puan) tarafından
Bana kalsa koyucam zehra ismini ,,yada eftelya ama eşim de eftelya istemedi:(((
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Nefes sanki sen anlat karadenizden esinlenmis çakma isim gibi duruyo :/ ben olsam koymazdim kizima koyamadim o yuzden aklim hala ayse beren ve asya isimlerimde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 512 göst.
17 Mart 2024 Moda kategorisinde Annesinin Umudu (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 364 göst.