0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Merhabalar ben kiradayim eşimin ailesinin üst katında evi var  inşaat halinde  ben oraya oturmam deyince kiraya çıktık işte de esim oturalım  yaptıralım da oturalım dedi ev alırız diye düşündük ye pandemi araya girince işi durdu biraz kredi çekelim dedim ben odeyemezsem nolcak diyor ben o riske girmem diyor bide orayı zmnin da esim yaptırmaya başlamış ailesinin desteği yok hiç en büyük hayali oraya oturmak aslında ben çok kararsızım ama çarşıya yakın değil ev bide esim değişir mi diye korkuyorum ailesini de hiç kafaya takmaz aslında dinlemez onları onlar sana karışmaz ztn diyor güvenmelimiyim eşime napcam hiç bilmiyorum bana akıl verin

25 Cevaplar

+1 oy
(1,691 puan) tarafından
annemgiller aile apartmaninda oturuyordu senelerce cektiler bence o topa girme 
-Reklam-
+1 oy
(718 puan) tarafından
Bi şarkı var ölüm gibi bişey oldu ama ama kimse ölmedi valla yapma ne olursun diyesim geldi kaynanamla altli ustlüyjm  şansın varsa iyi bile olsalar gitme 
(1,664 puan) tarafından
Çok iyi
0 oy
(164 puan) tarafından
Sakın öyle bir hataya düşme yatmadan kalkmana gelenine gidenine bende Bi kaynana var Allah ondan öbür dünyada alsın ahımı altlı üstlü oturuyorduk yılan la sakınnnnn ağrımayan başını ağrıtmaaa. Aç kal kuru ekmek ye ama oraya gitme
(164 puan) tarafından
Elektrik su bir di elektrik parası istediler durumları çok iyiydi biz rezil durumda olduğumuz için gitmiştik oraya hergün Sabah dan iner kaynanamın işini yapardım yapmazsam küserdi kendi eli ayağı da tutuyor iki evin işi gücü omzumdaydı kocam da avanak apti gibi gezerdi ortada onların yanından eve gelmezdi sen gitmezsen karın niye gelmiyor oğlum olur Du
(164 puan) tarafından
Bizim Allah dan yan tarafta kendi evimiz vardı da inşaat daydı orayı yaptırıyorduk kaynanam oğlu beni koruyor diye geldi önümüze ayıldı bayıldı yattı yerlere bir gör ama etmediği laf kalmadı
(164 puan) tarafından
İnanki inşaat eve geçtim yerler çimento evin tavanı yok banyo elektrik yok o kadın yüzünü görmeyim de böyle de yaşarım aç da kalırım para biriktir diye verdim almış parayı yemiş para yok yedik diyor biz küs gittiğimizde kavgada dolap da ne var ne yok yemiş almış herşeyi geldik geri istiyorum birşey yoktu diyor ben oğluma kız oğlan kız alırım da senden ayrılır başkasıyla evlenir onuda severim de ayyyy bacım kaynanamııı Allah korusun kız üstüme saldırmaya bile kalktı umarım bu yazdıklarım sana Bi anlam verir
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Beni anlattın kız bizde kiradaydik gecinemedik kaynanamgilin üst katında inşaat halinde ev vardı yaptırdık şuan buradayız 2 hafta olcak galiba evet kaynanagile yakın olunca bazı zorluklar oluyor ama sana tavsiyem çok sıkıstıysanız yaptırın kapını kitle otur ben öyle yapcam kimseyi kafana takma
(1 puan) tarafından
Aynen eşimde öyle diyor sen yukarıda kendi halinde olursun sana bisey diyemez diyor şuan bile bisey diyemez bana
(3,099 puan) tarafından
Canım oncelikle sus pus olmuycaksin tabiri caizse saf davranmiycaksin bak ben eskiden öyleydim bişey desinler kötü susardim şimdi anında cevap eşimin yanında bile diyorum cunki haklı oldugumu biliyor geçmişten dolayı hiç birssy diyemiyorlar kötü artık
(1,951 puan) tarafından
Bende öyle oturuyorum canim. Kayinpederim eski kafadır anahtar takin kapi ustune rahat girip çıkacakmış esim olmaz öyle şey dedi. Gelin beraber yiyelim dedi anneme zahmet veremem baba dedim bana yemek hazırlamak zorunda mi kadin dedim. Altta kalma kapını kapat otur ben çağırmadan adim atamiyorlar su an herkes yerini bilecek. Onlara kapiyi çalmadan hayatta girmem kizar bana sünnettir efendimiz kapı çalmadan girmeyin demis diyorum susuyorlar gozun acik ol biraz.
İneriz bahçeye semaver çayı icer en fazla 2 saat oturur kalkarım torun seviyorlar diye. Bosver mis gibi de evim valla arasam bulamam evi her seyi esim yapti en güzelinden en güzelini yap otur
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Huzurunu düşünüyorsan yapmazsın öyle bişey canım sen yapana kadar iyi olurlar sadece..
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  ben uzaktayım  ama  burda  okuduğum  kadarıyla  sakın  derim  yuvan yıkılır Walla  hadı  1 ay 2 qy iyi olurlar  sonra  gerçek yüzlerini  gösterirler 
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Eşini krediye hiç bulaştırma 3 sene de bizi sömürdü tabiri caizse oğlumun rizkiyla gecindik kredi mart ayında bitti şükür ama etkisi hala sürüyor 
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Eşinin ailesine bağlı bence eğer k.validen karışacak tipte ise uzak dur derim 
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Valla yorumları okudum herkes sakın gitme demiş ama seninle kayınvalidenin ilişkisi nasıl anlaşabiliyor musun, daha önce hiç tartışmanız oldu mu hiç birimiz bilmiyoruz. Ben evlendiğimden beri aynı binada oturuyorum hiç bi zararını görmedim aksine faydaları oluyo :) arana mesafe koyup herkes kendi evini bildikten sonra hiç bişey olmaz kira vermekten ya da kredi ödemekten iyidir

(225 puan) tarafından
Evet ben de aybi binadayin 5 yildir arada bazi seylerimiz oldu ama o kadari da olur.simdi iyiyiz sukur ben öğretmenim cocuguma baktı hep.
(1,455 puan) tarafından
Kendi ailemizle bile yeri geliyo anlaşamıyoruz kimse de dört dörtlük değil illaki sıkıntılar olacak :) benim de her işime yardım ederler bir yere gideceğim zaman bebeğime bakarlar sağolsunlar
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Şu süreçte eb almak daha da zorlaştı ev fiyatları arttı faiz oranları arttı..  ama bir kerede üst katlarinda oturursanız olur boyu öyle devam eder. Aranız ne kadar iyi olursa olsun bence bir aile olmak için kârı koca çekirdek aile ailelerden bir tik uzak daha iyi.
0 oy
(66 puan) tarafından
Hiç tafsiye etmem cnm istediği kadar söz versin güvenme bemde alt üst oturuyorum her şeye karışıyorlar apartin Önüne gelen kargoya kadar tut eve giren yiyeceğe kadar herşeyden haberdar olmak istiyorlar bi türlü sindiremedi gitti ne kadar uzak o kadar iyi boşver başka bi yol bulmaya bak 
0 oy
tarafından
Hayatının hatası olur 
0 oy
tarafından
Valla aile binasi kadar kotu birsey yok dakka rahat yok ben aile binasindayim bu arada hic tavsiye etmem aileside cok etkiliyor cok dayak yedim o nalet babasi yüzünden
0 oy
tarafından
O hataya dusmeyesin sakın kendinizi toparlayinca yaptırıp kiraya verirsin orayı ben smdi altlı üstlü oturuyorum tssinicaz biz anlaşamıyoruz düşün her b.k a karışıyor nalet kari
0 oy
(636 puan) tarafından
Erkekler her zaman göz boyamak için annem sana bişey demez der. Ben altlı üstlü oturuyom. Kaynanaya balkondan sallandırsam vicdanım sızlamıcak. Bi kaşık suda boğasım geliyo. Her bokuna karışıyor. Bize rahat vermşyo. Sürekli başımızda. Eşim evde otursa sürekli iş buluyo şunu yap bunu yap diye. Kafanı dinleyemezsn
0 oy
tarafından
Valla durumun kötü ise otur derim.. ben şahsen aile qpartmanindayim çok memnunum kaynanam zaten çok iyi biri elimde iyidir geçiriyoruz gayet guzel
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Biz altlı üstlü oturuyoruZ 2 senedir bir sorun yaşamadık eşinle alakalı bir durum bu ona guveniyorsan git 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Valla biz üç beş mahalle arayla oturuyoruz Gine de bir gün oradayız bir gün burda eltim yikarda ona nadir çıkarlar genelde bendeler bide aynı yerde otursan sen düşün 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Sakin canım gitme iyiyken kötü olursun benm kocam asagıdan beri gelmedi sürekli anasının dibine gitti
0 oy
(59 puan) tarafından
Hah benim eşimde ayni dedi ama sonuc noldu gelen laf giden laf saliyolar cocuklarini bana kızı falanda kendileri geziyorlar karismaz bisey demez diye oturduk hic asli yok bi yerden sonra esimde degisti sürekli bi minnet etme halinde ha bide ikidebir şu oldu oğlum gel bu oldu oğlum gel şuraya git buraya git su misafir gelecek in aşağıya daha sayiyim mi maddiyat olmasa bir dk durmam valla aramızda hic iyi degil konusmam ben ona ragmen böyle en son annen gelmesin dedi kıyameti kopardım sonra sustular

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda67 (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 556 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 341 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.