0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından

image

kızlar ne düşünüyorsunuz çok güldüm buna :)))) 

21 Cevaplar

0 oy
(6,814 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Krese veririm para amaaa kaynanama birakipta coxuguma eziyet edemem bakmaz cunku amaa canim annem el bebek gul bebek bakar bak 
tarafından
Ayy gercekten senin gibi insanla tartistigim icin kendimden utaniyorum. Her sey apacik ortada. Eziyet edemem bakmaz diyor. Kaldi ki bakip buyuttugu cocuguyla evli suanda.
tarafından
Bebek arkadas dogru soyluyor .Kayinvalideler maalesef gelinleri pek  dinlemiyor .Ogullar da bebek egitimine pek  karismadigi icin olan geline oluyor.Kiz kendi annesine anne oyle tutma , anne boyle yapma vs vs diyebilir anne de bir sey demez .Cunku evladi .Dese de kiyamaz .Ama kaynana oyle mi ? :) Oglu zaten karismadigi icin gelinle papaz olur .Gelin anne oyle yapma derse kaynana alinir ve baslar geline karsi inat yapmaya :) tecrubeyle sabit .Kayinvalidem asiri melek biriydi Beni deli gibi kiskaniyormus , kendi kizi neler soyluyo annesine ne saygisizkliklar yapiyor .Kendi evladi oldugu icin kiyamiyor:) ama ben anne onu oyle degil boyle yapsak diyorum.Basliyor soylenmeye . . ben hep oyle yapiyorum guzelim hic bir sey olmaz .Boylesi dogru olanmis okudum ben falan filan diyor .Ama halbuki yok oyle bir sey :) anne kiz catismasini bilir misin? Ergenlikte her anne kiz arasinda olab kanitlanmis bir seydir .Ama arada asiri sevgi bagi vardir .Kaynana ile arandaki tek bagin kocan ve cocugundur .Kaynanan icin torununun annesi ya da oglunun esi olmandan baska bir vasfin yoktur :)
tarafından
Canim benim ben kayinvalideler mukemmeldir en guzel onlar bakar diye bir sey demedim. Benim sadece yaptigim yorum en ustteki, kendi annesi icin el bebek gul bebek bakar demis kayinvalideme birakipta eziyet edemem bakmaz demis. Bende hani kaynanizi kucumseyipte annenizi yukseltmeyin demek istedim. Yoksa her kayinvalide zaten bir degil, kimsenin icini de bilemeyiz.
tarafından
Ah ahh .İlerde kayinvalide olursam benden uzak olsunlar .Ben zaten yalnizligi severim.Cok sık gelmesinler .Torunu gostermek icin getirirler arada :D o da yeter de artar .Yoksa surekli benimle olsun asla istemem
(6,814 puan) tarafından
Bakip buyuttugunu nerden biliyosun acaba 3 cicygu tv onune oturup carsi pazar gezmis bnim cocugumun mu basinda oturcak
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kendi Anam babam ne güne duruyor :D :D

+1 oy
tarafından
Hahahah benimi istese de bakamaz ki kendine zor bakıyor 
(82 puan) tarafından
Yaşlı mı cnm çok ondan mı bakamaz
tarafından
Evet canım 75 yaşında
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hdhdhhdh:D tamamen duygusal
0 oy
tarafından

Bırakmam ki onlara ;)

(82 puan) tarafından
Beni kayınvalidem de sen iş bul ben bakarım dedi şimdi geziyor ortalarda yok :)))
tarafından
Valla ben kreşte büyüdüm :)
0 oy
tarafından
Uzaklarda bir yerlerde benimkiler hem kaynanam çocuk bakmayı çok bilmez eline telefon verir bitti 

Kocana kimmm bakmisss kaynanana laf soktun diyecek olan varsa zahmet etmesin kendi ağzıyla dedi Yıldız mom ben bebek yıkamayı falan bilmem ki kızım bizimkileri hep babanesi büyüttü diye
0 oy
(940 puan) tarafından
Memurum meslek sahibiyim çocuğum büyüyor başlayacam 1 yıla 

Tutuştu 

Otur çocuğuna kendin bak diyor sanki ona baktoracam 

Öyle bir dünya yok dedim veririm kreşe herkesin çocuğu öyle büyüyor 
(82 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bende öyle düşünüyorum kısmetse bakalım bakamazlar yani şimdikiler rahatına pek düşkün
(940 puan) tarafından
Canım rabbim beni ona muhtaç etmesin
(82 puan) tarafından
Çokkkkkk amin cnm
0 oy
(225 puan) tarafından
Ben kayinvalideyle ayni binada oturuyorum evet zorluklari var ama cocuk bakma acisindan cok rahat ettim ogretmenim esim de calisiyor ve 3 yil bakti cocuguma sag olsun simdi 2.ye hamileyim ve baslayinca tekrar bakar.ben demesem de o diyor ben bakarim diye:))
(82 puan) tarafından
Ne güzel iyiymiş ama birarada olmak zor ister istemez herşeye karışıyorlar
(1,950 puan) tarafından
Valla bebegin agzina insallah memesini tutturmuyordur genelde bakmaya merakli olanlar da oluyor bu  :)
0 oy
tarafından
Valla bizimki bakmaz bakamam diyip isin icinden cikiyor kimse bana guvenip cocuk dogurmasin diyor sonrada erkek bebek istiyor birde kiz olunca
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aman o bakamaz 2 saate içi geciyo yoruluyo sanki çok yaşlı yaa sıkıntıya hiç gelemiyo zaten
0 oy
tarafından
Benim kaynanam bakamaz krese de guvenemem oturup kendi cocuguma kendim bakarim :)
0 oy
(119,139 puan) tarafından
hic acimam veririm parayi☺
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben okula gidecektim üni ye yani kaynanama bırakacaktı ilk bassa cocugu yap et ben bakarım dedi bana dediği şu

Bakarım ama bir şartla ben o kadar bakıyorsam o çocuk beni anne bilecek velayeti de mahkemece bana ver bakarım dedi

Vermedm kendi babam kardeşlerim bakıyor 
tarafından
Ama cideen bebek evlilik üstüne üni hemde tıp kazanmssn  acayip zeki olmalisin:)
(1,326 puan) tarafından
Valla canım çok zordu ama yaptm şükür fen lisesi okurken aldı kaynanam beni ben okutcam seni cocuguna bakarım okuturrum dedi evlendim son sene bakmadı hepsi lafda kaldı eşimde onlardan kalan bir yanı yok oda aynı b.k:)
tarafından
O ne  iş yapio

Cidden üzüldüm ya... keşke ailen  ma'ni olsaydı
(1,326 puan) tarafından
Eşim kamuda çalışıyor öyle canım ailem istemedi evlenme dedi  ben kapıldık gittim mal gibi
tarafından
Estağfirullah, nasipmiş demekki
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ahahhahahha vallahi anne kız gibiyiz ama ben İstanbul onlar Erdek te yani kreş e gidiyor küçük;) 
0 oy
tarafından

Ben iyi geçiniyorum sıkıntı yok da inşallah benim bebe akıllı dururda kadın bakabilir :D

0 oy
(313 puan) tarafından
Ben onun psikolojisini bozduğu çocuğuyla evliyim ve ona emin olun evcil hayvanımi teslim etmem kocam kuru ekmekle büyümüş ha yoklukdan değil tembellikten  ekmeği ıslatır şeker dökermis çalışır kazanır yollarım çocuğumu kreşe 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hhahha ben ne kadar güzel gevinirsem gecineyim onlardan bana 1 lira bile çıkmaz onlar Benim elimdeki leri almasınlar da o bana Yeter
0 oy
(98 puan) tarafından
Çalışma imkanım yok ama biz cok iyiyiz cok yardimcidir bana Allah bin kez razi olsun asil benim annem bakamaz bakmaz demiyorum ama bakamaz koyde zaten senede bir görüyorum bebek cocuk bakacak enerjisi yok rahatsızlıkları da var.
0 oy
tarafından

Benim kayinvalidem olsunda benim cocugum seve seve bakar gözüm arkada bile kkalmaz canim annem benim çok seviyorum kayinvalidemi.. hastayim diye sabah sabah başıma masaj yaptı çok iyi biri :)

0 oy
(342 puan) tarafından
Ahaha tabikide iui geciniyorum ev vericek bana :) :) 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 905 göst.
0 oy
14 cevap 223 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 458 göst.
0 oy
34 cevap 1,358 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

378,323 soru