0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Eskişehirde görev yapmak nasıl bnm haziranda kpss sınavım var ben tercih yapacağım Eskişehiri yazmak istiyorum memleketime yakın oldugu için benim tercih yerimde de göre eşim yanıma gelme ihtimali var ben nereye yazarsam oda yanıma gelebiliyor Eskişehir onun için iyi olurmu bilmem ama ben yazsammı acaba  şehirde eşi görev yapan oldumu yaşam kalitesi nasıl orda nasıl geçti eşi orda olupta asker olan annişler bakalım sizden yorum bekliyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşin karacı mi? Bildiğim kadarıyla Eskişehir de kara kuvvetleri yok
(179 puan) tarafından
Eşim jandarma uzman canım
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bilmiyorum ama post yukarı çıksın... 
(179 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(928 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım o askerler için geçerli mi eşimin arkadaşları var eşleri  hemşire filan onlar gelmiş eşinin yanına eş durumu o meslekte geçerli mi bilmiyorum
(179 puan) tarafından
Geçerli canım giden var
(928 puan) tarafından
İyi canım o zaman inşallah olur istediğin
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Kaydırma birlik mi ona bakın görevlendirme çıkıyor mu diye eğer öyle birsey varsa Suriye görevleri olur 
(179 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Eşim karacı ama ben şöyle bişey yaptım iki aileye yakın ev aldım kocam gelemiyor vallahi pişman oldm eşin yanında olucaksa yaz cnm bence eşinide düşün
(179 puan) tarafından
Nasıl kuzum nerden ev aldın onun gelmeyeceği yeri yazmam
tarafından
Ailelerin yakınından aldım cnm ama eşim hiç gelemedi malesefff sırf yakın olsun diye birbirimizinden koptuk ayrı kaldı oğlundan da
(179 puan) tarafından
Napalım nasip artık  olsun evin var en azından
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yani canım bizim öğretmen olan kızlar alamadı eşlerini yanına. 
(179 puan) tarafından
Neden canım benim şuan arkdaşım din kültürü hocası oldu eşini yanına aldırdı kayseriye gittiler eşiyle birlikte
(9,247 puan) tarafından
Birim farkı herhalde canım
0 oy
(119,237 puan) tarafından
eskisehir turkiyede yasanacak en guzel sehirlerden biri hava kuvvetleri var ayricda benim memleketim ⚘
(179 puan) tarafından
Bizede yakınınız biliyorum gezmek için çok geldim canım ama tayin için olurmu bilmem bakalım arkdaşım da ordan mezun oda benim şehrime atandı bende belki onun şehrine giderim
0 oy
(10 puan) tarafından
Senin bir mesleğin yok ki sadece sınava gircekmişsin. Eş durumundan nasıl faydalancaksınız anlamadım? 
(179 puan) tarafından
Mesleğim var canım atanırsam sadece keyfime sınava girmiyorum çalıştım umutluyum olacak olursa da Eskişehir yazcam sınavdan sonra atamalar oluyor ablamda öyle yapmıştı zaten açıklandı yaptı ve atandı şuan eşinide yanına getirdi eş durumundan eş durumunda bilgin yok sanırım  ben atanırsam o benim oldugum yere gelebiliyor tayin falan beklemeden sagol yorum için yinede
(10 puan) tarafından
Kız mesleğine henüz icraat etmeyip daha sınava gireceğin için öyle dedim. Eş durumunu tabiki biliyorum. Ben de atansam eşim yanıma gelir de işte kpss illeti kafama ağrılar sokuyo :)   Sen iyi bi puan alırsın da kontenjan açılır inşallah Eskişehir i tercih edersin eşin de yanına gelir.  Yoksa eş nereye biz oraya oluyo valla bi doğunun bi köşesi bi batının kaydırma birliği derken rezil oluyoz.  Sen bunu başarırsan sizin için süper olur
(179 puan) tarafından
Hayırlısı artık bende bıktım dogudan, çok sıkı hazırlandım inşlah olurda giderim şu muştan bıktım ya köy gibi ne doktor var ne bişey resmen köy ya dogu olupta güzel olan yerde var ama burası öyle değil dogal gaz yok evler ısınmıyor elektirik hep gidiyor sular kesiliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 569 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Meryem hafsa (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 438 göst.
0 oy
6 cevap 326 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sahra.oo (32 puan) tarafından soruldu